Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Нужен совет :)

Что взять на ИС-4? Усилинные приводы наводки или стабилизатор вертикальной наводки? Ато я теряюсь :)

Як на мене краще "повреждение баков-50%",ящик з інструментами або маск.сетку щоб зникати від арти.Пушка в нього і так точна а от арта злейший враг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, я так і не зрозумів, чим грозить "повреждение баков". Пошкодили, та й пошкодили, їдеш собі далі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пряму - по ходу ніяк, може підвищується імовірність загоряння двигуна після криту баків. Сам частенько ловлю себе на тому що цілюсь саме в бак а не в двигун.

VadimM, ну брєлочки кидає у взводах до маусів

Так чи інакше, якщо не помиляюсь, Мауса вперше побачив катаючись на 4 лвл. А нафіга їх (брєлків) брати у взвод? Чіста пагнать? А потім дивуємось чого балансіровщик так знущається з команди.

КВ завжди кідало до ТТ9, але правда рідко

"завжди рідко" це як :_07: ?

я б сказав 50/50 кидає, або в топі або в *опі. Не знаю правда як зі "шваброю", балансіровщик на модулі часто звертає увагу. Хоча тих 1,5+ моїх боїв зі "шваброю" на КВ також закидувало до "тапків", чого і вирішив сісти на шотган, той любе-рябе дамажить.

Тому, madkot, якщо ти ще їздиш на "швабрі", саме час пересісти на 152мм. Море фану гарантовано, а покі йде перезарядка (21сек) пожна чаю попити, сємічок поплювати або в ігровий чат щось написати. Особисто мені більше подобається потрапляти на КВ до хайлевелів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВ завжди кідало до ТТ9, але правда рідко

"завжди рідко" це як :_07: ?

"Завжди" - це з вересня (я купив КВ) і до наших днів його кідало до ТТ9, хоча до того, я думаю, теж кідало, тому і завжди :)

"Рідко" - це, наприклад, я всього у 10% боїв потрапляв до ТТ9 :)

А нафіга їх (брєлків) брати у взвод? Чіста пагнать?

Я інколи ганяю взводом (3 гравця) у одного є прем, у двох немає) Так той, що з премом часто афк, то і бере МС-1, щоб на "бабло не попадати".

балансіровщик на модулі часто звертає увагу.

Балансировщик не учитывает:

1. установленное на танк дополнительное оборудование и/или снаряжение.

2. уровень прокачки экипажа.

3. уровень мастерства игрока.

4. национальную принадлежность танка.

5. Модули танка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, я так і не зрозумів, чим грозить "повреждение баков". Пошкодили, та й пошкодили, їдеш собі далі :)

швидкість падає,мені постійно їх пошкоджують ось і ставлю :),підбій не ставлю теж ледь повзає(вага більшає) навідь з Мауса зняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, я так і не зрозумів, чим грозить "повреждение баков". Пошкодили, та й пошкодили, їдеш собі далі :)

швидкість падає,мені постійно їх пошкоджують ось і ставлю :),підбій не ставлю теж ледь повзає(вага більшає) навідь з Мауса зняв.

Помойму скорость падает только при повреждении двигателя,гуслей ,ходовой либо ранение мех-вод. Причём повреждение баков к скорости движения?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, я так і не зрозумів, чим грозить "повреждение баков". Пошкодили, та й пошкодили, їдеш собі далі :)

швидкість падає,мені постійно їх пошкоджують ось і ставлю :),підбій не ставлю теж ледь повзає(вага більшає) навідь з Мауса зняв.

вчора звернув увагу - 2 крита баків і разом 2 загоряння двинуна.

Вчора на другій хвилині бою якась арта контузила 1 пострілом майже весь екіпаж КТ і збила 2 гуслі. ХП при цьому не зняло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скорость падает от ранения мехвода или крита двигателя и, походу, все.

Мне вчера на 212-том в начале боя кританули пушку и наводчика... Розлет без свидения был на 3/4 экрана)) При сведении в 4 раза больше обычного гдето, но ВБР меня пожалел и я даже взял 2 фрага :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, я так і не зрозумів, чим грозить "повреждение баков". Пошкодили, та й пошкодили, їдеш собі далі :)

швидкість падає,мені постійно їх пошкоджують ось і ставлю :),підбій не ставлю теж ледь повзає(вага більшає) навідь з Мауса зняв.

Помойму скорость падает только при повреждении двигателя,гуслей ,ходовой либо ранение мех-вод. Причём повреждение баков к скорости движения?

Солярка тече :),придивись.Буває що пошкодження баків і нічого поганого не дає.На таких танка як Т-34-85,КВ-13,ИС-4 ці бакі "на виду" от і пошкоджується.На КВ-13 ставив "Циклон"+50% повреждения мотора,теж не погана штучка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, а расходники с собой возить не судьба? Даже на арте раз в месяц пригождаются...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арту понерфили нижче плінтуса

Читаємо що кому порізали.

Арті в основному порізали дохідність

- Убрано оборудование «Улучшенная вентиляция» у САУ Gw-Tiger и Gw-Panther. При этом игрок получает компенсацию за оборудование (по покупной стоимости), если оно было установлено на машине в момент выпуска обновления.

- Доходность САУ GW Panther уменьшена на 10%.

GW Tiger:

- Доходность уменьшена на 20%.

- Время перезарядки орудия 170mm K72 Sf изменено с 27.3 до 25.5 сек.

- Разброс орудия 170mm K72 Sf изменен с 0.41 до 0.4.

- На 5% уменьшен разброс при повороте ствола орудия 170mm K72 Sf.

- Доходность САУ M37 уменьшена на 30%.

- Доходность САУ M7 Priest уменьшена на 8%.

- Доходность САУ M41 уменьшена на 3%.

- Доходность САУ M12 уменьшена на 10%.

- Доходность САУ M40/M43 уменьшена на 20%.

- Доходность САУ T92 уменьшена на 15%.

- Доходность арт-САУ СУ-14 уменьшена на 13%.

- Доходность арт-САУ С-51 уменьшена на 15%.

- Доходность арт-САУ «Объект 212» уменьшена на 25%.

А на Т-44 міцність боєукладки збільшили на 15%))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жах! характеристики німецьких танків зменшені, особливо час перезарядки, який і без того був досить великим, в порівнянні з моделями інших країн

а американські танку покращені, хоча і без того скорострільність і точність в них була вища...

а в мене то в ангарі майже всі - німці(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДПМ в німців навскідку залишився той же, поправили тільки гармату 8,8см 43/71, при чому збільшили її дамаг/постріл до 240

А за амер СТ радий, як раз неспішно їх качаю.

А от щодо німецьких СТ - дивно. Пантера-2 і так була картон (було раз самостійно її розібрав на Т-34-85) а з попущеною боєукладкою що буде... Не збирався їх викачувати, тепер точно не зберусь напевно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, а расходники с собой возить не судьба? Даже на арте раз в месяц пригождаются...

Ремкомплект ушел на гуслю, а аптечка на механика, что бы убежать :)

- Доходность арт-САУ «Объект 212» уменьшена на 25%.

п****ц, просто нет слов + то что резанули фугаси... арту уже можно продавать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хаха, недавно тільки СУ-8 купив)) Просто ради бабла, бо вкачував тяжи і СТ + "Буратіно"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25% это да, слишком уже, мою М12 на 10% - терпимо, а от следующую - М40/43 на 20% - как серпом по яйцам

fenmix, СУ-8 вроді не різали, фарм на здоров"я, чи ти про перспективу?

Завтра в 20-00 зацінимо тест. Напевно не 1 Гб буде викачувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, ні, я брав СУ-8 чисто заради фарму.

До речі, в новому патчі фізика буде чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Они Обьекту 212 не только урезали доходность, а еще и увеличили стоимость снаряда :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й може то на краще. Я спеціально доречі не тестував новий патч, хочу сюрпризів))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арта теперь будет стрелять только при полном сведении и по стоячих целях :)

Денег, как говорится, много не бывает... Покупайте премиум.

Понравилась цитата:

Арта теперь как дорогой колекционный автомобиль - для истинных ценителей.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...