Перейти до змісту

!!!!Нове політичне диво!!!!


Darkraven

Рекомендовані повідомлення

І знову я вас вітаю на нашому політфорумі!!!

У нас нове шоу

і називається воно - правильно, розпуск парламенту!!!!

А тепер давайте, не соромтесь, викладуйте якусь інформацію!!!

Хто за, хто проти!!!

Пропозиції, поглади, думки!!!!

Нове шоу? чи Чи політики взялися за розум (або його лишились)?

З нетерпінням чекаю ваших думок :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 112
  • Створено
  • Остання відповідь

чого

це єдиний крок який може зробити наш президент зараз :jeer:

йому не лишили вибору %)

відверто кажучи ...

я навіть розкол країни підтримую :)

зробилося б як в Америці ... 4 штати :) Крим, Захід, Схід, Київ !

у всіх свої закони ... все своє ... а країна була б одна :)

2х палатний парламент :) (сенат не вийде так як штатів в нас тікі 4)

З.І.

Бачали..

Юльку Тимошенко нагородили орденом якимось :)

як самого мужнього політика :)

востаннє ногороджували ним Папу Римського Іоана Павла 2го

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу поспорити що в Україні порядку небуде! І ще раз кажу: "Корито тесаме, тільки свині інші" ! Щось від того змінеться? Я сумніваюсь! Була вже і Юлька при владі і Янукович і що? Краще жити стало? А Ющенко що зробив для держави? Одні питання, нема відповіді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відверто кажучи ...

я навіть розкол країни підтримую :jeer:

Я надеюсь ты смайлик не просто так поставил, и в шутку сказал? Я не пидтримую розкол Украины, чего это нам вдруг раскалываться, люди то одни и теже просто всякие пидары у власти чтобы ее добиться готовы ити на любые кройности, изза них роскол. Правильно тут сказали Корыто одно а свиньи разные. Надо вводить серьезную ответсвенность и наказанность в правительстве за принятые решения и высказывания. Меня уже просто бесят когда политику задают конкретный вопрос, а он отвечает про небо и цветочки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аби зара не повторилися події 93го року у Москві.... коли там теж розпустили парламент ...

і Єльцин у відставку ...

там до 300 здається людей загинуло ... танки війська ... в місті ...

це страшно ...

і вчора в новинах казали шо люди їдуть до Києва :jeer:

ну ... будемо чекати ...

може воно й на краще ...

я тільки протів насильства і кровопролиття ...

але по другому в нас не вийде ...

во ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відверто кажучи ...

я навіть розкол країни підтримую :jeer:

Я надеюсь ты смайлик не просто так поставил, и в шутку сказал? Я не пидтримую розкол Украины, чего это нам вдруг раскалываться, люди то одни и теже просто всякие пидары у власти чтобы ее добиться готовы ити на любые кройности, изза них роскол. Правильно тут сказали Корыто одно а свиньи разные. Надо вводить серьезную ответсвенность и наказанность в правительстве за принятые решения и высказывания. Меня уже просто бесят когда политику задают конкретный вопрос, а он отвечает про небо и цветочки.

ну как бы и в шутку :)

но помоему мой пример довольно хорош из себя :)

проанализируй ...

это единственный вариант .. который поможет нам помериться ..

у нас страна такая ....

на Востоке у нас нету "среднего" бизнеса ... там или магнаты .. или мелочь ...

а у нас наоборот ... что у нас тут крупного ? ни металургии ни угля .. ниче ...

у нас бизнесмэны ...

мелкие заводики ... и все такое ..

соответственно парламент и поделился ..

тут всем не угодиш :)

только мой вариант удовлетворит обе стороны..

нехочу это говорить ..

но он неизбежен :) и лучше б ... было так как я писал выше ...

а не совсем розделиться и жить в разных странах ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня в 14:00 на Европейской площади Киева начался Форум национального единства, который проводит парламентская коалиция. Митингующие держат флаги Партии регионов, СПУ, КПУ, национальные флаги Украины, а также таблички, на которых указывается названия областей, из которых они прибыли

ось вам ...

це початок :))))

http://korrespondent.net/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю че стоит разогнать сегодняшний парламент... :D

Когда розгонят будут выборы.

У Партии Регионов сейчас самый большой рейтинг...

И у них будет большинство в ВР.

Так что я думаю че у них не возникнет проблем с созданием новой коалиции из одной партии...

А Юля и НУ уже не пользуется таким авторитетом в обществе..

Лучше уже не будет.... :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю шо немає смислу розпускати парламент бо всерівно на вибори підуть ті самі політики і результат виборів буде практично той самий + - пару відсодків. А скількі грошей піде на вибори!!!!!!!! Краще хай ці гроші пустять на якісь соціальні програми!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не в одной стране розпуск парламента не прошол спокойно :smile-zachot:

З.Ы.

это мое 200е сообщение :D УРА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча б заради очищення списків від всілякого роду павліків МОРОЗових і кіНАХів може і варто розпустити цей балаган...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це нічого не змінить 90 відсотків політиків залишаться після нових виборів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парламент розпустити НАФІГ

Піти в на вибори одною демократичною командою а ще краще однією партію з прозорими списками без депутатів засранців. Щоб народ мав час побачити ці списки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2vanus мо партію організуєш.Ми бордою за тебе голосували.

Як на мене поки ті всі шо були при владі при союзі ,при Кравчуку ,Кучмі не відійдуть від влади ,а також їх діти і вся їхня рідня, х...ня а не життя в нас буде.Вони всі мають нас за бидло а не людей, як біло-сині так і помаранчеві. і думають про свій карман а не про Україну .Вже один майдан пережили переживем другий (добре що тепліше може буде).Обіцянок в них багато, аби тільки вони їх дотримались.Ато " бандити от-от сидітимуть в тюрмах" тільки не як не посадять. :smile3: А садити треба їх всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2vanus мо партію організуєш.Ми бордою за тебе голосували.

Як на мене поки ті всі шо були при владі при союзі ,при Кравчуку ,Кучмі не відійдуть від влади ,а також їх діти і вся їхня рідня, х...ня а не життя в нас буде.Вони всі мають нас за бидло а не людей, як біло-сині так і помаранчеві. і думають про свій карман а не про Україну .Вже один майдан пережили переживем другий (добре що тепліше може буде).Обіцянок в них багато, аби тільки вони їх дотримались.Ато " бандити от-от сидітимуть в тюрмах" тільки не як не посадять. :) А садити треба їх всіх.

Влучно сказав! Обіцянок багато а роботи мало! :smile3:

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РОЗПУСК - 99% :ok:

верховна зрада :) StOP!!!

набридло слухати укршансон ... не те :) і не тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это скорей Виста))

Обещают много ... а нифига не делают))

А если честно то достал этот бардак в стране.

А тимашонка кричит так сейчас потому что мороз ющенко и янукович себе всё афигеть паделили а ей нифига не досталось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лінукс Рулить... :ok2: особливо така штука як Беріл... Красота - Аеро нервово курить в стороні, а швидкодія і зручнісь - Віста пішла до Аеро курити Соняшники...

То не флуд. Просто думка - Анархія мать порядка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за то чтобы распустили наш парламент эту зРаду...)))

Я еще против того чтобы депутаты из одной партии переходили в другу партию каторая находится в коалиции. :(

Это что получается товарищи, их выбирает народ, им заплатили больше и они без проблем перешли в другую партию и находятся в Раде... :blink:

если ты переходиш в другую партию то пожалуйста...)))

Тебя вычеркивают из списка твоей партии, на твое место идет следущий депутат от этой же партии.

Ты записываешся в список желаемой партии и становишся в очередь...))) :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за то чтобы распустили наш парламент эту зРаду...)))

Я еще против того чтобы депутаты из одной партии переходили в другу партию каторая находится в коалиции. :(

Это что получается товарищи, их выбирает народ, им заплатили больше и они без проблем перешли в другую партию и находятся в Раде... :blink:

если ты переходиш в другую партию то пожалуйста...)))

Тебя вычеркивают из списка твоей партии, на твое место идет следущий депутат от этой же партии.

Ты записываешся в список желаемой партии и становишся в очередь...))) :angry:

За перехід в іншу партію депутати получають гроші шей не малі вот і скачуть з партії в партію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та розпустити той парламент на всі 4 сторони, всерівно парламент="Партія Регіонів" :angry: , зборисько братви з їх головним=Прем'єр міністром :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та розпустити той парламент на всі 4 сторони, всерівно парламент="Партія Регіонів" :90: , зборисько братви з їх головним=Прем'єр міністром :90:

Я б тоже роспустив би їх да немае сенсу вони в серівно повернуться а гроші то на вибори підуть в пусту!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А толку то с розпуска??)))

люди то теже)))

чемоданчиги поделены )))

говорю вам всем даже если буду опять перевыборы(не дай бог опять №№№батни добавитцо) то толку с этого будет полный ноль!!!

Ноль ноль ноль.......

Бабло нужно всем а у нас в старне все думают раз он так делает(делал ) то и я буду... так что толку.... что с козла молока будет..... они все с одной песочниццы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эх, товарищи... Хоть розпускай парламент, хоть не розпускай, еще за царя воровали, воруют щас и будут воровать дальше, и всегда будут страдать простые люди, так они как марионетки в руках политиков, что им сказали, то они и сделали.

В нашей стране существуют три основных понятия: простая ложь, наглая ложь и статистика - что хуже первых двух. По этому лучше мы жить не станем, по крайней мере, до тех пор пока каждый не перестанет думать только о себе и не начнет уважать окружающих, или как минимум их мнение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...