Перейти до змісту

Студентку, яка жарила яйця на Вічному вогні, посадили в СІЗО


Jack

Рекомендовані повідомлення

взято на focus.ua

29 березня 2011 була заарештована поетеса, студентка, член Національної спілки театральних діячів України, лідер мистецького об'єднання «Братство Святого Луки», активістка «Братства» Ганна Сінькова.

Прокуратура Печерського району звинувачує її за ст.297 ч.2 Кримінального кодексу України (Наруга над могилою. Карається строком від 3 до 5 років позбавлення волі) за участь в акції по жарінню яєчні на Вічному вогні у «Парку вічної слави» в Києві 16 грудня минулого року, передає Gazeta.ua.

Як стверджує прес-служба «Братства», співробітники карного розшуку увірвалися в квартиру Анни, вилучили комп'ютер і всі особисті речі. Після допиту в Печерському райвідділі дівчину негайно доставили в ІТТ (ізолятор тимчасового утримання), щоб не дати можливість батькам і адвокатові зустрітися з заарештованої і передати їй передачу.

«Наступні дні у райвідділі та прокуратурі Печерського району тривали багатогодинні допити за участю слідчого Дмитра Цуркана та заступника прокурора району», - повідомляє прес-служба організації.

1 квітня, незважаючи на численні клопотання про взяття на поруки громадських діячів, депутатів Київської обласної ради і Верховної ради, Печерський суд Києва виніс рішення - на час слідства утримувати дівчину в Лук'янівському СІЗО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь
де ж вона її в сізо пожарить?

вона там буде бульбу чистити, як же талант буде пропадати кулінарний..))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так там жиж кормлять. кстатє, а на могилці героїв Крут вона пробувала барбекю робить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого літа, після обіду їхав в маршрутці №9 з Ліпін. Маршрутка якраз доїзджала до Теремнівських озер, я стояв, так як сидячих місць небуло, а перед озерами є невеликий памятник загинувшим у ВВВ, біля самого памятника знаходяться декілька надмогильних плит. Коли маршрутка порівнялася з памятником я (і інші пасажири) у вікно побачив, як на плитах лежали дві дівчини в купальниках - загаряли, біля них сиділи ще молоді люди і розпивали і закушуваливідпочивали.

Чомусь цей випадок дуже добре запомнив.

В маршрутці ніхто навіть не заікнувся - ніби так і має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вона на всю голову довбанута, чи що? Правильно зробили, що затримали і ще правильніше буде якщо посадять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воно таки прибацане - стаття. І у нас таких багато, як видно зі статті і коментарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vicit, ти розумієш різницю між простим бидлом і ідеологізованною молоддю?

для вічного вогню

Вічний вогонь тільки у пеклі (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може різницю між простим бидлом і ідеологізованим бидлом?

Korting, ти виправдовуєш цю дівчинку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти виправдовуєш цю дівчинку?

1. Що поганого зробила дівчина?

2. Ти впевнений що то взагалі був цвинтар? Більшість меморіалів "пабеди" - це просто стели серед міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якби я прийшов в церкву і почав готувати собі яєчню тримаючи сковорідку над свічками біля ікон це був би нормальний вчинок?

є там могили чи нема це не важливо. Вічний вогонь це символ пам'яті про людей, які зробили дуже багато для цієї країни. Це символічний пам'ятник-могила для людей, які ніколи не будуть нормально поховані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але й хорошого ніх*я не зробила

І її за це у СІЗО?

Вічний вогонь це символ пам'яті про людей, які зробили дуже багато для цієї країни

Для тієї країни. СРСР.

Це символічний пам'ятник-могила для людей, які ніколи не будуть нормально поховані.

На території радянських (і не тільки) республік ще і символи окупації (в тому числі духовної - тебе Енук, дуже стосується) радянською, а по суті, московською державою. Причому я впевнений що мої опоненти "з того боку" сприймають ці памятники саме так, тобто правильно (звісно, вам вони про це не скажуть), але, "розумному достаньо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але й хорошого ніх*я не зробила

І її за це у СІЗО?

достатньо було просто сказати ай яй яй?

якщо там дійсно могили-то у СІЗО. фестиваль з допитами і прокурорами лишній-лиш додає слави. а так- в сізо і в суд. сотоністів ловлять і судять і її тк само.

хоча, дєвушці в кайф- на фотці личко таке задоволене- героїня. вона мріяла про СІЗО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не понятно-кубометры газа выкидываются на ветер-девушка рационализировала истрату газа-тут грант нужно вручить,на подальшее иследование такскать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь звичайно, але чи не доцільно було б зробити таку заміну (фото з Черкас)

200484.jpg

і забути назавжди цю тему, або робити так як і роблять, вмикати "вічний вогонь" тільки на "вічні свята".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але й хорошого ніх*я не зробила

Да ну, ж яєчню замутила, фоток наделала, в Сізо попала - все ще попереду :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно таланту у "поетеси" бракує, щоб зачепити людей творчістю і донести свою позицію через силу слова!

Знайшла спосіб як засвітити своє личико.

Одні сіськами, інші яєчнями... :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і забути назавжди цю тему, або робити так як і роблять, вмикати "вічний вогонь" тільки на "вічні свята".

Абсолютно не согласен, сколько бы не стоил тот огонь (точнее газ) на мемориале и других памятниках, а я думаю что для города это совсем не много. Вы наверное забыли народ зачем вообще вечный огонь и по ком он горит. И не обеднеет страна он этого газа с вечного огня который горит по смертям наших дедов. А этих дур правильно сделали что посадили, вообще охерели.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безглуздий вчинок, ніби мудрої дівчини...

За такий коник 100% притягнуть до кримінальної відповідальності. Все залежить від слідчого, який буде вести цю справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1302080033' post='1052346833']

Безглуздий вчинок, ніби мудрої дівчини...

За такий коник 100% притягнуть до кримінальної відповідальності. Все залежить від слідчого, який буде вести цю справу.

мудрість - це трансформований досвід, про яку мудрість можна говорити, якщо воно у свої 20 починає лікувати суспільство?

стопудово випустять, але от пару тижнів почухає спину трохи нижче спини :)

думаю досвіду їй підкинуть ого-го, це як мінімум))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно не согласен, сколько бы не стоил тот огонь (точнее газ) на мемориале и других памятниках, а я думаю что для города это совсем не много. Вы наверное забыли народ зачем вообще вечный огонь и по ком он горит. И не обеднеет страна он этого газа с вечного огня который горит по смертям наших дедов. А этих дур правильно сделали что посадили, вообще охерели.

Хотів би я, щоб ця тварина подивилася в очі моєму діду, який за неї дотопав до Берліна, женучи ту погань на Захід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...