Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

ги - виграли премію і поклали на серак :) "Вибачте ідуть технічні роботи...."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля викинуло !?! :0156:

Уважаемые игроки, 25 ноября с 23:20 до 00:00 (МСК) пройдут внеплановые технические работы на сервере World of Tanks.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drap, до 27го обіцяють проблему вирішити. На форумы WOT казали що ПриватБанковські банкомати теж не беруть коміссію

не тримають вони слова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Phoinix, ага - я сьогодня глянув у КІВІ :(. А в приватбанковських не пробував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подошел я к Обьекту 212 и к ИСу-4, а денег нет :)

*здувает пыль с КВ и Т-34-85* будем фармить :0121:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подошел я к Обьекту 212 и к ИСу-4, а денег нет :)

*здувает пыль с КВ и Т-34-85* будем фармить :0121:

У меня метод немного другой - сначала фармлю 50к (например) потом трачу на КТ 25к (например). Уже 150к имеется ггг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взял Объект 212 (сразу потратил 15к свободного опыта на гусли, что бы не мучатся в стоке).

Скажу так, я в ааах*е от этой арты :0155: . 12 боев (6 на 6) = +180к серебра и 8к опыта, 20 фрагов (среди них Маус, Е-100, Е-100, ИС-7, ваншот Объект 704). Разлета круга сведения без доворота почти нет, да и с доворотом красота, сводится в два разы быстрее С-51, перезарядка около 30 сек, 40 снарядов боезапас, полный круг сведения на 20% меньше чем у С-51. Жесть, а не апарат и это при экипаже в 94%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буратинка моя после покупки толстого носа заиграла новыми красками... я то я уже хотел её продать шобы нервы поберечь.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все это наверное знак свыше

Арта ГВ Тигр пушка сток

Стрелял в упор Леве =результат НЕ ПРОБИЛ

Ну на фиг этот белорусский ВБР

Так куме тобі і тре!!!

Краще б мені танка прокачав.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гарна медалька, мені ще півтора десятка різних типів танків треба підстрелити для неї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені до неї треба вкачати ИС4 - а там вже частіше зьявлятимуться потрібні мені тазікі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, я спєцом не ставлю топ-башту на КТ щоб частіше бути в топі (в стокової бронька тонша, але рикошетить добре, тому терпимо). От поставлю топ-гармату - тоді так. І то в кожному 4 бою хоча б по 1 танку 10 лвл попадається.

На форумі написали що топ-башта на КТ - то як сигнальний маячок - одразу починає закидати в такі бої що відчуваєш себе світляком. Переважно. А зараз я в трьох боях з 4х - 1-3 місце в списку, на предтоповій гарматі. Досвід валить як дурний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уффф как даффно это было

Медалька эксперта

и Гроза мишей

и зверобой

Печалька =чем больше левел тем больше разочарований....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Печалька =чем больше левел тем больше разочарований....

Вкорні нєсагласєн. Як на мене, якщо правильно обрати в якому напрямку качатись, яка гілка якої нації краще підходить під руки, то можна обійтись без разочєрованій. Хоча можливо я зміню свою точку зору через левел-другий... Зараз максимум 8 маю.

Вчора на "Рудніках" перед стартом бою нили що зарання просрали гірку по центру, оскільки не мали жодного китайця, а в суперників їх було 2. Вирішив троха відійти від класичного як для тяжа походу в дірьовню на "качєлі", а піднятися на гірку. Чомусь спочатку я туди поперся сам, через хвилин 5 підтягнувся ІС-3 (питається нафіга?), але до того я встиг там розібрати двох китайців і 34-85. Згодом до них додався ІСУ-152. Результат - 4 фрага, 16 попадань з 18 пострілів, 3к досвіду (подвоєного за першу перемогу), 30 з чимось тисяч срібла і море фану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Red Bull [bull] - там троха наших є

Можливо з часом створимо всій окремий, бордівський (читай шапку сусідньої теми)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на "Рудніках" перед стартом бою нили що зарання просрали гірку по центру, оскільки не мали жодного китайця, а в суперників їх було 2. Вирішив троха відійти від класичного як для тяжа походу в дірьовню на "качєлі", а піднятися на гірку. Чомусь спочатку я туди поперся сам, через хвилин 5 підтягнувся ІС-3 (питається нафіга?), але до того я встиг там розібрати двох китайців і 34-85. Згодом до них додався ІСУ-152. Результат - 4 фрага, 16 попадань з 18 пострілів, 3к досвіду (подвоєного за першу перемогу), 30 з чимось тисяч срібла і море фану.

Повезло, что арта не сработала :)

Кстати на ТТ прикольно ходить не по стандартным маршрутам (зеленка в Энске или по дороге (ущелье) в Вестфилде или по дороге в Степях). При надежде, что союзники удержат стандартное направление там можно как минимум неплохо удивить СТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden а вони вже працюють? Бо в Приватбанковських я не знайшов розділу ІГРИ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...