Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Може хтось не читає "Что посмотрєть?"...

http://board.lutsk.ua/topic/79674-chto-posmotret/page__st__1150__gopid__1052607550#entry1052607550

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробив заміри сьогодні))

КВ-5 плюс прем: 1 081 240 срібла нафармив за 17 боїв (10 перемог), бої так собі, явного нагібе не було :) ... кроме:

Победа!

Бой: Руинберг 27 мая 2012 г. 14:48:37

Танк: КВ-5

Получено опыта: 1 808

Получено кредитов: 129 291

Достижения в бою: «Снайпер» «Воин» «Поддержка»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питаннячко: тільки сьогодні помітив, що швидкість перезарядки на Лорі, у мене, з кожним боєм все меншає! це так має бути? з модулів стоїть вертикальна синхронізація (чи як там її). досліджена тільки рація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питаннячко: тільки сьогодні помітив, що швидкість перезарядки на Лорі, у мене, з кожним боєм все меншає! це так має бути? з модулів стоїть вертикальна синхронізація (чи як там її). досліджена тільки рація.

екіпаж прокачується(зараджаючий) і відповідно зменшується швидкість перезаряду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Лорі нема заряджаючого - барабан. Там від кожного члену екіпажа залежить швидкість зарядкі барабану

tolik79 встанови ще вентілятор - теж відчуєш одразу різницю, і ще треба "Бойове братство" прокачати - ще мінус секунди до перезарядкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, таке питання - маю трохи реплеїв гарних, але не можу їх подивитись, бо записані вони були в попередніх патчах... якось можна вирішити цю проблему??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ які модулі краще поставити на ис3?

замітив що чим вище танк уровньом тим меньше він бабла приносить.....без прему...

без нього часто навіть в мінус заходжу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ які модулі краще поставити на ис3?

замітив що чим вище танк уровньом тим меньше він бабла приносить.....без прему...

без нього часто навіть в мінус заходжу...

тримай для таких випадків додаткову арту/фармерів: КВ-2, СУ-8, Т-34-85, Т20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ які модулі краще поставити на ис3?

замітив що чим вище танк уровньом тим меньше він бабла приносить.....без прему...

без нього часто навіть в мінус заходжу...

тримай для таких випадків додаткову арту/фармерів: КВ-2, СУ-8, Т-34-85, Т20

КВ-2 зараз менше фармить(( буває навіть в мінусі(!!!), чого раніш ніколи не траплялось... урон від фугаса 152мм різанули((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВ-2 зараз менше фармить

це як ти умудряєшся його в мінус загнати ?? Нє, ну теоритично можливо, але 2 постріла з фугасниці ти 100 % в плюсі, чи я не правий ?

доречі, таке питання - маю трохи реплеїв гарних, але не можу їх подивитись, бо записані вони були в попередніх патчах... якось можна вирішити цю проблему??

скачати версію 0.7.2 (є на сайті), встановити в окрему папку і дивитись :), або порискати в неті в пошуку раніших версій (якщо в них писалось)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВ-2 зараз менше фармить

це як ти умудряєшся його в мінус загнати ?? Нє, ну теоритично можливо, але 2 постріла з фугасниці ти 100 % в плюсі, чи я не правий ?

буває, що попадеш до танків 9-10 рівня... і або команда зливається, або ті пару пострілів не попадають в ціль(це ж "мегаснайперська пуха")... а ближче підібратись буває неможливо - завалять зразу.... так що буває він в мінусі... рідко, але буває, не те, що раніш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, давно не бачив щоб у мене КВ-2 був у мінус, останні кілька сотень боїв лише з фугасницею і часто отримую "бронебойщик" бо пробиваю танки будь якого рівня, а свого і нижчого рівня виношу ваншотами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тримай для таких випадків додаткову арту/фармерів: КВ-2, СУ-8, Т-34-85, Т20

Т-20 фармєр? Сумнівно-сумнівно... Маю топового, але фармить не часто. В плюсі постійно, але більшість боїв +1...+5к

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тримай для таких випадків додаткову арту/фармерів: КВ-2, СУ-8, Т-34-85, Т20

Т-20 фармєр? Сумнівно-сумнівно... Маю топового, але фармить не часто. В плюсі постійно, але більшість боїв +1...+5к

і у мене є т-20 топовий, але чомусь не подобається він мені. хочу швидше перша, а потім паттона :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тримай для таких випадків додаткову арту/фармерів: КВ-2, СУ-8, Т-34-85, Т20

Т-20 фармєр? Сумнівно-сумнівно... Маю топового, але фармить не часто. В плюсі постійно, але більшість боїв +1...+5к

і у мене є т-20 топовий, але чомусь не подобається він мені. хочу швидше перша, а потім паттона :0165:

В порівнянні з тими, Т20 фармить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю другого "Камікадзе", і знову на Тигрі, правда тепер на Порші. Задавив Т-54, і ще одного сородіча добив в тому ж бою, і чуть не пережив ІС-3 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли є вибір - накриваю чумайданом Мишку - там все-таки "Грозу мишей" дають :), і попасти легше, і хп зносить частіше більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победа!

Бой: Малиновка 29 мая 2012 г. 1:40:47

Танк: E-100

Получено опыта: 1 436

Получено кредитов: 81 106

Достижения в бою: Знак класcности: «Мастер», «Поддержка», «Снайпер»

без према. 28 выстрелов 26 попаданий 4 фрага 8 поврежденных и это все под тремя топ артами. последнего врага добил за 7 секунд до конца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв Е-100 :)

Походу вся арта в мене закохалась :wub:

Я ще на 75-ці її любов відчув. Але сотка це звичайно улюблена ціль арти. Сам в на арті цим грішу :).

Недавено на гвтигрі вийшов супер постріл. Стріляв по засвіченому ис-3, а вбив пантеру і кв-3, які були не засвічені біля нього, і ще й йому десь 400 дамага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...