Перейти до змісту

Опалення лоджії


Yava

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть знаючі люди, а яку управу можна знайти на сусіда знизу, який переробив опалення.

Кілька років тому, після його грандіозного ремонту у квартирі стало відчутно холодніше. Він проживає на третьому, я на п’ятому (5-ти поверхівка). Є підозри що круто змінив систему опалення (теплу підлогу собі організував). У людей, які живуть під ним тепло, а у нас холодно. До себе гад не пускає. Наглий такий тіпок. Грошей у нього купа, судячи з кількості і якості авто, що має у своєму розпорядженні. Яку перевірку на нього наслати, щоб добитися справедливості. Вже замучив той холод, платимо ж усі однаково.

vanus: цей гад просто поставив насос і водичка пішла до нього, підключення батарей паралельне і швидка течія води минає ваші батареї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю тре зробити так.

Для початку викликати комісію з ЖКП, для встановлення факту невідповідності послуг, які надаються, вимогам нормативних документів. Є нормативний документ, який регулює надання послуг з теплопостачання населенню. ЖКП при тому треба "кагбе" натякнути про незаконні перепланування поверхом вище. Далі вимагати перерахунку плати за опалення. І тут вже буде ЖКП турбота, щоб показати "сусідові" статтю 270-1 ККУ.

Отака-от "партизанщина" виходить. :0011:

ЗІ. Не претендую на істину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю тре зробити так.

Для початку викликати комісію з ЖКП, для встановлення факту невідповідності послуг, які надаються, вимогам нормативних документів. Є нормативний документ, який регулює надання послуг з теплопостачання населенню. ЖКП при тому треба "кагбе" натякнути про незаконні перепланування поверхом вище. Далі вимагати перерахунку плати за опалення. І тут вже буде ЖКП турбота, щоб показати "сусідові" статтю 270-1 ККУ.

Отака-от "партизанщина" виходить. :0011:

ЗІ. Не претендую на істину.

Якщо йде скарга на якість теплопостачання, то ЖЕК відфутболить до ЛуцькТепло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть знаючі люди, а яку управу можна знайти на сусіда знизу, який переробив опалення.

Кілька років тому, після його грандіозного ремонту у квартирі стало відчутно холодніше. Він проживає на третьому, я на п’ятому (5-ти поверхівка). Є підозри що круто змінив систему опалення (теплу підлогу собі організував). У людей, які живуть під ним тепло, а у нас холодно. До себе гад не пускає. Наглий такий тіпок. Грошей у нього купа, судячи з кількості і якості авто, що має у своєму розпорядженні. Яку перевірку на нього наслати, щоб добитися справедливості. Вже замучив той холод, платимо ж усі однаково.

В нас народ розуміє тількі фізичну силу... но бить морду тоже не вихід!

я б на Вашому місці якщо дуже гостро стоїть проблема з опалення перей шов би на автономне! і без всякіх там дозволів! а на рахунок перевірки то просто не відкривати двері і всьо!

П.С. якшо захочете там якусь перевірку зробити сусіду чи судитися і тд то дорожче вийде ніж зробити собі автономку!!! перевірено на практиці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При використанні лоджії як кімнати, слід,як вірно було сказано вище, в першу чергу утеплити зовнішні стіни, при чому це треба робити ззовні, щоб змістити "точку роси" подалі на вулицю. Але крім того, слід подумати про "містки холоду" і кинути утеплення підлоги і стелі. Разом з тим я б ще й поставив вентиляцію вікон "Вент-аір" для нормального провітрювання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б на Вашому місці якщо дуже гостро стоїть проблема з опалення перей шов би на автономне! і без всякіх там дозволів!

і як ви собі уявляєте таке???

потрібно ж від’єднатися від централізовної системи!, і вничку то зробити не вийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б на Вашому місці якщо дуже гостро стоїть проблема з опалення перей шов би на автономне! і без всякіх там дозволів!

і як ви собі уявляєте таке???

потрібно ж від’єднатися від централізовної системи!, і вничку то зробити не вийде

Та це HelloBoy написав явно не подумавши. Як вничку від'єднатися від центрального теплопостачання? Якщо не від'єднуватися, то в квартирі получиться "бабруйский вадаправод" - куча лишніх труб і батарей. Платити прийдеться за обидва джерела тепла. Брєд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ребята перестаєм флудити і перечитавши перший пост даєм поради, або просто робимся читачами на днів 5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть знаючі люди, а яку управу можна знайти на сусіда знизу, який переробив опалення.

Кілька років тому, після його грандіозного ремонту у квартирі стало відчутно холодніше. Він проживає на третьому, я на п’ятому (5-ти поверхівка). Є підозри що круто змінив систему опалення (теплу підлогу собі організував). У людей, які живуть під ним тепло, а у нас холодно. До себе гад не пускає. Наглий такий тіпок. Грошей у нього купа, судячи з кількості і якості авто, що має у своєму розпорядженні. Яку перевірку на нього наслати, щоб добитися справедливості. Вже замучив той холод, платимо ж усі однаково.

В нас народ розуміє тількі фізичну силу... но бить морду тоже не вихід!

я б на Вашому місці якщо дуже гостро стоїть проблема з опалення перей шов би на автономне! і без всякіх там дозволів! а на рахунок перевірки то просто не відкривати двері і всьо!

П.С. якшо захочете там якусь перевірку зробити сусіду чи судитися і тд то дорожче вийде ніж зробити собі автономку!!! перевірено на практиці!

HelloBoy : Роз'яснення Міністерства з питань житлово-комунального господарства України щодо влаштування індивідуального опалення 27.06.08 №8/7-562

Unknown: Стаття 150 Кодексу України про адміністративні правопорушення , на порушника потрібно складати Протокол про адміністративне правопорушення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostelenu

HelloBoy : Роз'яснення Міністерства з питань житлово-комунального господарства України щодо влаштування індивідуального опалення 27.06.08 №8/7-562

Unknown: Стаття 150 Кодексу України про адміністративні правопорушення , на порушника потрібно складати Протокол про адміністративне правопорушення.

оце все роздрукуй і сходи до сусідів моїх... ага пошлють тебе чім подалі ... і мене і всіх......

Правила(Закони) для того і створені шоб їх ДОТРИМУВАТИСЬ, а шо робить коли один Хе.. зробив собі теплу підлогу, і в кожню спальню по 2 бат?

Уви такій менталітет, або порушиш раз закон і будеш жить в теплі, або будеш дотримуватись його і куплять кожуха...

Кто успел тот и сьел)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть хто знає, яка дозвільна процедура встановлення додаткової батареї (або теплої підлоги) центрального опалення на лоджії. Потрібно звертатись в БТІ чи вирішувти з теплопостачальником чи "забити" і вирішувати проблему локально, якщо нагряне перевірка ?

Можна встановити електричну теплу пiдлогу,i не потрiбно нiяких дозволiв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть хто знає, яка дозвільна процедура встановлення додаткової батареї (або теплої підлоги) центрального опалення на лоджії. Потрібно звертатись в БТІ чи вирішувти з теплопостачальником чи "забити" і вирішувати проблему локально, якщо нагряне перевірка ?

Можна встановити електричну теплу пiдлогу,i не потрiбно нiяких дозволiв.

ой таки не треба? яку потужність споживає тепла підлога? А яку потужність дозволено підключити згідно умов договору\проекту і т.д?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой таки не треба? яку потужність споживає тепла підлога? А яку потужність дозволено підключити згідно умов договору\проекту і т.д?
А яка різниця яку він потужність споживає? В нього автомати стоять на 2,5кВт на вході в сумі далі при перевищення просто відключиться електрика, а на лоджію там взагалі панти треба тої підлоги.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть хто знає, яка дозвільна процедура встановлення додаткової батареї (або теплої підлоги) центрального опалення на лоджії. Потрібно звертатись в БТІ чи вирішувти з теплопостачальником чи "забити" і вирішувати проблему локально, якщо нагряне перевірка ?

Можна встановити електричну теплу пiдлогу,i не потрiбно нiяких дозволiв.

ой таки не треба? яку потужність споживає тепла підлога? А яку потужність дозволено підключити згідно умов договору\проекту і т.д?

На лоджiю буде потужнiсть якщо квадратура 6 кв. буде 0,9 кВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...