Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

vetalforever, та ну ти шо!?!?! Микола все вірно говорить. Я вже навіть не цілюсь і попадаю - в мене з перків братерство, вентиль, лапшист і 100% екіпажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ага, а моя сімка вже навіть з турелі почала стріляти :)

Докачаю 5тий перк почне ще й з курсових :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непопадань в СУ-5 в мене було небагато. А "не пробив" -- часто. Буду бачити, може "вкатаюсь" :)

в мене екіпаж був 50%...може ще й тому, але всеодно поки за арту не берусь

не люблю я сидіти мені тре кулись їхати і когось калічити, хоча незавжди виходить бо граю з неадекватними персонажами

Про яку точність можна говорити при 50 % екіпажа? Вона буде аналогічна - не більше 50 % влучань.

Ти хочеш сказати , що при 100% екіпажі буде 100% влучень ? А поставити вентилятор і буде 105 % :0155:

Те що я хотів сказати - я написав. І не треба додумувати за мене :0162: .

Якщо з таким екіпажем влучання в центр зведення більше 50 %- то це вже хороша САУ і не треба "ганити" нормальну техніку.

Не кажучи вже про людський фактор :0151: , який тут як завжди повинен бути на першому місці, а тоді вже екіпаж і техніка.

Нагадало пост де на СТ -"гнали", тепер давайте ще САУ "обсе-мо", бо хтось там не влучає на нубо екіпажі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ ви че? Бур просто бомбова арта! Ніякий там холодильний з недоробленим су8 не вартий цієї абалденної артилерії)

На бурі починається нелегкий шлях справжнього артилериста і це чудова школа звикнути до важкої, неповороткої, з погананими углами наводки машинерії.

Моя порада - качай бура.

Вирішив собі з нового патчу вкачати лише т71, остальне качати не буду бо униле воно якесь...

І ст британські також мабуть закину, немає в мене фану від них і дальнейших перспектив в гілці не видно, якісь вони убогі всі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це чудова школа звикнути до важкої, неповороткої, з погананими углами наводки машинерії.

ти це точно не про Холодильника кажеш??? бо повільниіше за СУ-14 хіба кущі та дерева на карті.... от де справжній шлях артилериста...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до кожноi арти, навiть до кожноi гармати треба привикати (мается на увазi, що спочатку до стоку привикаеш а потiм по новiй до топу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось справжній шлях артилериста - універсальність - наше всьо! Одразу до чотирьох гармат не звикнеш :)

shot05kpk.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене об 261, ГВ Тiп Е , М40/43, Лор 155 51 i прем арта , так що я всерiвно знаю про що кажу ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://worldoftanks.ru/news/1742-changes_082_update/

Уважаемые игроки! Проанализировав результаты первого общего теста, команда разработчиков приняла решение о переносе сроков выхода китайских танков в связи с необходимостью проведения ряда доработок. Данная техника появится в обновлении, следующем за 0.8.2.

Обращаем ваше внимание: остальные нововведения версии 0.8.2 остаются в силе.

С выходом обновления 0.8.2 пять новых американских танков образуют отдельную танковую ветвь. Главной особенностью этой ветки станут три топовых танка, оборудованные автоматами заряжания, — средние T69, Т54E1 и тяжёлый Т57.

Парк премиумных машин пополнится тремя оригинальными танками: британским тяжёлым танком 6-го уровня TOG II*, ещё во время тестирования успевшим завоевать популярность у игроков и получить множество забавных имён за свой нестандартный внешний вид; британской ПТ-САУ 7-го уровня AT-15А, отличающейся крепкой лобовой бронёй, и тяжёлым французским премиумным танком 8-го уровня FCM 50 t, который, как и все топовые французские боевые машины, обладает высокой скоростью и хорошей для тяжёлого танка маневренностью.

Кроме того, продолжается работа над изменением и улучшением игровых локаций под новый рендер. В обновлении 0.8.2 существенно переработаны и улучшены четыре карты: «Прохоровка», «Редшир», «Эрленберг» и «Руинберг».

В следующем выпуске передачи «КТТС» продюсер World of Tanks Михаил Живец расскажет об изменениях и особенностях обновления 0.8.2 более подробно.

Удачи на полях сражений!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробував знов сісти за арту, вроді вийшло

вроді вчусь потрохи))) строго не судіть

post-19948-0-65976600-1354045305_thumb.j

post-19948-0-47122500-1354045308_thumb.j

post-19948-0-65607300-1354045310_thumb.j

post-19948-0-92833700-1354046496_thumb.j

post-19948-0-46101100-1354046499_thumb.j

post-19948-0-65790800-1354046501_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемые игроки! Проанализировав результаты первого общего теста, команда разработчиков приняла решение о переносе сроков выхода китайских танков в связи с необходимостью проведения ряда доработок.

jrbfprru_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

качаю одночасно 2 арти 6 рівня - Лор. 155 50 і ГВП. Обидві в принципі приємні, але якась напасть - таке враження що на гравців в кого багато арти ВБР дивиться косо. Як результат - в обидвох - 25 боїв - 41% перемог... При тому що на 212 - десь 48-49%, на Т92 - десь 51% та й взагалі мало на якій з вкачаних % нижче 49.

натомість вкачав топ-гармату на Т-54 - тепер можна не вицілювати зони на СТ нижчим рівнем і при подорожчанні набоїв в 4 рази почав тримати стабільний "+" тьху-тьху - тук-тук... Я уявляю що буде якщо до цього додасться динаміка з новою ходовою та двигуном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На відміну від М6 :0156:

Ти напевно ще на британськи ТТ не катався.... починаючи з Черча 5-го рівня... :0099: вчора купив це чудо... Матільда проти нього це "ващє агонь" ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю топ черч 5 рівня. Харош! Не висовуватись і не повертатись боком.

В лабєшнік пробивають "як пить дать". Раджу йти в танках підтримки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи черч не вважав за достойного ворога на полі бою, як Т1ШТ і М6 розбирали на ура.

І ще, пересідаючи на су-8 постарайтесь мати 8600 вільного досвіду на топову пушку (вона ставиться без шассі), без неї можна попортити собі нерви конкретно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катаю GwPanther - задоволений нею на 99% і не збираюсь переходити на вищий рівень.

Нещодавно придбав Lorraine 155 50 - теж дуже радує починаюси зі стока (буквально перший бій і 3 класс). Поки ще не купив зведення, так що, ще не вийшов на макс. ефективність.

Також вирішив спробувати СССР САУ, але на СУ - 26 дуже не щастить часті зливи і відсоток перемог малий(при 2-4 фрагах, частенько залишаюсь сам).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також вирішив спробувати СССР САУ, але на СУ - 26 дуже не щастить часті зливи і відсоток перемог малий(при 2-4 фрагах, частенько залишаюсь сам).

Якщо хочеш пробувати САУ то краще вже німецьку, СРСР до 5 рівня точна але не пробивна і достає фігово. Та і боєкомплект на су-5 малий до ужаса 14 снарядів. Справа інша на тому самому грілі чи хумелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та годі тобі , брити гнуть свій рівень

та ладно ))), ніфіга вони не гнуть зі своїми пушками )))

треба на них дууже акуратно кататись.

Матільда мені сподобалась, трохи гнув на ній :), а от Черч 1 майже топ, крім пушки, дамаг 70-80 жуть... проти КВ чи КВас можна не висовуватись, пробиття через раз, поставлю топ пушечку, побачу як він буде гнути :)

Якщо хтось і гне свій рівень, так це совєти :), я тащусь на КВ-2 з голдой кататись і 152 мм B) , пробиття 296 мм (здається так), середній дамаг - 700, ногєбає корочє :)

п.с. катаюсь виключно для фану, для фарму у мну є Т34.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...