Перейти до змісту

!!!!Нове політичне диво!!!!


Darkraven

Рекомендовані повідомлення

Янукович все просить Ющенка відмінити указ (з різними натяками)! А Ющенко йому кукіш! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 112
  • Створено
  • Остання відповідь
Янукович все просить Ющенка відмінити указ (з різними натяками)! А Ющенко йому кукіш! :rolleyes:

Так йому і треба заразі (Януковичу) !!!:ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні була змістовна пресконференція президента

він привів не тільки протерічя до нашої констетуції але і прецинденти в світовій історії (сучасній)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот імено шо диво, а я в дива не вірю :rolleyes: . Вже раз було майже таке саме диво і шо з нього вийшло...нічого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На Волыни – мобилизация для участия в «помаранчевых» акциях протеста в столице

Волынская организация НСНУ объявила мобилизацию добровольцев для участия в митингах в столице на поддержку Президента Ющенко. Об этом ЗИК 20 апреля сообщила руководитель пресс-службы ВОО НСНУ Оксана Прокопчук.

Совсем скоро в центре Луцка появится помаранчевая палатка, в которой будут записывать добровольцев на участие в акциях на поддержку решения о роспуске парламента. Нашеукраинцы заверяют, что в Киев уже отправилась тысяча сторонников «НУ».

http://zik.com.ua/rus/index.php?news_id=8350

Кто в курсе, сколько платят суточных?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это не наша война

19.04.2007 19:18 ___ Мария Адамская (Заплавская), для УП

http://www.pravda.com.ua/ru/news/2007/4/19/57708.htm

"…людина завжди цікавилася трьома речами. По-перше, своїм калом, по-друге – питками та казнями, і уродами. Дайте їй все це, і вона буде відчувать, шо живе не напрасно. Ми – вчені, питки та казні – то не наше діло. Але кал, Але уроди..."

"Казка про Рєпку, або Х..лі не ясно?" Лесь Подерв'янський.

В самый разгар Оранжевой революции ......

Відредаговано 22 квітня 2007р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тогда, в 2004 мы стояли, потому что у нас не было другого выхода. Я это точно знаю. Мы воевали с Системой, которая стремилась стать абсолютом. Сегодня, Система раскололась пополам, и эти две половинки воюют между собой.

Теперь это не моя война. Скорее наоборот, чем больше в этой войне будет жертв, тем лучше. И потому, в том числе, что у этой Системы есть имена.

..........

+1 , паддиржал!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свобода потребує щоб її поливали час від часу кровю патріотів - забув я хто це сказав - але від себе додам що Свободу час від часу слід поливати кровю зрадників і бандитів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полегче с кровью...

Реальная жизнь отличается от Контра страйка - запасных семи жизней не дают..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені здається,що йде розіграш сценарію "Як зробити Україну приватною країною Ахметова" і Ющенко там грає не останню роль.Перша його задача була скомпрометувати помаранчеву революцію.А зараз перевірити,чи зачморені люди настільки,що їм вже до с**ки(пробачте),чия це буде країна.

До речі стосовно Юлі і того що вона зробила коли була при владі- думаю,що не тільки я,а й інші в Луцьку хто займається бізнесом і має справу з ПДВ,мають змогу порівняти як воно поверталось при Янику(перше пришестя),потім при Юлі і знову при Янику(друге пришестя).

відповідь:не поверталось-поверталось-не повертається.

А донецьким повертається навіть за експорт повітря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот такие интересные обьявления можна найти:

http://www.ukrjob.net/search.php?MAILID=a9...eliver=&subm1=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...