Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

я тільки що все нормально активував, але чекав хвилин десять, бо довго сайт і сторінки відкривалися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сьогодня пів дня пробував код ввести, гру не запускав. Щой-но запустив - виявляється ще в 13-00 код активувався :), але про це ні слова не було сказано при спробах активації до вечора....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа!

Бой: Фьорды 2 ноября 2012 г. 22:09:23

Танк: Black Prince

Получено опыта: 10 680 (x5 за первую победу в день)

Получено кредитов: 52 132

Достижения в бою: Медаль Рэдли-Уолтерса, «Стальная cтена», «Воин», «Снайпер», «Стрелок», Знак класcности «1 степень»

Ще й базу взяв на 97% =)

post-9119-0-82127400-1351888000_thumb.jp

post-9119-0-01964100-1351888007_thumb.jp

post-9119-0-50501400-1351888014_thumb.jp

20121102_2209_uk-GB10_Black_Prince_33_fjord.wotreplay

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На халяву якби дали - то я б такий годинник на рибалку носив. А рекламувати WOT за свої ж гроші....

Я вже і голосувати за них більше ніколи не буду, а то до результатів вони найкращі - а після того як виграли, гірше не буває....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раніше грав через віфі і було все гуд, зараз трохи змінив роутер і вид антени(була зйомна заран не зйомна), поряд з антеною пінг ужас як скаче а от якщо відійти метрів 5-10 то нормалізується, вирішив проблему кабелем від роутера і вродь не скаче...Хоча частенько викидує з сервера але то думаю що не в мене проблема бо робиться таке систематично часто.

Вартує суперперш в районі 7000-7200 (там ще акція -15% тому важко точно сказати) перш зараз мабуть кращий прем по ціна\фарм.

Я також не заморочувався голосуванням, треба було реєстрацію проходити а лінь

VadimM, схожий момент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я крім 212 ще й Тапка. 2 з хвостиком мільйони зекономив:)

Звучить як некролог.

бо в стоці він (212) тільки на некролог і заслуговує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я офігенно в акції прийняв участь. На радостях продаю ГіВі, і ось цей хвилюючий момент купівлі ГВ-Тигра по ціні ГіВі. Руки тремтять серце пришвидшено бьється, відкриваю гамазін, знаходжу німецьку арту за 1500000, купую. Відкриваю ангар і....

...

...

Б*я в ангарі нічого не помінялося! Де мій тигр? А якого х*я в ангарі робить ГіВі? Йопть я від тих хвилювань замість тигра знову ГіВі прикупив! Повторюю процедуру продав-купив і тигра таки в ангарі спостерігаю. Але економія від акції пішла в ....

Одразу прокачав все окрім пухи. Спробував. Звір добрий. Сподобався. Пуха лише коса трохи, але грішу на те що не топова і на те що ще не наловчився... Так що задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гвт це нетороплива громостка яхта на гусеницях) Топ пушка спочатку буде добре мазати або тільки сплешувати а вже через боїв етак 30-40 руку набєш і будеш накидувати тисячі дамага хотя там повністю вбр, повне зведення не дає ніякої гарантії що ти попадеш по цілі але сплеш около 1000 тебе порадує)

І призвичаїтись після гвп до гвт буде сложновато, треба відразу ставати там де тебе не достане арта ібо встигнути втекти на ній ти не зможеш + старайся не ставати на пагорбах чи на уровні вище прострілюваної в пт режимі території ібо пушка не опускається взагалі і проїжаючи перед тобою світляк противника буде для тебе не досяжний. Додам що це 2 арта по сплешу в грі після т92 звісно)

212 він по рухливіше гвт але там і там є свої плюси і мінуси

+якщо кому цікаво 2 гайто по гвт від 40тонн

http://www.youtube.com/watch?v=8DZCXbG1OCc&hd=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Б*я в ангарі нічого не помінялося! Де мій тигр? А якого х*я в ангарі робить ГіВі? Йопть я від тих хвилювань замість тигра знову ГіВі прикупив!
:_07:
бо в стоці він (212) тільки на некролог і заслуговує

мені він і в топі не фонтан :), повільний надто.. ГВ-Е проти нього у мене як СТ (правда він має майже 4 скіли повних)

Додам що це 2 арта по сплешу в грі після т92 звісно)

я думав що друга арта по сплешу це GW-Type E.. а голдой взалі круть ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думав що друга арта по сплешу це GW-Type E.. а голдой взалі круть ))

а ти не подумав що в них орудія одинакові? у гве воно просто скорострільніше і все)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...