Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

е100 так мало фармить ?

скинь реплей, самому цыкаво подивитись на дану гру)

от замытив файну штуку - ты в кого стата 52 ы быльше обовязково клановы игроки! а от як в людини яка зыграла быльше 20 тисяч боёв стата меньше 40 це питанячко...

не знаю як ви але мене пыпец як бысить коли на лтшцы граэ спец! його ы завалити трудновато ы грати падлюка не даэ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

е100 так мало фармить ?

1 дамагу по машині вищого рівня дає більше $ ніж 1 дамагу по машині нижчого рівня. І чим вищий/нижчий рівень тим більший/менший коефіцієнт. У Ардена фраги тільки нижчого рівня, відповідно і фарм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 дамагу по машині вищого рівня дає більше $ ніж 1 дамагу по машині нижчого рівня.

невірно, вже два патча як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оленів настрілюю по 4-6 за бій.

А команда тупо зливається, може у мене з кармою якась фігня? :)

same shit

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реплей не кину, бо в мене не пишуться :) Але задумуюсь над тим, щоб поставити галочку :unsure:

Е100 так мало фармить?

Ну це без према бій :0014:

А взагалі мене в цьому бою спасло 2 речі: те що, я замітив вчасно прорив фланга, вернувся і зробив -3 ворогу і коли залишився проти трьох арт, то не став чекати, а поїхав по полю (під крики команди, що я нуб :0026: ) і вискочив прямо на 2 арти, які змазали, а я свій шанс не упустив :0044: Ну і був за мною грішок, я дав ворогу вбити нашого 50 120, щоб залишитись 1 vs 5 :ninja:

Найбільше задоволення приносить скріншот на якому герої битви) 5 героїв я ще не брав ніколи :90:

от замітив файну штуку - ті в кого стата 52 і більше - обовязково клановы игроки!

я не клановий :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невірно, вже два патча як.

А як тепер? Коефіцієнт дохідності не прив"язується до рівня танка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невірно, вже два патча як.

А як тепер? Коефіцієнт дохідності не прив"язується до рівня танка?

Ні , тепер пофіг , чи ти з ИС-7 розстріляв Маус чи десяток МС-1 .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто пофігу з чого я вбив Мауса - з Мауса чи з Т-50-2?

так - тепер срібло капає за чистий нанесений дамаг, не залежно яким танком ти воював і якому танку ти його наніс... розібравши 100% Мауса - Маусом чи Т-50-20 переможець отримає 50000 срібла наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почекайте... Наприклад М41 дохідніша за М40/М43. За розібраного Мауса вони отримають однаково?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, отримають вони умовно одноково, але просто це помножиться на коефіціент (для різної теніки різний коеф.).

Тобто за 1к дамагу, одна арта отримає одну суму, а інша іншу. Але пофіг чи цей дамаг буде по МС-1 чи по ИС-7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почекайте... Наприклад М41 дохідніша за М40/М43. За розібраного Мауса вони отримають однаково?

Дохідність машини і зароблені кредити різні речі

Дохідність --- це заробіток мінус витрати , які в М40\43 більші , ніж в М41

Крім того є коефіцієнти , вони на основних машинах не відрізняються , плюс-мінус пара процентів , а ось на перших рівнях заробіток збільшений та прем техніка має коефіцієнт десь 1.5 в середньому .

Раніше десь був сайт з танчиками , де був і коефіцієнт кредитів , тільки я забув , що за сайт .=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну скажіть що то за рандом такий?

e8396b3553e5t.jpg

тільки що грав з кофом перемоги 18% перша хвилина 1-9! ну як тут грати???

з тими режимами дійсно можна вибігти з танка і стукнутись об корму...

маю гвпшку, так з нею дійсно можна з заплющеними очима грати) просто приємно такий радіус точного попадання особливо після буратінки)

взяв нарешті топ пушку е75 (перше відчуття - ого яка дамажна і яка не точна) за 30 боїв як на зло крім степів та прохоровки з малиновкою ніц не відал! а так хочеться ж її опробувати в енску чи руїнбергу...ще мотор тільки...от навіщо робити таку велику різницю з л.с.? танк навіть з не стоковим мотор не їде а плентається за артою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, КВ-3 з топовою гарматою практично перестав заходити в мінус. Навіть "зливний" бій в більшості випадків (якщо не використати і аптечку, і вогнегасник, і ремкомплект ну і хоч раз когось вцілити) йде в невеликий, але плюс. Не пам'ятаю, коли востаннє він привіз менше, ніж 15-17 тисяч "грязними". А вдалі бої дозволяють непогано поповнити свою казну :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ хто катається на ИСУ-152, чи варто відкривати бл9с, чи краще йти зразу до бл10? Бо фугаска вже осточортіла, а досвіду на бл9с вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...