Перейти до змісту

Гонка на Велодень-2011


ursa

Рекомендовані повідомлення

Супер. Фотки жир. А ще респект за те, що одразу їх виклав. В той же день фотки переглядати кльовіше, ніж через пару днів. Дякую :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

Супер. Фотки жир. А ще респект за те, що одразу їх виклав. В той же день фотки переглядати кльовіше, ніж через пару днів. Дякую :smile-zachot:

ну не жир, але дещо є, не міг зосередитись на зйомці бо малу контролював постійно - вона у мене іноді шустрік ще той.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично для меня те герои, которые так и остаются незамеченными. Их никто лично не просит, они приходят тогда, когда их помощь нужна. Они пропускют самое интересное, терпят неудобство, недосып, комаров, делают безропотно, то о чем их попросишь и исчезают незаметно в суете.

Я так и не знаю имена всех, кто помогал нам, но именно им, почему-то, я больше всех благодарна.

Спасибо друзья.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такой вот казус - мы настолько сосредоточились на специфике "шоу" и безопастности зрителей, гонщиков, что вопрос учета как-то не отработали. Получилась неразбериха. Прошу прощения у всех, кто оказался обделен. Ну, не должен один человек отвечать за все, даже, если может)))

Если у Юли получится разобраться в протоколах, то, возможно, она их и выложит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выкладываю! Прошу извинения за то, что на пьедестале не оказались те, кто должен был там оказаться! Видимо, сказалось переутомление в последние дни и, просто невероятный наплыв велоходящего народа. :) Поскольку, разобраться до конца так и не получилось ( похоже, на финише только электроника смогла бы справиться), то до десятого места я привела протокол в порядок, а вот дальше... Победила дружба!...и любовь к велосипеду :g05:

Сіті спрінт.rar

Сіті спрінт.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кумедно! Я Волинець Ярослав №26 аж 2 рази фінішував! У протокольній таблиці у мене 2 результати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кумедно! Я Волинець Ярослав №26 аж 2 рази фінішував! У протокольній таблиці у мене 2 результати!

Вважай, що ти четвертий. В мене немає більше ні часу ні сил це все розрулювать. Перемогла дружба!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене немає більше ні часу ні сил це все розрулювать. Перемогла дружба!!!

Выложи отсканеные бумажки. Попробуем вместе разобраться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На превеликий жаль, початок гонки втрачено через циклічність запису камерою... :(

Приєднуюсь до подяк організаторам за велодень та гонку :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене немає більше ні часу ні сил це все розрулювать. Перемогла дружба!!!

Выложи отсканеные бумажки. Попробуем вместе разобраться :)

Негде сканить. Да и не разобраться там, если пару номеров просто не попали в протокол финиша на одном из кругов, солнце слепило, искажались номера, отсюда ошибки. Время Дима все засек, но сел телефон и пропала эта информация. Так что извиняйте :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу зробити невеличке зауваження організаторам - в кінці учасників їхало яких три малолітніх д...ли, без шоломів, намагаючись їздити за всіма. вони не усвідомлювали що з кожним кругом учасники розтягуються і вони будуть заважати тим хто обганяє їх на коло, вони не свідомлювали, що на трасі під час змагань без шолома небезпечно і на першому колі не реагували на прохання з"їхати з траси. Я стояв в точці виїзду на Братковського і лише десь на другому кругу миїх "вмовили" покинути трасу, пообіцявши кілька "призів"

Так ось питання - невже ніхто крім нас їх не помічав? чому їх не зняли на інших етапах - в районі старту, фінішу і т.д.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як їх "ЗНІМАТИ"? ЛОВИТИ? Доганяти і виштовхувати з траси?

Вони стартували поза реєстрацією. Однозначно їх ніхто не пустив туди без шоломів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме так, думаю не так важко зловити юнця, котрий знає що він порушує якісь правила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Были такие. Но не сказал бы, что особо мешали самой гонке.

Да и что толку сейчас выяснять? Рассказали - и правильно. Нужно все эти "неприятные" моменты учесть на следующий раз. Не забывайте, что гонка в городе

проводилась в первый раз - и поэтому без опыта учесть все нюансы невозможно. И так, по-моему, проделана колоссальная работа.

В следующий раз будет еще лучше и более организованно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наступний раз гонка буде в місті.. однозначно.. але підхід до організації буде чуть інший.

Доречі. Враховуючи ВСІ нюанси.. які більшості невідомі... організатори гонки зробили 128% від того, що могли.

ТОМУ ще раз вітаю з ВДАЛО проведеним святом.

Ще дякую тим, хто стримував машини і незадоволених мешканців.. які не могли зачекати 20 хвилин.. подивишись на гонку.

Пересвідчився черговий раз...., що нашому народу головне покричати і посваритися... і винести сміття в сусідній двір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу зробити невеличке зауваження організаторам - в кінці учасників їхало яких три малолітніх д...ли, без шоломів, намагаючись їздити за всіма. вони не усвідомлювали що з кожним кругом учасники розтягуються і вони будуть заважати тим хто обганяє їх на коло, вони не свідомлювали, що на трасі під час змагань без шолома небезпечно і на першому колі не реагували на прохання з"їхати з траси. Я стояв в точці виїзду на Братковського і лише десь на другому кругу миїх "вмовили" покинути трасу, пообіцявши кілька "призів"

Так ось питання - невже ніхто крім нас їх не помічав? чому їх не зняли на інших етапах - в районі старту, фінішу і т.д.?

Я особисто перевіряла наявність шоломів у всі, хто реєструвався і отримував від мене номера. Так що, це явно були якісь зальотні пташки. Крізь фініш вже зайві не проїжджали. Дякуємо за те, що ви їх все ж "вмовили") зійти з траси, не залишились байдужі. За всім вслідкувати було абсолютно не реально! Будем враховувати в майбутньому всі помилки і чекати допомоги від всіх, хто небайдужий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гонка вдалася! Дякую усім оргам та їх помічникам за порядок на трасі, а порядок був, про що свідчить відсутність травм (чи не так?). А в місті таки тяжко це організувати без форс-мажорів. Дякую за підтримку на гонці! Марку - за особливу підтримку (дай за шию потримаюсь!) :rolleyes:. Лєкс взагалі здивував... Спокій та чемність...

Не можу зрозуміти одного... Ні на одній з попередніх гонок, в яких приймав участь, педальки не чіпляли за землю. А в місті педальками змінював траекторію руху майже на кожному крутому повороті. Що це - виросли вони чи як? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріше всього ти хилився в сторону при повороті на спуску і тому педаль внутрішнього радіусу була ближче до землі ніж за звичай на повороі, принаймі на своїй ділянці фотообстрілу таке бачив, здається в кількох було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім дуже-дуже дякую! Були правда пару нюансів :angry: , але вони завжди будуть :rolleyes: ,одним словом усім :smile-zachot: .

Лєкс взагалі здивував... Спокій та чемність...

Це дуже мало і легко сказано, від Сашки,я особисто, стільки приємних слів протягом усього часу що його знаю взагалі ніколи не чула, Лєкс ти був на висоті, скоромовка не скоромовка але протягом гонки ти був просто ЧАРІВНИЙ :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наступний раз гонка буде в місті.. однозначно.. але підхід до організації буде чуть інший.

Доречі. Враховуючи ВСІ нюанси.. які більшості невідомі... організатори гонки зробили 128% від того, що могли.

ТОМУ ще раз вітаю з ВДАЛО проведеним святом.

Ще дякую тим, хто стримував машини і незадоволених мешканців.. які не могли зачекати 20 хвилин.. подивишись на гонку.

Пересвідчився черговий раз...., що нашому народу головне покричати і посваритися... і винести сміття в сусідній двір.

коли "Наступний раз гонка буде в місті.." ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це дуже мало і легко сказано, від Сашки,я особисто, стільки приємних слів протягом усього часу що його знаю взагалі ніколи не чула, Лєкс ти був на висоті, скоромовка не скоромовка але протягом гонки ти був просто ЧАРІВНИЙ :g15:

Уявляєш, якби не ти, а я написав би ці слова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, городская КК-гонка называется Sprint Eliminator и она регламентирована UCI.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...