Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

в мене такий самий прикол був зі скрінами :), як я тільки не ізголявся... а потім коли підказали, то в папці з WOT було понад 100 скрінів :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот не можу толком зрозуміти ,як рахується попадання на арті: зараховується тільки пряме попадання? "накрил" не підходить кагбє.. хоча на ГВ-тігрі як накриє... мало не покажеться =)

в мене такий самий прикол був зі скрінами :), як я тільки не ізголявся... а потім коли підказали, то в папці з WOT було понад 100 скрінів :blush:

ти не один )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то не я :) но просто шоби заценили яка фарм-машина може бути :)

зі спец-бою

Победа!

Бой: Перевал 19 сентября 2011 г. 21:31:39

Танк: T30

Получено опыта: 2 323

Получено кредитов: 125 707

Достижения в бою: «Стрелок», «Воин», «Гроза Мышей», «Снайпер»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

декiлька годин збирав збiрку шкурок всiх танкiв ,не поставив лише два танка,здоровья не хватило :)http://letitbit.net/download/82924.83183fdae180c4d074ba5a62b20b/shkurki.rar.html

шкурки брав тут http://wotskins.ucoz.ru/

программа,яка полегшуе процесс встановлення тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11 на що схожі шкурки - якась тема, чи всі різні геть? А крім летітбіта є ще файлообмінники?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11 на що схожі шкурки - якась тема, чи всі різні геть? А крім летітбіта є ще файлообмінники?

всi рiзнi геть, ис наприклад мiлiцiя, а обьект 212 пожежна, деякi пiд мрамор, все геть рiзне

на летiтбiт нате пароль ambekgbmrn ,всерiвно пропаде, бо без према,я б тi шкурки два дня качав, пароль дiйсний з вчорашнього дня по завтрашнiй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Т92 (перезарядка 40.39 сек, зведення 8 сек) в рандомі в мене "трапилось" 9 фрагів (скрін).

Давно так не радів в цій грі :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та елементарно, бо олені. У нас вчора дві гри були такі на глобалці. На першу не зібрали команду і польових не було а проти нас вийшов топ склад - то ми виграли перебивши всі танки... ридали там довго бо в нас були переважно СТ всякі і десь лише 5 танків ТТ10. А після цього прийшов польовий і дозбирали свій топ склад, а проти нас вийшла команда де половина танків ТТ9 і ПТ якісь. Ми рашанули - і програли.... так тупо ше не програвали. Так шо... думати треба при будь-яких розкладах і головне не розслаблятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот не можу толком зрозуміти ,як рахується попадання на арті: зараховується тільки пряме попадання? "накрил" не підходить кагбє.. хоча на ГВ-тігрі як накриє... мало не покажеться =)

Якщо енерії фугасу хватить на пробиття - піде дамаг ы зарахування в таблицю результатів, інакше - "непробил".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо енерії фугасу хватить на пробиття - піде дамаг ы зарахування в таблицю результатів, інакше - "непробил".

Ага, особливо коли попадань х а пошкоджених тобою танків х+1 і більше))). При тому що всі вони стояли поодинці а не скопом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11 скачав я твою підбірку шкурок.... звичайно роботи купу зробив, але... ти з ними граєш? Бо в мене очі чуть не повилазили..... карнавал на полі :).

post-1796-0-06691700-1316600041_thumb.jp post-1796-0-11640900-1316600050_thumb.jp post-1796-0-69238000-1316600058_thumb.jp post-1796-0-25182100-1316600067_thumb.jp

Встановив назад ті, що очи так не ріжуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот не можу толком зрозуміти ,як рахується попадання на арті: зараховується тільки пряме попадання? "накрил" не підходить кагбє.. хоча на ГВ-тігрі як накриє... мало не покажеться =)

Арта псує всю стату щодо попадань, бо на арті за попадання рахується тільки пряме попадання, а "накрив" відображається у таблиці як "не попав"

Та що ви мучитесь з тими шкурками. Зайдіть на сайт і виберіть які подобаються http://wotskins.ucoz.ru/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

milana точно по арті так і э, але за сплеш грошикі капають в кінці бою.

По шкуркам: на тому сайті тих шкурок купа, а не цікаво качати до кожного танку у грі шкурки. Я шукав комплект, і знайшов гарненький.

Ось ще гарний набор з вкусняшками :)

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3738570

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы арта еще маленькая, но тоже могем :rolleyes:

Победа!

Бой: Рыбацкая бухта 21 вересня 2011 р. 21:14:35

Танк: СУ-26

Получено опыта: 740

Получено кредитов: 11 811

Достижения в бою: «Воин», «Захватчик», «Коса Смерти»

shot_007_800.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11 скачав я твою підбірку шкурок.... звичайно роботи купу зробив, але... ти з ними граєш? Бо в мене очі чуть не повилазили..... карнавал на полі :).

post-1796-0-06691700-1316600041_thumb.jp post-1796-0-11640900-1316600050_thumb.jp post-1796-0-69238000-1316600058_thumb.jp post-1796-0-25182100-1316600067_thumb.jp

Встановив назад ті, що очи так не ріжуть.

як будеш ставити собi пятий, шостий пак шкурок i ти до таких збочень дойдеш,повiр менi, а по друге менi на артi з пiв погляду тепер видно де який танчик. Всякi там дибiльнi камуфляжi я ще в травнi пережував, а цi прикольно, правда ис-7 замiнити треба, в реалi не так прикольно як на скрiнi виглядало, тай пiдзамучився вже, радянська ветка була останньою яку пiдбирав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11 я казав що твоя підбірка дибільна?, я навіть скачав і пограв з тими шкурками трохи часу... фломастери не сподобались, і повір мені, я не буду встановлювати ще раз всякі там дибільні шкурки з зонами пробиття, чи з танчиками розмальованими покруче папуг.

Arden в мене коса смерті теж на арті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы арта еще маленькая, но тоже могем

Да ви, батєнька, фрагодрочєр) :dont:

Та да, приходится брать грех на душу, когда команда нубит :smile3:

Коса смерти это так, вот камикадзе на арте меня удивило :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...