Перейти до змісту

Мониторинг по мониторам :)


У кого какой монитор дома?  

83 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

а ведь не врут самсунговцы насчет тотального захвата украинского рынка мониторов, точно не врут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лыжа 17 T710PH, оч доволен, особенно нужна опция предустановочных цветов, вроде в гнумасах такого нет. Это когда есть на выбор пару настроенных цветовых режимов: Фото, Текст, Мув, Нормал и прочее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Samsung 740N

І в мене такий :ok:

Лыжа 17 T710PH, оч доволен, особенно нужна опция предустановочных цветов, вроде в гнумасах такого нет. Это когда есть на выбор пару настроенных цветовых режимов: Фото, Текст, Мув, Нормал и прочее.

категорично незгідний в Самсунгів також є заготовлені настройки кольорів :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Plum:

у меня, как и у тебя, есть еще TFT 32", но он не помещается в это голосование :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це що, в мене одного TFT 21"?..

у мну 17" КРТ.... НО!

Думаю, через недельки две будет что-то около 22" Вайдскрин! Жду когда жаба с кошелька слезет :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Plum Скоро собираюсь тебя переплюнуть 22-х дюймовым вайдом ;)

2Shkoder 32 дюйма??? А куда его ставить, он же ни на один нормальный стол не поместится! ;) И как за ним сидеть, на каком расстоянии?.. У тебя, похоже, не дом, а ЦУП :)

2difoto А что за вайд собираешься брать? Мож, и мне заодно закажешь? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Philips 190C

+1

Ни капельки не жалею!

у меня такой на работе. очень очень хороший офисный монитор. у нас еще 170С есть

после долгой с ним работы, скажу что и домой такой пойдет как дешевый вариант

но сегодня 19" это минимум уже такой себе. с 17-ти на 19 переходить не особо смысл есть. уже лучше на 21 или 22 широкоформатный

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня SONY HS74P жидкокристалический 17" до этого был самсунг... не помню модификацию.. Но когда сменил старый на новый..я понял что SONY есть настоящая марка.. и не только раздутый брэнд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Plum Скоро собираюсь тебя переплюнуть 22-х дюймовым вайдом :)

Якщо не помиляюсь, то між 21" і 22" різниця тільки в розмірі зерна. Тобто роздільна здатність така ж, а от якість зображення на 21" трошки краща зарахунок трошки меншого розміру точки (в мене 21" також вайд)

Це приблизно як 17" і 19" TFT ;)

2Shkoder32 дюйма??? А куда его ставить, он же ни на один нормальный стол не поместится! :) И как за ним сидеть, на каком расстоянии?.. У тебя, похоже, не дом, а ЦУП :)

в мене також є 32" TFT, але зараз він здебільшого використовується як монітор для PlayStation 2 і Xoro ;)

Насправді це телевізор. Але з тією роздільною здатністю і якістю зображення його вже запросто можна юзати замість монітора, навіть для серфінга по інету чи набору текстів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня SONY HS74P жидкокристалический 17" до этого был самсунг... не помню модификацию.. Но когда сменил старый на новый..я понял что SONY есть настоящая марка.. и не только раздутый брэнд.

:) Повністю з тобою згідний, в мене SONY Multiscan G220 17" CRT, монітор СУПЕР, 5 років і жодного глюка, очі майже не втомлює, зір за ним не посадив :) . Порівнюючи його з іншими моніторами розумію що їм до мого далеко, кольори і контраст майже як в LCD, мерехкотіння немає, одним словом - SONY для мене кращий вибір :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зір за ним не посадив :smile3:

я за компом вже майже 18 років, починав з монохромних моніторів Електроника, потім CGA, EGA, VGA і т.д., до того ж довго працював в поліграфії, де за монітором очі дуже сильно напружуються, а зір все ще 100% і навіть більше :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Samsung 753DFX, моник супер, четвертый год пашет и хоть бы что, качество пайдетское, в жизни не поменяю, разве что сядет или на халяву подарят Samsung 940N :smile3: или круче гы-гы :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...