Перейти до змісту

Гонка на Велодень-2011


ursa

Рекомендовані повідомлення

Традиционная гонка на Велодень... Вчера случайно собралось несколько человек и sobol предложил интересную идею. Парк-900 заменить на зрелищный заезд в Старом городе. Конкретно - старт в Замке, круг по территории и выезд на брусчатку, спуск по Драгоманова к пожарке (водозаборке), выезд в начало дамбы и там где-то попетлять, чтобы вернутся к замку с другой стороны. Разрешения горсовета планирует выбить и с Рабаном (директором) уже есть предварительная договорённость.

Чтобы в итоге вышло слегка похожим на такое :)

Какие мысли по поводу? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

Отличная идея. Давно думаем. Вот только задача в том, как именно "где-то попетлять" закольцевать к Замку. В этом пока вся проблема. Надо там полазить хорошенько.

Можно, к примеру, парка не касаться вовсе. Захватить Динамо и семинарию, через ворота и калитки, там проезжается на ура

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мислі такі:

1. Коло - максимально компактне! Щоб глядачам було зручно переміщатись і мати можливість бачити максимум ділянок. Тому в парк заїжати думаю не варто.

2. Біля семінарії є сходи, по яких можна з"їхати і об"їхати таким чином по двору семінарії.

3. Старт в Замку - думаю краще буде стартувати на Замковій Площі, далі заїжати в Замок і з нього виїжати. Максимум народу буде тусити на Замковій + багато хто з тих, що будуть проходити мимо побачать "двіж" на площі, чого не скажеш про замок.

4. На Замковій треба робити купу розв"язок. Тобто зав"язувати коло на Замковій площі, щоб частіше пролітати повз основну масу глядачів. Пофіг, що скучно, гонка тут чисто формальність, головне показовість.

5. Розмітки треба буде багато, щоб протягнути суцільними лентами максимум траси. Це приверне більше уваги перехожих, + трохи застрахує нас від людей під колесами.

6. Шлемафони - полюбе. Гонка показова, так що варіантів навіть бути не може.

7. Обов"язково треба підключати телебачення і пресу, фотографів з газет/журналів.

8. ДАІ - перекривати в"їзди в Старе Місто, щоб без проблем обтягнути Старе місто розміткою і відповідно, автомобілі щоб не заважали.

9. Ну і реклама показової гонки на рівні з рекламою Велодня. Інакше на Театральній нас буде 300, а на Замковій 50.

10. Під таку гоночку спонсорів знайти повинно бути не дуже важко. Коридори розв"язок на Замковій завішувати банерами спонсорів та партнерів, типу того, як на відео.

поки все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В замок сам .. тебе ніхто не пустить.

Гонка по бруківці. це реально жесть буде.)))

Ще б хотілося щоб на фініш був спуск. Тож можу підсобить з адміністрацією і Рабаном.

Можна стпробувати добазаритися таки Універом знову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В замок сам .. тебе ніхто не пустить.

Читал внимательно про то, что sobol сказал? ;)

Разрешения горсовета планирует выбить и с Рабаном (директором) уже есть предварительная договорённость.
Гонка по бруківці. це реально жесть буде.)))

Ще б хотілося щоб на фініш був спуск.

Будет тема, абы не дождь (скользко) :)

А спуск на финише не нужен, наоборот лучше апхил там, где ступеньки - и финиш пересеканием линии ворот.

Можна стпробувати добазаритися таки Універом знову.

Потебни - слишком далеко от людей. Неинтересно. Хватит ныкаться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В замок сам .. тебе ніхто не пустить.

Чому ж? Ми туди не на танках їдемо. Не думаю, що з цим буде проблема, головне нормально все пояснити і розказати.

Бруківка - це буде весело, аби тільки не мокра, а то буде "цирк уєхал..." :lol:

Фініш треба робити в місці з максимальною оглядовістю. Передфінішне коло по Замку і фініш вилітаючи з Замку на площу. До передфінішного кола по Замку виїжати по стежці від "Корони Вітовта", на мостик і в замок.

Карочє, треба їхати туди і прикидати можливе коло, бо "пояснювати на пальцях" можна довго і безуспішно.

Треба багато ленти і стійок, на які її натягувати. Дерев там нема :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головне нормально все пояснити і розказати.

Алё, меня кто-нить читает?? Уже объяснено и рассказано, ждут официального письма из мэрии ;)

Фініш треба робити в місці з максимальною оглядовістю. Передфінішне коло по Замку і фініш вилітаючи з Замку на площу. До передфінішного кола по Замку виїжати по стежці від "Корони Вітовта", на мостик і в замок.

Глупо было бы совмещать финиш и заезд на предфинишный участок в одном месте, лучше разнести.

И вряд ли "корона" даст тебе кататься по тропинками рядом со своим газоном :D

P.S. Зламка забирай ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та читаєм читаєм. гут.

В цій гонці глупих моментів може бути навалом))) Головне, щоб гонци якомога більше разів пролітали в місцях з публікою, інакше народу буде скучно і всі розійдуться. Це треба розглядати не як гонку, а як шоу.

Та стежка, за територією "Корони Вітовта", так що з цим проблем бути не повинно.

п.с.: Заберу зламка, після роботи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буквально вчера там ехал - проезжательно вполне и очень динамично. а еще, куча места для зрителей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ми вчора з Таньою, Альпіністом і Тренером проїхали круг. Я був на гібриді - проїхав всю трасу без прАблем. Тіко на бруківці - жосткий розкалбас. далося в знаки по 4 атмасфери в калесах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Чи потрібна буде реєстрація?

Я ще жодного разу у часті у гонці не приймав. Але ж хочеться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

регистрация будет перед стартом.

Иметь с собой исправный велосипед и шлем.

Желательно, экипировка, так как, гонка будет показательной, на публику. Ну, хотя б не в джинсах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не джинссы красят человекаи темболее не шорты с памперсом, а результаты деятельности

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще питання - справний велосипед - це який? технічні умови відбору будь ласка озвучте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще питання - справний велосипед - це який? технічні умови відбору будь ласка озвучте

Велосипед з колесами 26", 28" або 29", із справними гальмами на два колеса. Все, більш нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гонка без категорий?

Я так понимаю, что это больше показательные выступления..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу зрозуміти взагалі суть цих смагань - на що організатори ставлять акценти - показати що велозмагання для обраних ними, чи для всіх бажаючих?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім цікаво дивитися на спортсменів, одягнутих в велоформу, на дорогих велосипедах. А коли там будуть всі підряд, то це все портить.

Це ж показова гонка, щоб показати, що в Луцьку є велоспорт!

А сам велодень і колона велосипедистів, в свою чергу, покаже, що кататись може кожен!

Тим більше, трасу, яка використовуватиметься на велодні, можна проїхати коли завгодно, на будь-якому велосипеді і з будь-яким зовнішнім виглядом.

А менше тижня тому були змагання в Панському лісі, хто хотів справжніх змагань - приїхав і отримав їх.

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу зрозуміти взагалі суть цих смагань - на що організатори ставлять акценти - показати що велозмагання для обраних ними, чи для всіх бажаючих?

Суть цих змагань: сделати класну ФОТОКАРТОЧКУ лісапедистів на фоні нашої з вами візитної карточки: Луцького замку.

Ти будеш пехом і з фотоапаратом, чи без фотіка і на веліку?

я особисто планірую бути з фотіком і на веліку. :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...