Перейти до змісту

Колекція ігор


"ALEX"

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 223
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А у кого є Кол оф Дюті 4 нада .....труби аж горять))))))

У мене є. Яким чином тобі його передати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто має якийсь класичний Delta Force. Років 4 не грав...

Колись мені дуже подобались. Лежать десь на поличках Delta Force Чорний ястреб, операція "Картель", ліцензійні 1С :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То мені дуже подобалось. Особливо місія біля пірамід десь була. Хто може залити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі вже літалки заливав. Замість подяки отримав пропозицію "заливати образом". Так що тепер- в Бабруйськ! До речі ти хоч щось толкове на фтп залив, чи тільки попрошайничаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Star Wars Knight Of Republic 2 Плиз Дуже треба !!!

Ну куди ти поспішаєш??? :_29: На роботі я :) , прийду додому от тоді і заллю :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех народ, не розумієте ви свого щастя.

Я з своєю швидкістю пару суток буду любу гру на фтп скачувати або заливати :) а ви за пів годинки і вже є пост "Залито" :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може залити саму останню версію "Козаків" ? Правда називається вана якось по другому ... "Наполеонські війни", чи що ... =)

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може залити саму останню версію "Козаків" ? Правда називається вана якось по другому ... "Наполеонські війни", чи що ... =)

+1

Флаг тобі в зуби! Купи або десь дістань.

1. - Вона в мене є...

2. - Вона важить 4-3 Гб

3. - На неї гусь "StarForce" (фіг ти її зламаєш!)

4. - Діскі уже майже покоцані...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може залити саму останню версію "Козаків" ? Правда називається вана якось по другому ... "Наполеонські війни", чи що ... =)

+1

Називається вона: "Казаки-2: Наполеоновские войны"

Вже заливалась на фтп. Якщо хоч - можу нарізати.

kolyvan, ше не таке ламали :) В деяких випадках вдається успішно завіртуалити диски зі StarForce (дуже важко, потрібно правильно зчитати топологію, але все-таки, можливо!) До того ж, що заважає тобі відучити гру від диска, пропатчивши її після установки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може залити саму останню версію "Козаків" ? Правда називається вана якось по другому ... "Наполеонські війни", чи що ... =)

+1

Називається вона: "Казаки-2: Наполеоновские войны"

Вже заливалась на фтп. Якщо хоч - можу нарізати.

kolyvan, ше не таке ламали :ok2: В деяких випадках вдається успішно завіртуалити диски зі StarForce (дуже важко, потрібно правильно зчитати топологію, але все-таки, можливо!) До того ж, що заважає тобі відучити гру від диска, пропатчивши її після установки?

Дуже велике дякую ! Тримай +1. Буду качати ... дякую за пропозицію нарізати на ДВД, але я не поспішаю, буду "тянути". =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...