Перейти до змісту

NFS: Most Wanted


snight

Рекомендовані повідомлення

Піратка на 2-х дисках все таки має і відео і музику. :naezd:

На віртуальному диску лежить архів 0compressed, там папки Movies, Sound.

Файли з Sound потрібно відповідно замінити на файли в папці гри. А відео скопіювати в пусту папку гри також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь
Піратка на 2-х дисках все таки має і відео і музику. :naezd:

На віртуальному диску лежить архів 0compressed, там папки Movies, Sound.

Файли з Sound потрібно відповідно замінити на файли в папці гри. А відео скопіювати в пусту папку гри також.

<{POST_SNAPBACK}>

Дякую вже розібрався, є і музика і відео...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ викидайте ваші піратки на свалку. Чого?? Того!! :)

Я злив 4 СД їхнього (US) релізу. +відео, +треки, + копи наконец-то заговорили. :)

Бля а в неті одні лічери і ка3#и :) . Задрало скачав, а 1-й діск вообще нечитабельний, *.bin оказався *.mdf, *.mds в неті найшов 5 штук (ні одна непідішла!!). Добре що мозгові функцій не на уровні ВАСІ. Докумекав що можна переконвертувати і без файла дескриптора. :)

Результат 2 годин роботи 4 Сд *.iso + 1 *.mdf. :) Останього зменшу з 800 до 5 метрів.

Короче придумайте як я це виложу. Бо на ФТП залити нереально. :ok:

З.ЬІ. З відео я нарешті зрозумів Сюжет :beer: . І взагалі повний НФС такий яркий, я старий пройшов до 9 місця, а зараз з початку почав!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пиши на DVD і передай silia.

Він знає куди і як це передати, щоб на FTP і на ЛМ з'явилась ця іграшка.:)))

І ще. Постарайся, будь-ласка, пошвидше. Ми в себе поки що демку поставили, але ж хочеться повноцінне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гойдати СОНГОКУ!:).. браво.. .. БРАВО.. кричать трибуни геймерів..

я і Атоллер.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв в Сонгоку.в своїй частині мережі вже трохи розпостранив.

.. лежить в мене в шарі.

давайте домовлятись на якусь годину і влаштовувати БАТЛ.8) !:D

пс: як швидко сьогодні працює наш сервер..!!!????!!!? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв на прокаті на ДВД всі частини....

так там вона займає майже 6 дисків!!!

встановив, поставив русифікатор з сайту http://zoneofgames.ru/ - просто інша гра (є відео, застивки з гри, музика)....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я якраз сьогодні купив на DVD... :)

До речі -- в мене ця іграшка час від часу зависає. Причому і демка, і повна версія, яку я сьогодні поставив. Зависає приблизно раз в 30-40 хвилин, не в одному і тому ж місці. В когось є такі ж проблеми?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв на прокаті на ДВД всі частини....

так там вона займає майже 6 дисків!!!

встановив, поставив русифікатор з сайту http://zoneofgames.ru/ - просто інша гра (є відео, застивки з гри, музика)....

<{POST_SNAPBACK}>

А де брав на прокат????? :o :o :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я якраз сьогодні купив на DVD...  :)

<{POST_SNAPBACK}>

Де купив???!!!! :):):)

В мене проблема, скачав я вчора 4 ісо, промучився увесь вечір! І алкоголем, і Даймоном і Нером - віртуалив, записував на діски, не хоче інсталитись гра!!!! В чому проблема, діск ніби в сідіромі є, а коли нажимаєш на авторан, пише "Приложение не Вин 32" чи в такому роді :) !!!! І так на любий файл.... Допоможіть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене проблема, скачав я вчора 4 ісо, промучився увесь вечір! І алкоголем

Звідки злив. І по можливості розмір 1 СД. Бо якщо це той що я закачав, то на кожній машині він по своєму ламається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

качав тут

http://game.lutsk.ua/game/need%20for%20spe...lack%20edition/

машина в мене така:

Семпрон 2600+, МСІ ЕнФорс 2 Ультра, 512 Мб, ЖеФорс 6600 Асус, Вінт 120 серіалАТА самсунг.... Монітор теж самсунг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вийшов абдейт!

http://gamershell.com/news/26716.html

Need for Speed: Most Wanted patch v1.3

_ftp://largedownloads.ea.com/pub/patches/nfsmwpatch1.3.exe

by EA Canada to version 1.3

Bug Fixes

- Fixed problem with user not being returned to the offline main menu when losing their connection.

- Users are no longer returned to the offline main menu after a LAN race.

- Fixed host hanging in an empty game room after exiting a race.

- Users are now able to find LAN races created through Quick Race.

- Fixed issue where the game will softlock and lose focus when clicking on 'Continue' in the [create new account] screen when information is entered but not confirmed in one of the first four fields.

- Corrected number of laps in Knockout race event in Blacklist 15.

- Fixed problem where users are disconnected from LAN after finishing a race.

- Fixed issue with backround disappearing when mouse clicking the 'Statistics' button during the Hurry Up timer.

- Fixed a crash in the Foreign Registration Alert screen if the user clicks the back button.

- Fixed a crash when backing out and re-entering the Rap Sheet using the mouse.

- Clicking the back button during the Rap Sheet intro now returns the user to the Main Menu.

- Fixed issue with the interior of the car sometimes disappearing during gameplay.

- Fixed performance parts not showing up unless profile loaded.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

качав тут

А ну це мої діски. Проблема тільки в емуляції. Якщо в тебе образи не відкриваються значить не повністю залилися, або є пошкодженими. :)

Кстаті залив на ФТП NFSMW--FixedImageLoader--TeAM_RiVERSTORM.rar - міні образ важить тільки 1 метр. Тому бажано замінити муляж 1-го діска НФС на цей. 800 проти 1метра :) Ах да докинув даймонтул для правильної емуляції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

качав регетом, ныби помилок не було... Зараз спробую перекачати... А де той фтп де лежить метровий образ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті залив на ФТП NFSMW--FixedImageLoader--TeAM_RiVERSTORM.rar - міні образ важить тільки 1 метр. Тому бажано замінити муляж 1-го діска НФС на цей. 800 проти 1метра :) Ах да докинув даймонтул для правильної емуляції

<{POST_SNAPBACK}>

а можна пряму ссилку до папки? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв на прокаті на ДВД всі частини....

так там вона займає майже 6 дисків!!!

встановив, поставив русифікатор з сайту http://zoneofgames.ru/ - просто інша гра (є відео, застивки з гри, музика)....

<{POST_SNAPBACK}>

А де брав на прокат????? :o :o :o

<{POST_SNAPBACK}>

в продажу була в Глобусі на першому поверсі біля Фуршету.... на прокат вже немає.... ну, хіба що за пиво в мене :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...