Перейти до змісту

Колекція ігор


"ALEX"

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 223
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Вельмишановний Алекс! В тебе є НБА 2007 ліцензія???? Хроніки Рідіка удалили?? Там графа якісна??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вельмишановний Алекс! В тебе є НБА 2007 ліцензія???? Хроніки Рідіка удалили?? Там графа якісна??

НБА 2007 немає взагалі, Хроніки Ріддіка видалили з фтп вже давно, а графіка там на висоті, десь на рівні ДУМ 3.

PS. Дякую за таке звертання ;) , хоч до мене так звертатись і не обов'якзово :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вельмишановний Алекс! В тебе є НБА 2007 ліцензія???? Хроніки Рідіка удалили?? Там графа якісна??

НБА 2007 немає взагалі, Хроніки Ріддіка видалили з фтп вже давно, а графіка там на висоті, десь на рівні ДУМ 3.

PS. Дякую за таке звертання ;) , хоч до мене так звертатись і не обов'якзово :)

Залий плз Ріддіка! Якщо нє, то якийсь свіженький шутер(з якісним графоном ( на твій погляд))

Р.S:Да я так, по дружньо-веселенькому звертаюсь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rainbow Six 3 - Vegas

Можеш залить?))

Звичайно можу, вже залито ;)

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Games/Rainbow_Six_Vegas/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може в когось з форумчан є Half Life 2 - Episode One нормальна версія, що не потребує реєстрації в Steam і вводу ліцензійного коду, якщо в когось є то я в боргу не залишусь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очень бы хотелося в Fahrenheit сыграть, в списке нашол), когдато демку поиграл квест интересый з елементами єкшєна мож залить????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очень бы хотелося в Fahrenheit сыграть, в списке нашол), когдато демку поиграл квест интересый з елементами єкшєна мож залить????

Вже залив ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Games/Fahrenheit/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай Алекс, а яка в тебе швидкість закачки на фтп???І чи її можна настроїти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай Алекс, а яка в тебе швидкість закачки на фтп???І чи її можна настроїти?

В мене швидкість закачки десь 1500 кб\сек, вона ніяк не налаштовується, а виділяється сервером в залежності від його завантаження і кількості користувачів що використовують фтп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай Алекс, а яка в тебе швидкість закачки на фтп???І чи її можна настроїти?

В мене швидкість закачки десь 1500 кб\сек, вона ніяк не налаштовується, а виділяється сервером в залежності від його завантаження і кількості користувачів що використовують фтп.

Ну а коли скачуэш, яка швидкість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алекс, Ріддік не устанавлюється!!!! Просить Діск 1!

Я писав раніше в цій темі як ставити Ріддіка, треба було уважніше читати, щоб установити Ріддіка потрібно архіватором 7-zip розпакувати всі архіви в одну папку і все!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алекс, Ріддік не устанавлюється!!!! Просить Діск 1!

Я писав раніше в цій темі як ставити Ріддіка, треба було уважніше читати, щоб установити Ріддіка потрібно архіватором 7-zip розпакувати всі архіви в одну папку і все!!!

попробую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очень бы хотелося в Fahrenheit сыграть, в списке нашол), когдато демку поиграл квест интересый з елементами єкшєна мож залить????

Вже залив ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Games/Fahrenheit/

А как её поставить правильно??? демон тулс поставил файлик грузанул лишние сд\двд отключил а оно мне оригинальный двд просит???? скажы что там нажать нада мож файлик какойто? инструкции то нету( :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очень бы хотелося в Fahrenheit сыграть, в списке нашол), когдато демку поиграл квест интересый з елементами єкшєна мож залить????

Вже залив ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Games/Fahrenheit/

А как её поставить правильно??? демон тулс поставил файлик грузанул лишние сд\двд отключил а оно мне оригинальный двд просит???? скажы что там нажать нада мож файлик какойто? инструкции то нету( :)

Значить інструкція по запуску фаренгейта:

1. Ставимо гру.

2. Після закінчення інсталяції попросить поставити daemon tools, погоджуємося і ставимо його.

3. Запускаємо daemon tools, монтуємо образ, включаємо емуляцію всіх захистів.

4. В папці гри знаходимо папку crack, звідти запускаємо прогу tetris, там є 3 кнопки, натискуємо верхню, де пише install driver (чи щось таке), перезапускаємо комп.

5. Запускаємо тетріс знов, даемон при цьому також увімкнено і змонтовано на ньому образ гри, в тетріс натискуємо кнопку mount і вибираємо файл образу з папки crack (там де і сам тетріс), при цьому індикатор стану в нижньому лівому кутку повинен показувати стан inactive, прогу не закриваємо!!!

6. Запускаємо гру через ярлик на робочому столі, все!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
если есть можэш залить Lineage 2 C5? очень нада..

Ні, цієї гри в мене нема :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Є в кого-небудь Маскарад Вампірів перший ака Vampire : The Masquarade - Redemption

Я розумію, що вона стара, але якщо в когось є то залийте на ФТП, плз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...