Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

я на ИСі чи на Тигрі по 40-50 тисяч за бій отримую - і це без ПА.

Эт я про победы) Типа у меня щас так слив победа слив слив победа слив.

А по денгах то 30-40к

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на ИСі чи на Тигрі по 40-50 тисяч за бій отримую - і це без ПА.

Эт я про победы) Типа у меня щас так слив победа слив слив победа слив.

А по денгах то 30-40к

ааа, ну тепер все зрозуміло... ато я думаю на акційному танку і в 0 по кредитах виходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взав ис перший бій сподобався :0002:

як згадаю тигра :g16:

що порадите з плюшок ставити на ИС

взяв просвітлену оптику + сітка + ящик

чи варто на 100мм досилатель зараз брати ?

а у вас що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взав ис перший бій сподобався :0002:

як згадаю тигра :g16:

що порадите з плюшок ставити на ИС

взяв просвітлену оптику + сітка + ящик

чи варто на 100мм досилатель зараз брати ?

а у вас що?

на 100мм - не варто ставити досилатель, в неї і так доволі швидка перезарядка порівняно із 122мм.

Сам граю на ИС із 122мм Д-25Т - все влаштовує крім одного, дуже дорогі снаряди порівняно із снарядами до 100мм гармати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel в пейнтбол грав? Бо танк весь у плямах від кульок відповідного калібру :)

lerov я на ИС поставив топову пухкавку + досилач і ящик. Двигун не прокачував. Гарно воює танчик.

Ух зараз навіть не граю на іншій техніці крім акційної, полюбому що виграш, що програш, а виходиш в плюсі. За гарний бій з перемогою отримував по 60-70 тищ на любому танку. Вчора за 1,5 годинки вечором 500 тищ нафармив :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера решил по акции скупиться, залез на склад и продал все, что не нужно: пушки, гусли, рации (Д10Т оказалось аж три штуки!), в итоге продался на 800 тысяч :blink: , накупил все, что только можно: досылатели, стабилизаторы, оптику, ящики, короче, погулял на все деньги - почти два лимона!

Потом поганял вечером на тигре, к ночи в кассе 800К. Ну и уже перед сном вспомнил, что на складе лежит 60 снарядов, купленных по акции для коника. Купил 3601 и пошел ногебать - море фана, две поддержки за пять боев :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto я теж люблю акції де вся та тряхомудь до танків -50%, хоть скупитись моно навіть наперед :)

Я недавно теж продався, на скромнішу суму - 200К, але все рівно здивувався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можно купить эти все досылатели, сети и т.д. просто на склад, а не на конкретный танк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можно купить эти все досылатели, сети и т.д. просто на склад, а не на конкретный танк?

канешша!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух ці світлякі нові шустрі,як не дивно найкраще попадав в них на ис-3.Т-34-85 на премі бере зара по 50шт.(в середньому),сім попадань і норма:0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden я так і роблю під час акцій.

канешша!

Купить и снять за 10 золотых? Или как?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

идешь в магазин, выбираешь оборудование, покупаешь и лежит на складе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера решил по акции скупиться, залез на склад и продал все, что не нужно: пушки, гусли, рации (Д10Т оказалось аж три штуки!), в итоге продался на 800 тысяч :blink: , накупил все, что только можно: досылатели, стабилизаторы, оптику, ящики, короче, погулял на все деньги - почти два лимона!

Потом поганял вечером на тигре, к ночи в кассе 800К. Ну и уже перед сном вспомнил, что на складе лежит 60 снарядов, купленных по акции для коника. Купил 3601 и пошел ногебать - море фана, две поддержки за пять боев :)

аналогічно :), порився по сусєках, продав барахла на 700 тищ, + нафармив 2 мульйони на Т34-85, прикупив по знижці всяких приколів, і також купив 3601 :smile3:, тепер фармим на ГВ тип Е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опять приїхали... п@зда рулю

меня какраз убили и тут 2 сек и бац я в ангаре на целом танке) удивилсо)) а в чате что творилось, єто звиздец просто :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а-а-а! я знаю, чого сервак лЯгає :D :D :D !!! разраби і вся команда пробухують усі грроші, які надіслали гравці WOT :friday: :friday: :friday: відчуваю, що акції тепер стануть набагато частішими :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...