Перейти до змісту

Мониторинг по мониторам :)


У кого какой монитор дома?  

83 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Samtron 75P+. Дуже задоволений своєю трубкою - даймонтрон, здається :smile3:. На роботі гнус 755дфх - відредаговано модератором повна.

imp13 за матюк в цьому повідомленні отримав бан на 20 днів. Обговоренню не підлягає.

Plum

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Тут прочитав що SONY ,то великий бренд ,років 25-30 то дійсно був бренд,а зараз SONY це в основному

Соні пістчерс,Сону мюзик ну і Соні Плейстейшен,ще з хайтек виробами виступвють достойно.в інших категоріях Соньку по якості і ціні давно обходять корейці ну і кітайці не відстають.

В мене монітор SONY трохі навішої моделі ,ніж ту що росхвалювали ,SONY SDM -HS 75,по якості трохі кращий Samsung 710 ,но вже відстає від Samsung 720 (на роботі таким користуюсь), не говоря вже про Samsung 740,едине що радує це дизайн,раді цого тільки й його купував (дочка настояла на своєму)

другий монітор стареньнький ,срашно сказати з 2000 року,Fujitsu-Simens MCM-174,(поміняю як помре єстественой смертью) :smile3: так він ще фору дасть тій Сонці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю в мене вже більше як 3 рокі стоїть ЛЖ Т710РН норм монітор ще не згорів і працює норм !!!! і купувався не дорого шось 160 баксів (колись) (17')

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене 5 років стояв 17" контрабандний сіменс :smile3: , якого я купив за 70$, крім того, що до мене пахав років 3. Він льодом тримає 85 герц при розширенні 1024Х768. А зараз він стоїть ще в одного товарища. Оце німці раніше моніки вміли робити :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут прочитав що SONY ,то великий бренд ,років 25-30 то дійсно був бренд,а зараз SONY це в основному

Соні пістчерс,Сону мюзик ну і Соні Плейстейшен,ще з хайтек виробами виступвють достойно.в інших категоріях Соньку по якості і ціні давно обходять корейці ну і кітайці не відстають.

В мене монітор SONY трохі навішої моделі ,ніж ту що росхвалювали ,SONY SDM -HS 75,по якості трохі кращий Samsung 710 ,но вже відстає від Samsung 720 (на роботі таким користуюсь), не говоря вже про Samsung 740,едине що радує це дизайн,раді цого тільки й його купував (дочка настояла на своєму)

другий монітор стареньнький ,срашно сказати з 2000 року,Fujitsu-Simens MCM-174,(поміняю як помре єстественой смертью) :( так він ще фору дасть тій Сонці.

Ну не скажи, знаю, дійсно Fujitsu-Simens класні монітори, в друга був колись, але шоб кращі за SONY, таке чую перший раз :( . Скільки різних моніторів бачив, вихвалятись не буду бо не люблю, кращого за свого SONY Multiscan G220 (з CRT моніторів) я не бачив, ше як брав першого компа, в сервісі сказали: "Кращого монітора за цей немає і ше не скоро буде!". Там навіть USB-хаб є на 4 порти!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не скажи, знаю, дійсно Fujitsu-Simens класні монітори, в друга був колись, але шоб кращі за SONY, таке чую перший раз :( . Скільки різних моніторів бачив, вихвалятись не буду бо не люблю, кращого за свого SONY Multiscan G220 (з CRT моніторів) я не бачив, ше як брав першого компа, в сервісі сказали: "Кращого монітора за цей немає і ше не скоро буде!". Там навіть USB-хаб є на 4 порти!!! :(

Я писав про монітори TFT Sony серії HS ,тоєсть ширпотребної ,а не про CRT.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене Neovo 17" казали найкращий монітор, у будь-якому випадку не летить як лижі!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто есть два подхода к мониторостроению - популярные, типа Майонез номер 1 в Украине - ТОРЧИН, а в мониторах - ЛЖ и Самсунг...

А также самый оптимальный по параметру цена-стоимость...И тут в майонезах Неллманз, только не киевский, ну, на крайняк Чумак, а в мониторах - таки Соня... Только вот пару лет назад Окелло промахнулся, выпустив суперстильные мониторы а-ля студийные, как раз там все - ВОТ ТАКАЯ ЖОПА ;(....

Но сейчас , не считая этой серии, все остальные Соньки таки да, рвут Самсунги по качеству, если его видеть... Хотя есть и получше, но и цены там другие... Хороший пример стоит сейчас в бестбае, 3700 грн, 20 дюймов, 1600 на 1200. Ежели хто хочет, может и сравнить... Вот только мне пока дороговато :(

Вот подешевеет до 600 доларей 1940 на 1000, или хотя бы до 700, можна будет взять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я писав про монітори TFT Sony серії HS ,тоєсть ширпотребної ,а не про CRT.

Так, дійсно на рахунок TFT я з тобою згідний, а все це через те шо SONY згортає, якшо ше не згорнуло випуск моніторів, через велику конкуренцію. Зараз ніхто не буде переплачувати 20% за те шо це SONY, а візьме шось інше, нехай не таке стильне і якісне, але інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сегодняшний день самыми лучшими ЖК мониторами считаються NEC, по всем параметрам. Кому интересно, результаты тестов можно глянуть сдесь: www.itc.ua

Разновидностей и модификаций ЖК мониторов очень много, так что можно выбрать оптимальное сочетание цена-качество.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это тест самых быстрых мониторов, это как оценивать жен по размеру сисек, без учета других параметров... У сони сиськи оказались так себе, а ФСЕ остальное - не ГРЕБЕТ ;)

Кстати, у данного Нека вообще даже сисек то толком и нет, и они разных размеров, и смотреть на них можна только спереди, сбоку их заслоняет подбородок :(((((

Кстати, и колбаски то докторкой на базаре за 12-17 грн тоже навалом... И можна навыбирать себе... Главное, не смотреть, где и из каких первоисточников доктор их накручивает, так, как будочки тоже разные бывают...Это про оптимальное отношение цены и качества

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот про NEC я не заметил позитивных откликов... и никогда не читал, и не считал, что они - лучшие. Если Adeon имел ввиду профессиональные модели (а не то, что на itc названо "Профессиональный монитор, который подойдет и для развлечений" :(), то там и критерии оценки , и деньги - сооооовсем другие! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Взял себе новую игрушку - широкоформатный Acer 22".

Уууу, держите мою крышу - съезжает нафиг :)

Самое то для дома. Устраивает всё, особенно его высота :)

Фильмы смотреть хорошо. А сколько места..... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що вельмишановні форумчани можуть сказати з приводу таких виробників як Dell та BenQ (широкоформатні моделі)? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

На роботі LG Flatron l1952S - Рідкісна кака.

Вдома Gnusmas 755DFX Назва говорить сама за себе. Але монітор мене повністю влаштовує.

На щось краще жалко фінансів :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Jordan23

Коллега юзает вайдовую 20-ку Benq FP202W - говорит, что доволен. Конечно, цветопередача не та, что, например, на Benq F92P+ (квадратная 19-ка, у меня на работе такая), но как для дома и не для проф.фотографии очень даже может быть.

Хотя как по мне всё эти разговоры про проф. и не проф. серию - не более, чем разговоры :) Я не готов платить 900 у.е. за монитор, который даёт лишь немного лучшее качество, чем монитор за 300 у.е.

Нюансы цветопередачи совсем не так критичны, как это пытаются представить.

Угол обзора в 178 градусов по горизонтали - тоже полная ерунда: монитор сделан не для того, чтобы его сбоку рассматривать.

Контрастность - величина относительная, все производители её меряют по своим методам. А я по своим наблюдениям могу сказать, что разница между Acer (700), Benq (1000), LG (1400) и Samsung (600) - крайне мала, чтоб на неё обращать внимание. Практически любой монитор можно настроить правильно. А запредельная контрастность пригодтся только если в спину лупит африканское солнце и от него негде спрятаться :)

Тут скорее действует принцип - чем дороже у меня монитор, тем я круче :ok2:

Ну и, наверное, душу греет осознание того, что такая сумма денег потрачена не зря, потрачена на качество... Хотя реально - см.выше :)

А вы как думаете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ера моніторів "аляпро" вже трохи загнулась, ІМХО.

Для прикладу зараз набираю цей текст на LaCie22BlueIV, купленій декілька років назад за 1100 уйо

а рядом стоїть сонька тфт 21"(800 уйо), хоча може калібрується вона гірше, але чіткість набагато вища і для мілких деталей краще монітора нету. А справжній тфт про-монітор коштує набагато більше ніж 900 уйо, їх просто так взагалі не продають.

А все наше дорогуще не більше ніж напівпро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як присутні тут форумчани відносяться до ASUSів? Зважаючи на те, що поки за бренд не треба переплачувати, техніка у них вроді як якісна і сапорт хороший + регулярно оновлювані дрова. Думаю варто звернути на них увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За бренд ASUS 19" вайдскрин с алюминиевой ногой, мультимедией, глянцевым покрытием и хорошей матрицей можно отдать 350 у.е.

Это не есть переплата? :D

Я за меньшие деньги взял 22"...

Но вообще мониторчик неплохой. Жалко, что весь глянцевый - заляпывается...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не верю! :D

Монитор такого уровня не может стоить столько даже по закупке!

Разве, что у сторожа ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...