Перейти до змісту

Студентку, яка жарила яйця на Вічному вогні, посадили в СІЗО


Jack

Рекомендовані повідомлення

то нехай би в ляльки гралася, а не в "активістів протестного руху"))

я б з задоволенням з вами разом посміявся але сам маю двадцятирічну доню яка нажаль легко піддається чужому впливу ...

вона готова боротися за мир у всьому світі, за рівноправ"я, за демократію , собак бродячих жаліє, а просто допомогти мамі по домашньому господарству це ми не можемо, не той рівень ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

i також цiкаво,чию вона хотiла привернути увагу ?

Бідна дитина, іграшка в чужих руках ...

Та хай би та “дитина” попрацювала на виправних роботах місяців 2-3, то може і лайна в голові поменшало б. А може і ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та хай би та “дитина” попрацювала на виправних роботах місяців 2-3, то може і лайна в голові поменшало б. А може і ні.

Так їх, так !

Аж поки це не буде стосуватися беспосередньо наших дітей ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вона готова боротися за мир у всьому світі, за рівноправ"я, за демократію , собак бродячих жаліє, а просто допомогти мамі по домашньому господарству це ми не можемо, не той рівень ...

у мене трохи молодша. проблеми з прибиранням у нас уже є, залишилось почати боротися за мир:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене трохи молодша. проблеми з прибиранням у нас уже є, залишилось почати боротися за мир:)

Неформали ,друг з нахилом до анархізму, вегетаріанство як побічний ефект і готово діло.

Не дай Боже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене трохи молодша. проблеми з прибиранням у нас уже є, залишилось почати боротися за мир:)

Неформали ,друг з нахилом до анархізму, вегетаріанство як побічний ефект і готово діло.

Не дай Боже

як лічите? насильно годуєте м"ясом?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як лічите? насильно годуєте м"ясом?:)

Лікуванню не піддається, зразу говорить що ми їмо трупи тварин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як лічите? насильно годуєте м"ясом?:)

Лікуванню не піддається, зразу говорить що ми їмо трупи тварин

ну да, живими їсти незручно- вони вириватимуться, тікатимуть, можуть вкусить-поцарапать.

А до речі, рослини вони живими споживають чи теж мертвими?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неформали ,друг з нахилом до анархізму, вегетаріанство як побічний ефект і готово діло

як лічите? насильно годуєте м"ясом?:)

Катя Лель,Протоколы Собрании КПСС в 12 томах,котлеты намазанные на отбивные

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так объясните ей, что не есть мяса не рационально.

Я думаю она никого уже не слушает.Перерастет☺

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до речі, рослини вони живими споживають чи теж мертвими?

З рослинами то фігня а ось ви знаєте що їсти не можна і сир і пити молоко ? - бо молоко взяте насильно у корови !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте, создадим другую тему про вегетерианство, веганство и прочее промывание мозгов, а то нам всем тут РО грозит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так объясните ей, что не есть мяса не рационально.

Коли людина впреться та ще поруч з нею є таких декілька впертих ніякими доводами не вплинеш.

Нещодавно передача була по ТВ про наслідки вегетаріанства так вона незахотіла дивитись цю передачу, що таке доводи батьків, лікарів коли у неї погляди і друзі.

Давайте, создадим другую тему про вегетерианство, веганство и прочее промывание мозгов, а то нам всем тут РО грозит.

Потрібно відділити у "Поток сознания"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого вчепилися? Не хоче - хай не їсть, це не найгірше. Мої батьки заплющили очі і на зелене волосся, і на мотоцикли, і на рвані джинси. Все минає. Це бунтарський вік, який не можна забирати так само як і дитинство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого вчепилися? Не хоче - хай не їсть, це не найгірше. Мої батьки заплющили очі і на зелене волосся, і на мотоцикли, і на рвані джинси. Все минає. Це бунтарський вік, який не можна забирати так само як і дитинство.

все продумано. який смисл в бунті, якщо з ним ніхто не бореться?;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого вчепилися? Не хоче - хай не їсть,

Та хто ж до неї вчепився ? Навпаки, сім"я "перестроїлася" під неї любиму - 90% страв які готуються щодня - без м"яса та на олії. Ну не буде ж дружина готувати окремо кожному, у неї і так масса роботи. Ось так вже три роки - ждемо коли менеться бунтівний вік, або заміж віддамо і хай там комусь мозги компасує :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так їх, так !

Аж поки це не буде стосуватися беспосередньо наших дітей ...

Якби це зробила моя дочка, то я особисто подбав би про те, щоб вона мала чим зайняти свої руки, якщо голова в неї дурна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от чого Ви так хорошо і здорОво виглядаєте! спасіба дєточці скажіте за овощьну дієту,а не жалуйтесь публічьно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А оце неправильно. Хай сама готує. Бзік мине швидше або ж навчиться гарно готувати)))

так вміє вона готувати і смачно вона готує, але вона як художник - творить коли є натхнення :D

Якби це зробила моя дочка

я також вмію так говорити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також вмію так говорити

Я не збираюся тут виправдовуватися, бо ми обговорюємо сферичного коня в вакуумі, в кожного свої погляди на виховання і на той вчинок, який був стартом топіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Образцово показательная ПОРКА произошла и даже если эту дуру не посадят , урок дан! На КОЛ её посадить и точка. Если у неё в общаге выключили газ - это не повод жарить яйца на мемориале...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...