Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

не найшов де я його скачав але він стоїть у мене, якщо треба можу закінути на обмінник)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скидай і дай сюда посилання.

Доречі, що ще (які аддони, чіти і т.д.) потрібно ставити для покращення гри. Крім шкурок із зонами пробиття я більш нічого не ставив... Досвідчені танководи - поділяться корисною інфою і ссилками на скачку цих доповнень...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна подетальніше ? Шкурки з зонами пробиття стоять, а от що є "світлофор" я не вкурсах...

Можна ссилку бо при запиті в google нічого толкового не видає ...

З мене "+"

в базових iгрових настройках прицiлу е перехрестя (хрестики й iншi) з кольоровим iндикатором шансу пробиття шматка бронi ворожого танку (тiльки ворожого, на коллегах не працюе), в який ви цiлитесь в данний момент, якщо червоний колiр прицiлу (самого перехрестя) то скорiше всього ви не пробьете в цьому мiсцi, якщо жовтий то 50/50, а якщо зелений то висока вiрогiднiсть пробиття . В деяких прицелах з модiв цей момент бiльш акцентований, навiть перехрестя збiльшуется при наведеннi на ворожий танк. Оскiльки задiянi три кольори червоний, жовтий й зелений то тому й *свiтлофор* :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://yadi.sk/d/uG0O0Ecz11VEa приціл

тут і тут сайти з всякими приколами, але не втягуйся! Більшість з того не потрібна.

Основне що треба це панель пошкоджень, зум, приціл на арті з часом польоту снаряда, покращена видимість ну і оленемер звісно з xvm конфіг файлом)

Останнє (мабуть краще з того що є) можу закінути)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, аргументую:

буду порівнювати ссср з німцями.

су100 - альфа 390 JagdPz4 - альфа 220

су152 - альфа 390 Jagdpanter - альфа 320

ису152 - альфа 750 Ferdinand - альфа 490

далі пропустимо...

я підтвердив моє твердження?

пт якщо любиш хороші пушки і посередню броню пт з гарною бронею і посередніми пушками

на рахунок броні: треба приклади чи самі зрозумієте) Я враховував не топів 10лвл а ті які до них ідуть

На рахунок точності: я згідний що німці набагато точніші але і совєти буває вибивають 9 з 10

головне не альфадамаг, а нанесення урону за хвилину, мав всi вищенаведеннi ПТ й я б не був би таким впевненим, хто переможе в бою один на один

http://yadi.sk/d/uG0O0Ecz11VEa приціл

тут і тут сайти з всякими приколами, але не втягуйся! Більшість з того не потрібна.

Основне що треба це панель пошкоджень, зум, приціл на арті з часом польоту снаряда, покращена видимість ну і оленемер звісно з xvm конфіг файлом)

Останнє (мабуть краще з того що є) можу закінути)

не варто давати таких категоричних порад. Що потрiбно, а що нi, можна визначити тiльки дослiдним шляхом. Наприклад я ГВ тип Е викачав без прицiлу з часом польоту снаряду, зараз такий прицiл стоiть, але в бiльшостi випадкiв всерiвно орiентуюсь iнтуiтивно :) Тому кожен сам на практицi перевiряе кориснiсть того чи iншого моду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головне не альфадамаг, а нанесення урону за хвилину, мав всi вищенаведеннi ПТ й я б не був би таким впевненим, хто переможе в бою один на один

Більша альфа завжди приємніша) Стрельнув і на кд, дпм приємний якщо хороша позиція і багато засвічено а якщо світла як на тихому березі в простої то дати по льву 900 хп приємніше чим 500, не правда лі (рідко коли федя чи ягпантер2 наносила більше дамагу за мене (за бій) )

Якщо один на один то тут вже в силу вступають і точність і кд і броня і вбр... Звісно в лобову ссср програють німцям але і хто полізе в лобову знаючи що в нього картонний лоб)

Знову я вийшов "злорадником" , я порадив від себе а не від всіх гравців підкріпленою статистикою. Щоб більше не було критики моїх вподобань - пишу "Це мої особисті вподобання" ніхто ж не заставляє їх ставити, просто даю пораду а от прислухатись до неї чи ні це вирішувати тому кому ця порада адресована)

Звісно стандартний приціл дуже добрий, але невже не хочеться чогось НЕстандартного?) Приціл з часом перезарядки, часом польоту снаряда, чітко виділеними вуглами горизонтальної наводки невже він не кращий за стандартний?

Не спорю, я до 7 рівня і сам без модів чудово справлявся але чому б не поставити пару? Тим паче таких які будуть полегшувати гру)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому серед критеріїв лише альфа-страйк?

ДПМ: /пробиття: /час на вбивство одне одного (постійно пробиваємо і дамажимо без критів)

Су-100 топ: 390*5,36=2090,4 хп/хв,JagdPz4 топ: 220*11,1=2442 хп/хв /Су-100 топ: 131-219 JagdPz4 топ: 99-165 /су-100 вб"є Сковородку за 600/2090,4=0,287хв, а _ навпаки - 600/2442=0,246хв

су152 топ: 390*9,23=3600 хп/хв, Jagdpanter топ: 320*7,5=2400 хп/хв /су152 топ 131-219 Jagdpanter топ: 150-250 /су-152 вб"є Ягопантеру за 850/3600=0,236 хв, а _ навпаки - 870/2400=0,362 хв

ису152 топ: 750*3,9=2925 хп/хв Ferdinand топ: 490*5,5=2695 /ису152 топ: 286 Ferdinand топ: 246 /Ісу-152 вб"є Фєдю за 1200/2925=0,41 хв, а _ навпаки - 1010/2695=0,375 хв

на 8 лвл я б сказав різниця в кількісних показниках не суттєва особливо на фоні лобової броні та кількості хп Фєді, за рахунок чого в очній нерухомій дуелі він швидше розбере Ісу

Мораль: гармати збалансовані і однозначно сказати що якоїсь нації точно кращі - це поверхнево аналізувати "спостерігати", оскільки якщо аналізувати "спостерігати" глибоко то треба прив"язувати до інших характеристик тої чи іншої ПТ.

сорі що так хєрово виходить оформити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не спорю, я до 7 рівня і сам без модів чудово справлявся але чому б не поставити пару? Тим паче таких які будуть полегшувати гру)

мая твая нiпанiмай мабуть :) Я говорю про те, що неварто давати категоричних порад, що мол на це зверни увагу, а це нiкому не потрiбне, а ви менi про кориснiсть модiв, я й так знаю, що моди кориснi, але що корисне конкретно для кожного , кожен вибирае сам, а не те став, а те не став

тут і тут сайти з всякими приколами, але не втягуйся! Більшість з того не потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132, так що або пиши мол "якщо судити лише по альфа-страйку но Савєти краще за Німців" або розжовуй так як в пості №5307. Твоя безапеляційність у власних твердженнях і викликає таку реакцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"якщо судити лише по альфа-страйку но Савєти краще за Німців".

то JagdPz E-100 рулить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви не упустили те які я радив моди а які не радив (озвучено які саме не було) я просто сказав які ВАРТО ставити а які вже підпадають під більшість наскільки я помню не було озвучено тому суті суперечки не вбачаю...

Було запитано:

Доречі, що ще (які аддони, чіти і т.д.) потрібно ставити для покращення гри. Крім шкурок із зонами пробиття я більш нічого не ставив... Досвідчені танководи - поділяться корисною інфою і ссилками на скачку цих доповнень...

я відповів які

Основне що треба це панель пошкоджень, зум, приціл на арті з часом польоту снаряда, покращена видимість ну і оленемер звісно з xvm конфіг файлом)

якісь питання? Не згідні - пишіть свої а не переконуєте чому мої мені не варто радити, ок? =)

Твоя безапеляційність у власних твердженнях і викликає таку реакцію.

Так по-філосовськи мені ще ніс не втирали)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Понеділок день важкий -перший нормальний бій

shot205.jpg

P.S. Що, а головне кому, ви доводите ? воно того не варте. :0161:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якісь питання? Не згідні - пишіть свої а не переконуєте чому мої мені не варто радити, ок? =)

блiн, ви або дiйсно не доганяете, або дурня клеiте. Радьте що хочете, але не пишiть що iншi моди барахло чи не потрiбнi , скiльки ще вам разiв ту цитату приводити ?

Більшість з того не потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скидай і дай сюда посилання.

Доречі, що ще (які аддони, чіти і т.д.) потрібно ставити для покращення гри. Крім шкурок із зонами пробиття я більш нічого не ставив... Досвідчені танководи - поділяться корисною інфою і ссилками на скачку цих доповнень...

Там в стандартних настройках можна поставити .

Дивись скрін

post-9119-0-23440900-1354564296_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сів я значить за таку арту

http://wiki.worldoftanks.ru/Wespe, вона то дає урон добрий але снаряд летить далеко не в точку зведення...іноді при повному зведенні не можу попасти а іноші внаброску і ваншот....

хто грав на такій ломаці, порадьте які особливості прицілювання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сів я значить за таку арту

http://wiki.worldoftanks.ru/Wespe, вона то дає урон добрий але снаряд летить далеко не в точку зведення...іноді при повному зведенні не можу попасти а іноші внаброску і ваншот....

хто грав на такій ломаці, порадьте які особливості прицілювання

так на всiх артах, залишается лише чекати повного зведення й надiятись на поблажливiсть ВБРу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сів я значить за таку арту

http://wiki.worldoftanks.ru/Wespe, вона то дає урон добрий але снаряд летить далеко не в точку зведення...іноді при повному зведенні не можу попасти а іноші внаброску і ваншот....

хто грав на такій ломаці, порадьте які особливості прицілювання

так на всiх артах, залишается лише чекати повного зведення й надiятись на поблажливiсть ВБРу :)

су-5, су-26, даже су-18 її наказують по точності...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сів я значить за таку арту

http://wiki.worldoftanks.ru/Wespe, вона то дає урон добрий але снаряд летить далеко не в точку зведення...іноді при повному зведенні не можу попасти а іноші внаброску і ваншот....

хто грав на такій ломаці, порадьте які особливості прицілювання

екіпаж 100%?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо так? :) Бо мені то ще трошки є шо качати... 100м подобається, але якось на су-152 переключився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

закрию дискусію флейму парочкою майстрів

як і обців "майстер на йолці"

0b39b6ef4f.jpg 82e5d4422f.jpg b4d4f4e79f.jpg

1 степінь на 12т (але і це не мало судячи куди мене закинуло)

90295fc548.jpg 0bb310a638.jpg 059efc43d0.jpg

і на останок т25\2, тихий безшумний і дуже точний стрілець)

b3434e0257.jpg d03040488e.jpg ef37ae6247.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сів я значить за таку арту

http://wiki.worldoftanks.ru/Wespe, вона то дає урон добрий але снаряд летить далеко не в точку зведення...іноді при повному зведенні не можу попасти а іноші внаброску і ваншот....

хто грав на такій ломаці, порадьте які особливості прицілювання

екіпаж 100%?

поки 84% докачаю скажу чи стане краще....але погугливши побачив що не я 1 такий "неметкий"...це прикол даної арти, б'є далеко і багато але страждає точність/, але мабуть гриля візьму раніше чим прокачаю екіпаж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сів я значить за таку арту

http://wiki.worldoftanks.ru/Wespe, вона то дає урон добрий але снаряд летить далеко не в точку зведення...іноді при повному зведенні не можу попасти а іноші внаброску і ваншот....

хто грав на такій ломаці, порадьте які особливості прицілювання

екіпаж 100%?

поки 84% докачаю скажу чи стане краще....але погугливши побачив що не я 1 такий "неметкий"...це прикол даної арти, б'є далеко і багато але страждає точність

при сто % - буде краще однозначно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо так? Бо мені то ще трошки є шо качати... 100м подобається,

Не скажу що мені не подобалась 100М1 - гарна ПТ/СТ :), боюся 101шу - бо граючи без ПА мабудь продам її швидше ніж викачаю наступну - шкода :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо так? Бо мені то ще трошки є шо качати... 100м подобається,

Не скажу що мені не подобалась 100М1 - гарна ПТ/СТ :), боюся 101шу - бо граючи без ПА мабудь продам її швидше ніж викачаю наступну - шкода :)

Катнув СУ-100М1 30 15 50.00% н/д 1103.1 1.43

і продав - кути наведення (особливо вертикального) просто руйнують нервову систему :0156: . 101 взагалі мало чим кращий, а рівні боїв і витраи будуть ого-го. Заморозив розвиток даної гілки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...