Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Як на мене, на СТ більш важливим є маскування ніж лампочка - якщо ви не кустодрочер. Така вже манера в них - середній та ближній бій (крім хіба з натяжкою франців) де лампочка нафіг не треба. За те при вкачаному маскуванні на Ст, наприклад в захисті при штурмі Вестфілда - завжди дохну останнім/передостаннім - супротивник тупо не роздупляється звідки розстрілюють - можна винести по 2-3 танки поки доїдуть до кутка, виявлять і покарають. Ну і, ІМХО, краще покращити ТТХ танка "помітність" ніж просто знати що тебе виявили і зводяться - як мінімум тому що пізніше виявлять. Лампочка ТТХ не підвищує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставте перше що по 100% хоче щоб працювало,друге теж те що 100%,бо третій скіл ви запаритесь качати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оптика...

Я замість оптики ставлю зведення.

Виходить вентиль, зведення, досилач - класичний бомбовий набір...

Ставте перше що по 100% хоче щоб працювало,друге теж те що 100%,бо третій скіл ви запаритесь качати :)

Я так само користуюсь цим правилом - якщо є варіанти приблизно однаково бажані то спочатку те що вимагає 100% прокачки, а вже далі те що починає працювати одразу. Рахую - це розумно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой зараз понаписую багато чувствую, можете все не читати якщо лінь

т43 мій "перший майже серйозний ст" до нього були тільки вк що дорожче, я ст якось спочатку не злюбив хоча фанив непогано, було не до того - добирався до е100. І вирішив спочатку опробувати ссср ст а вже потім якщо руки дійдуть то і дойчленд мідде танкіш.

Тому, хтось там просив написати про 43 то враховуючи те що я наївно вірю що зможу набити 30000 опита за день і жутко бистро його прокачую можу поділитись думками про даний танк...

Не знаю під яку ногу ви берете фугасницю але там 100мм хватає з головою, меньше 1500 дамагу я не виношу з бою. І враховуючи те що його на 2 сервері частенько буває закідує в топ то там можна творити чудеса поки арта не розбере звісно.Динаміка в нього дійсно ну просто випрошує кращого, увернутись від пантерки в ближньому бою буває вашкувато. З модулів стоїть тільки сетка яка осталась в ангарі з якогось тт...Тому щоб не пропадати добру накинув на танк, остальне жде акції(дуже вже розлінився фармити на модулі, хочеться хОляви так сказать).

Буду ставити оптику, стабілізатор, (досил або фен).З перків зараз не помню що прокачане але акцент на ремонті я не робив, все стандарт лампочка звісно, связь, ремонт 2, тушеніє ставити безсмисленно бо чекати поки вигорить 200 хп не проходиться (тушу пенкою) по другому кругу мабуть буде на вкус мой цвет: мастер на 2 руки, плавний поворот башні (доречі дуже файна штука на арті, мехводу тільки цю хрень ставлю)

Далі ж про саму гру на 43му, він не той ст щоб витанцьовувати перед тяжами ловлячи рикошети, 2-3 пробиття + арта і в ангарі, тому тут більш доцілько мати опит гри на лт, грати в такого світляка-бігунця. Подсвітив схавався, якщо бачу що башнею крутить то можу без вагань навалити хелспоінти) Тим більше що при стрільбі з 5-6 стволів з моєї сторони увагу на мене майже не звертають а зря) Ще можна на деяких не рівних картах або де арта песочна чи просто нубувата пограти в башенку, тепер стала ловити досить хітові рикошети.

Тепер до фарму: в мене на ньому в середньому виходить біля косаря опиту і 15-20 кусків чистими з бою +-. Снаряди дешеві ремонт так собі, жити можна)

Ну все, мабуть сервера заробили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо тебе на 2 серві закине в топ, то шоб набити 1к опита треба підкоманди винести.

Можливо помиляюсь, бо ще не докачав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сильний у вас план клан. В мене ще жодного виїзду на ГК :0149:

Вважаю себе не готовим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкачай ТТ10\СТ10\ПТ10\САУ8 і вперед в клан =)

Причому в першу чергу треба ИС-7 , Т110Е5 , Т110Е4 , об.268 , барабанний Фош , Батчат , М48 , об261 , ГВ-Е , батчат арта . Решта треба значно рідше , під конкретну карту і тактику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Клан у нас не сильний. Скоріше дуже везучий :)

Сталь, в європу? Хм. Вчора ж сталь злетіла з висадки "Ютландия"

Можемо спробувати покоординуватись зі сталевими :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клан у нас не сильний. Скоріше дуже везучий :)

Сталь, в європу? Хм. Вчора ж сталь злетіла з висадки "Ютландия"

Можемо спробувати покоординуватись зі сталевими :)

А яка злетіла ? У нас ще до завтра провінції здавати в Америці . Та й давно в Європі не воювали .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От так зі знайомств і починаються кооперації кланів, альянси і т.д. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

w400_b702557224e1d3bceee7a7c675ed6b26.jpg

8 трупiв i залишився один проти КВ-5, в якого бiльше 1000хп, а в мене однi фугаси й бiля 700 хп :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, я маю надію що після бою, ти зменшив кількісь фугасів в боєукладці до 5 штук....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо за хріновина? Через цей баг, я пять разів "не прабіл" той довбаний 34, а потім ще й слився. Чи це нові методи стьобу ВГ?

Пояснюю: чувак з ніком theLORD насправді вже мертвий, але у самій грі він просто стоїть, живий, з 13 процентами НР та в червоному статусі. Те ж саме бачив і мій напарник по взводу.

Ніяких модів не стоїть, чиста гра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...