Перейти до змісту

Опалення лоджії


Yava

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть хто знає, яка дозвільна процедура встановлення додаткової батареї (або теплої підлоги) центрального опалення на лоджії. Потрібно звертатись в БТІ чи вирішувти з теплопостачальником чи "забити" і вирішувати проблему локально, якщо нагряне перевірка ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я розумію, то достатньо додатково провести собі ГРАМОТНО труби і сам радіатор на лоджию.

Це щось типу перенести батарею в інше місце. Чи скажімо "замінити" її.

Після стоякової перемички врізатися трійником і розвести труби.

Як на мене - то ніяких дозволів не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я розумію, то достатньо додатково провести собі ГРАМОТНО труби і сам радіатор на лоджию.

Це щось типу перенести батарею в інше місце. Чи скажімо "замінити" її.

Після стоякової перемички врізатися трійником і розвести труби.

Як на мене - то ніяких дозволів не потрібно.

А як на рахунок ЗБІЛЬШЕННЯ опалювальної площі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до чого тут зносити стіни?

Якщо має місце перепроектування квартири, з метою збільшення житлової площі. (за рахунок лоджиї) Тоді так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що там такого ?

Про опалення я там ні слова не знайшов. Теоретично, всі хто поміняв іржаві труби можуть під цю статтю попасти - це абсурд.

можна просто в ЖЕК-у взнати, що необхідно для того, щоб перенести батарею в інше місце на стіні. Сформулюємо це так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття 270-1. Умисне знищення або пошкодження об'єктів

житлово-комунального господарства

1. Умисне знищення або пошкодження об'єктів

житлово-комунального господарства, якщо це призвело або могло

призвести до неможливості експлуатації, порушення нормального

функціонування таких об'єктів, що спричинило небезпеку для життя

чи здоров'я людей або майнову шкоду у великому розмірі, -

карається штрафом від ста до двохсот п'ятдесяти

неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними

роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до

трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

2. Ті самі дії, вчинені повторно або загальнонебезпечним

способом, -

караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми

років.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті,

якщо вони спричинили майнову шкоду в особливо великому розмірі або

загибель людини чи інші тяжкі наслідки, -

караються позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти

років.

Примітка. 1. Під об'єктами житлово-комунального господарства

в цій статті слід розуміти житловий фонд, об'єкти благоустрою,

теплопостачання, водопостачання та водовідведення, а також їх

мережі чи складові (кришки люків, решітки на них тощо).

2. Майнова шкода вважається заподіяною у великих розмірах,

якщо прямі збитки становлять суму, що в триста і більше разів

перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, а в особливо

великих розмірах - якщо прямі збитки становлять суму, що в тисячу

і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів

громадян.

опалення = теплопостачання. КО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в виде оффтопа:

тут главное хорошо сделать теплоизоляцию лоджии - что бы не греть планету зазря

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, я тобі пояснюю: згідно цієї статті, ВСІ хто щось в квартирі робив із водою чи опаленням - злочинці.

Якщо мені потрібно замінити шланг від бачка унітаза до труби водопостачання, я маю відключити воду. Якщо старі і ненадійні вентелі я не можу самотушки перекрити, я мушу перекривати весь під'їзд, чи навіть весь будинок. Це не моя вина, але якщо хтось "розумний" розгледить в моїх діях

порушення нормального функціонування таких об'єктів,

то я злочинець.

в даному випадку, згідно цієї ж статті:

небезпеку для життя чи здоров'я людей або майнову шкоду у великому розмірі,

ніхто не створить. Тим паче, Якщо все буде виконано працівниками відповідних служб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, тут чітко написано:

Что запрещено делать со своей квартирой:

1. Увеличивать площадь санузлов и ванных комнат за счет жилых помещений, переносить их в другие помещения

2. Любое вторжение в несущие конструкции (даже если речь идет о нише для микроволновки)

3. Демонтаж балконных блоков. Например, запрещено объединять лоджии и балконы с другими помещениями путем разбирания внешних стен (неважно, несущие они или нет).

4. Переносить на лоджии и балконы батареи центрального отопления

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, я тобі пояснюю: згідно цієї статті, ВСІ хто щось в квартирі робив із водою чи опаленням - злочинці.

Дякую. :) Я тому й вказав на цю статтю ККУ, що за певних обставин (що спричинило ... або майнову шкоду у великому розмірі (5100 грн і більше)) можна дуже сильно "попасти". Інша справа, що той, кому спричинені збитки, мусить ті збитки доказати, а то вже питання юридичні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, в нас сусіди зробили собі "теплі підлоги" у ванній кімнаті, просто пустили труби в стяжці, до цих труб підвели трубу від стояка теплопостачання. В результаті всі хто отримує тепло після них мають холодні батареї у ванній кімнаті, а це чорні стіни, грибки і т.д. А платять всі однаково. Чому ми повинні платити за те що вони собі гріються?

На такі реконструкції повинні розроблятися проекти, так само як на встановлення лічильника на газ і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я що маю проти?

Я ж казав - шурувати в ЖЕК, вони дадуть дозвіл. Викликати їхніх алкашів - нехай зроблять те, що хочеш.

Взяти документи, ія кщо виникнуть в когось проблеми - тицяти під ніс документи.

Тепла підлога - це круто. От тільки літом від неї понту - НУЛЬ.. Від бойлера необхідно робити. Там вода гаряча постійно.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я що маю проти?

Я ж казав - шурувати в ЖЕК, вони дадуть дозвіл. Викликати їхніх алкашів - нехай зроблять те, що хочеш.

Взяти документи, ія кщо виникнуть в когось проблеми - тицяти під ніс документи.

А чи не пошлють тебе в ЖЕКу в БТІ виробляти новий паспорт на квартиру у звязку із введенням в експлуатацію додаткової

"житлової" площі що вилбється в офігенну копієчку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи не пошлють тебе в ЖЕКу в БТІ виробляти новий паспорт на квартиру у звязку із введенням в експлуатацію додаткової"житлової" площі що вилбється в офігенну копієчку..
Швидше тебе просто пошлють, бо це чітко заборонено (принаймні так має бути, але все можна купити).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от, не вникаючи та не вивчаючи це питання, думаю, якщо в трубах і батареях Х літрів води, для нагріву якої потрібно Y тепла.

Дядько якийсь захотів собі зробити теплу підлогу й додав 5 батарей, нікому про це не кажучи. Ну додав він там Х/500 літрів води та забрав Y/500 тепла це ж дрібниця. Сусід дядька, побачив як то воно добре як підлога тепла й спитав чи брав дядько якісь дозволи. Дізнався, що не треба (бо ж так сказав сусід чи, наприклад, на форумі сказали)сусід теж додає Х/500 води і забирає Y/500 тепла. І так зробить "дядя Гєна", але наступного року. А тьотя, в якої теплої підлоги немає буде мати у підсумку "літні" батареї та кімнатну температуру у 15 градусів.

Чи треба дозволи ? Не знаю.

Чи вчинив дядько з сусідом :

"Умисне знищення або пошкодження об'єктів

житлово-комунального господарства, якщо це призвело або могло

призвести до неможливості експлуатації, порушення нормального

функціонування таких об'єктів, що спричинило небезпеку для життя

чи здоров'я людей або майнову шкоду у великому розмірі" ? Напевно.

А зі шлангом від унітазу Zheny@ змаксимілізував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не скажи. не максималізував.

Був випадок - прорвав шланг на кухні. Вентелі не тримали. В будинку їх теж ніхто не міняв років 30.

Довелося вимикати воду у половині мікрорайону. Щоб мені кран поремонтувати... факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі утеплив лоджу і обшив ззовін і всередині, поставив пластикове вікно, там в мене зараз офіс - стоїть компютер, бібліотека, світло проведене і т.д.

Ніякої додаткової батареї не ставив. Практично постійно віддчинене вікно. Тепло йде в лоджію з кімнати.

Спочатку також хотів ставити батареї, але добрі люди порадили утеплити просто балкон зі всіх сторін і все.

ЛЯПОТА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так давайте закінчим флуд і я вам скажу таке.

Трогати ці труби не маєм права чи маєм, можна довго говорити, але те що система опалювання технічно стара і не є індивідуальною то будь яка зміна веде до зміни режиму опалення. Я б таких хто міняє без дозволу просто бив би. :-)

Технічна сторона:

ця система опалення є симетричною і не передбачає ніяких корегувань кранами і т.д., тому якщо внести зміни некоректно, а зазвичай це збільшення опору, приведе до зменшеня проходження води через стояк.

Юридична сторона:

Для змін таких як реконструкція необхідний проект.

Оскільки система опалення не є індивідуальною то на вас можна подавати в "європейський" суд, писати на вас в європейську прокуратуру, в департамент Європейського ЖКГ і т.д.

to Zheny@a

Женя ти гадаєш як сучасна людина про сучасне обладнання. А уяви коли ти сисадмін на фірмі. В тебе сервак в якому чотири сетевухі від яких ідуть паралельні підключеня (10 років назад) по 10 компів. Всі тихо грають в Ретал, і тут якась [censored] починає дивитись з сервака кліп Скорпіонів. Його ж блін по ідеї попросять вийти покурити, але не всі, а саме ті хто з його вітки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку також хотів ставити батареї, але добрі люди порадили утеплити просто балкон зі всіх сторін і все.

Gabriel, +10005000. Ще можна додати електричний підігрів підлоги в лоджії, спеціально для дуууже сильних морозів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть хто знає, яка дозвільна процедура встановлення додаткової батареї (або теплої підлоги) центрального опалення на лоджії. Потрібно звертатись в БТІ чи вирішувти з теплопостачальником чи "забити" і вирішувати проблему локально, якщо нагряне перевірка ?

В чьому проблема? став да і зробив ше одну батарею на лоджію, (якщо сам вмієш) а якшо перевірка то двері не відкривати і ппц!!

Батарея то фігня в мене сусід на площадці біля дверей собі кладовку вистроїв і нічього! 6 років стоїть! всі протів, но шо паделать!

П.С. ти ж не несучу стіну будеш бити! і перемички вибивать тоже не будеш! чі ше шось безглузде робити!! Забей і роби собі теплу підлогу+батарея! ну і як казав Зевс ізоляцію хорошу шоб планету не гріти! а нарахунок там всякіх перевірок і тд просто забий болт!

Ше ярим протівникам додаткових батарей : Ви от тут всі такі розумні ага, батареї то ше не саме страшне, в мене два сусіда знизу підрят вибили разом зі стіной(шо на балкон) і перемички....

так сказать ніхто дозволу ніде не брав! інспекції я тоже в них не бачив ні разу......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...