Перейти до змісту

!!!!Нове політичне диво!!!!


Darkraven

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 112
  • Створено
  • Остання відповідь

Мені не подобається в наших людях те, що вони самі не знають чого хочуть і дуже нетерпеливі. Ющенка обирали строком на 5 років, щоб за цей час він зміг зробити щось корисне для держави. Люди не розуміють що все і зразу не буває, що якщо сьогодні ходять пішком, то завтра на власному мерседесі їздити не будуть. Не давши людині нормально пропрацювати півтора року, всі знову кричать давайте нам назад Януковича, бо Ющенко поганий. Просто бісить коли в новинах показують якусь непонятну бабульку яка кричить: "Ющенко потоптался по конституции, Ющенко - слабое звено", шо вона взагалі знає про конституцію? :D . Люди не усвідомлюють що з моменту створення антикризової коаліції влада Ющенку вже не належить. Відверта узурпація влади і внесення змін до конституції у власних інтересах Януковичем приводять до дисбалансу влади. Але всі проблеми в економіці держави валять на президента, який фактично залишився просто фейсом держави. Розпуск парламенту - єдине правильне рішення яке він міг зробити. Моя думка така: не важливо в якому напрямі рухатиметься Україна - на захід чи на схід, важливо щоб рухалась вона в цьому напрямі злагоджено і цілеспрямовано. Для ефективної діяльності влади в державі в парламенті повинна переважати пропрезидентська партія, яка б могла спільно з Кабміном і президентом проводити глибокі і послідовні реформи. Але при цьому просто необхідна сильна опозиція. Тому ідеальним варіантом на мою думку і як хтось вже писав вище повинна бути така комбінація НУ+БЮТ - коаліційна більшість, Партія регіонів - опозиція. Якщо партія регіонів знову опиниться у більшості, то соціальної напруженості і економічних проблем найближчим часом не уникнути.

хууу.... висказався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як сказати... в чомусь та бабка права... :D

Ющенко сильно довго тримав паузу, щоб зробити такий крок. Чим дозволив себе принижувати... а внаслідок почав падати в очах людей які йому довіряли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму, це єдиний крок, який хоч якось йому підняв репутацію.

Друге.

Що заважає нашим політикам робити зміни на краще ще з 1998 року?

Я думаю, що в найближчий час нічого кардинально нового ми не побачимо.

По прогнозам економістів Україна почне жити заможніше з 2015 року.

А от привід потеревенити про життя - є.

І чим більше народ буде висловлювати своє "фе", тим краще буде жити.

Звичайно ж, якщо "фе" не перетворювати в святкування:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Седня Виктор Андреевич разговаривал с европейскими политиками....)))

6.04 Ющенко поедит на беседу с главой ЕС...)))

А 15 приедет европейская комиссия в Украину...)))

Не сладко будет Ющенку....)))) :)

Да еще и с Киваловым))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову я вас вітаю на нашому політфорумі!!!

У нас нове шоу

і називається воно - правильно, розпуск парламенту!!!!

А тепер давайте, не соромтесь, викладуйте якусь інформацію!!!

Хто за, хто проти!!!

Пропозиції, поглади, думки!!!!

Нове шоу? чи Чи політики взялися за розум (або його лишились)?

З нетерпінням чекаю ваших думок :D

Darklraven - найсвідоміший політик із всіх свідомих політиків :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені не подобається в наших людях те, що вони самі не знають чого хочуть і дуже нетерпеливі. Ющенка обирали строком на 5 років, щоб за цей час він зміг зробити щось корисне для держави. Люди не розуміють що все і зразу не буває, що якщо сьогодні ходять пішком, то завтра на власному мерседесі їздити не будуть. Не давши людині нормально пропрацювати півтора року, всі знову кричать давайте нам назад Януковича, бо Ющенко поганий. Просто бісить коли в новинах показують якусь непонятну бабульку яка кричить: "Ющенко потоптался по конституции, Ющенко - слабое звено", шо вона взагалі знає про конституцію? :angry: . Люди не усвідомлюють що з моменту створення антикризової коаліції влада Ющенку вже не належить. Відверта узурпація влади і внесення змін до конституції у власних інтересах Януковичем приводять до дисбалансу влади. Але всі проблеми в економіці держави валять на президента, який фактично залишився просто фейсом держави. Розпуск парламенту - єдине правильне рішення яке він міг зробити. Моя думка така: не важливо в якому напрямі рухатиметься Україна - на захід чи на схід, важливо щоб рухалась вона в цьому напрямі злагоджено і цілеспрямовано. Для ефективної діяльності влади в державі в парламенті повинна переважати пропрезидентська партія, яка б могла спільно з Кабміном і президентом проводити глибокі і послідовні реформи. Але при цьому просто необхідна сильна опозиція. Тому ідеальним варіантом на мою думку і як хтось вже писав вище повинна бути така комбінація НУ+БЮТ - коаліційна більшість, Партія регіонів - опозиція. Якщо партія регіонів знову опиниться у більшості, то соціальної напруженості і економічних проблем найближчим часом не уникнути.

Вот с этим согласен! Хоть я и весьма аполитичен, Ющенка поддерживаю как человека! Ему сейчас ой как нелегко. А все из-за слишком мягкого характера... Это ж практически как овца в стаде волков... Сочувствую (кроме шуток и без издевок).

Кстати, анекдот в "Корреспонденте" от 24 марта:

Янукович:

- Виктор Андреевич, вы дурак!

Ющенко:

- Ну, не торопитесь, Виктор Федорович, нужно собрать круглый стол, все заинтересованные стороны для консультаций и обсудить все аспекты проблемы!

:lol: :lol: :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю что пора уже снимать продолжение нашумевшего блокбастера - Професссор...)))

Будет называться: "Возвращение Професссора", "Професссор - 2", "Месть професссора" или "Операция професссора"...)))

Хи-хи....))) :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю что пора уже снимать продолжение нашумевшего блокбастера - Професссор...)))

Будет называться: "Возвращение Професссора", "Професссор - 2", "Месть професссора" или "Операция професссора"...)))

Хи-хи....))) :angry:

Вот вам блокбастер. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И всё-таки немного анекдотов для разрядки :lol:

* * *

Ющенко у вівторок уранці запитує Балогу:

— Я, здається, вчора якийсь указ підписав?

— Так.

— А про що?

— Не пам'ятаю. Але на сьогодні у вас заплановано покладання квітів до Верховної Ради.

* * *

Після розпуску парламенту приміщення Верховної Ради називається «будинок розпусти».

* * *

Печерський суд Києва скасував указ Президента про розпуск парламенту. Позов був поданий букмекерськими конторами, які Президент збанкрутив підписанням свого указу.

* * *

Янукович мріяв про коаліцію з «300 спартанців». Тільки він, мабуть, не знав, що всі вони наприкінці помирають.

* * *

— Куме! Чому Верховна Рада заборонила фінансувати позачергові вибори, але відновила Ківалова на посаді голови ЦВК?

— Хочуть зекономити — він же ще «бабло» за президентські вибори не відробив.

* * *

Пан Ківалов дякує Раді за виявлену довіру й готовий оголосити результати травневих виборів уже сьогодні. На опт — великі знижки.

* * *

Кажуть, перед смертю людина згадує найсвітліше у своєму житті. «Антикризова» коаліція згадала, що найсвітлішим у її житті був Серьога Підрахуй.

* * *

Янукович телефонує Юлі:

— Юліє Володимирівно, ви чули, Президент таки розпустив Раду?

— Так?! Невже?!

— Та так, вік волі не бачити!

— О, вітаю. Ваші слова — та Богу б у вуха...

* * *

За стояння під Радою із прапором Партії регіонів дають 160 гривень... За день стояння біля верстата — менше.... Покращення вашого життя вже сьогодні!!!

* * *

Усі на перевибори! Народ має право сам переобрати собі зрадників.

* * *

Коаліція перебуває в шоці! Тарас Чорновіл повідомив, що він на власні очі бачив на Житомирській трасі колону танків зі львівськими номерами.

:angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наівні діти... хто б не керував чи бджоляр, чи шахтар

все рівно будуть думати про себе.

А чим більше кричить за народ і країну тим більше та швидше

буде красти - це доведений факт.

Нормальний та розумний керівник не буде вже четвертий

раз змінювати уряд, а тепер і Раду. Це також діагноз.

Особисто хочу спокою, стабільного курсу долара і.т.д.

А те, що відбувається - це дорога Юлі на місце прем’єра.

Та дешевий піар розрахований на відповідних клієнтів.

До речі, голосував я за Юлю, але зараз в час нормалізації -

ці дії не підтримую. В спокійній часи та покращення

добробуту - революціонерів забувають, або садять -)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

'Valentin' В спокійній часи та покращення добробуту - революціонерів забувають, або садять -)

Десь про такі часи я вже читав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто хочу спокою, стабільного курсу долара і.т.д.

він і так з 2003 здається року 5.05 :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стабільність настане тільки тоді, коли люди будуть задоволені.

Коли курс буде стабільний, зарплата зростатиме вчасно:P

Головне не особистіть, яка при владі, а те, що вона робить для народу.

В Україні поки не видно особистостей масштабу Лінкольна чи Рузвельта.

Це ще раз доводить, що в нас дуже низький розвиток культури.

Через що немає свідомої еліти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з такими темпами ЕЛІТА появиться років через 30 ...

гляньте на нашу молодь ...

якшо ці АКУЛИ прийдуть до влади ... це буде не краще теперешнього парламенту :P

я чось так думаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вам некажется что все будет как тогда прийдут к власти, а когда дойдет дело до раздела "Кормушки" сами знаете чем это заканчивается. Могли бы хотябы поучится как "делить" надо у Регионалов у них такой проблемы невозникает почемуто. Обосрасиль тогда посрутся и сейчас, одна корона на две головы не налезит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опозиция хочет обьеденится в одну демоктатическую силу...

По крайней неме Луценко согласен обьеденится с Юлией Тимохой и сделать ее главой в новой партии))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову нічого толкового небуде! "Корито тесаме, тільки свині інші"

Це точно :unsure:

Треба Бенладену заплатити щоб він всіх і одним махом замочив :blink: бо це бл****во вже осто*****ло м"яко кажучи (вибачте для опису "цього" інших слів незнаходжу :) ) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луценко не политик. Две силы хто что то может на данный момент БЮТ и Наша Украина вот они и будут у власти и займутся ее разделом. Возможно есть шансы у Литвина но нехотелось бы чтобы он повторил участь Мороза.

Хотя я согласен с VovkleV ЭТО ВСЕ БОЛЬШОЕ Б...О.

А никто и не говорил что политика в нашем государстве благородное и чесное дело.

Хотя все они одинаковы тока в разных кланах и каждый тянет одеяло на себя, а мы как всегда окажемся в "шоколаде".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось тема склякла :)

Адже все на так просто, як воно здається:

— Даремно Ющенко розпустив Раду перед Великоднем...

— Чому?

— Воскреснути може...

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...