Перейти до змісту

Что посмотреть?


Arden

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Everybody's Fine 2009

Inside I'm Dancing 2004

Groundhog Day 1993

The Notebook 2004 - for ladies :)

Ten Inch Hero 2007

No Country for Old Men (2007)

Fargo 1995

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Притворись моей женой - дивився без перемотки, в колекцію :smile-zachot:

МмМ - один з небагатьох хороших російських фільмів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не ненудятіна це тіпа там де стреляються да-а? :D остальна частина фільму не має значення :lol:

Особисто я можу визначитись чі фільм вартий моєї уваги за 10 хвилин перегляду... хіба що інколи просто буває лєнь встати і виключіти :D в такому випадку приходиться додивилюватись :g05: або lazy2.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

cover.jpg

- Если вы заботитесь о своем пищеварении, мой добрый совет — не говорите за обедом о большевизме и о медицине. И — боже вас сохрани — не читайте до обеда советских газет.

- Гм… Да ведь других нет.

- Вот никаких и не читайте. Вы знаете, я произвел 30 наблюдений у себя в клинике. И что же вы думаете? Пациенты, не читающие газет, чувствуют себя превосходно. Те же, которых я специально заставлял читать «Правду», — теряли в весе. Мало этого. Пониженные коленные рефлексы, скверный аппетит, угнетенное состояние духа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bab90d82522036cd19af7a7dc5b05df4.jpg

Люблю фільми на тематику постапокаліпсіса, але цей якось не подивився, може хтось щось прорадить

по смаку? Книгу ілая бачів я лєгенда, живиє мєртвєци теж да ще повно, щось би не із популярного, ато

таке все передивився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію чьому йому дали 5 із 10 як на мене нормальний фільм, ну 7 із 10 - особиста оцінка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 із 10 - особиста оцінка

это сейчас, а "тогда" он на все 11 тянул, киноха smile-zachot.gif

надобно качнуть, освежить память

ещё гляньте шедевр Спилберга Искусственный разум

post-6375-0-18956800-1309127489_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"тогда" я от Mad Max"а тащился, Искусственный разум заценю, спасибо.

Доречі, цікаво почути думку борди по Живим мертвецам, кому як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kinopoisk.ru-Way-Back_2C-The-1397561.jpg

kinopoisk.ru-Way-Back_2C-The-1447354.jpg

Путь домой/The Way Back

1940 год, Сибирь. Самый страшный лагерь для политзаключенных. Небольшая группа осужденных смогла вырваться из этого страшного места. Теперь их ждет путь домой. Долгий, очень трудный, минуя пустыни и горы, сталкиваясь с дикими животными и незнакомыми людьми. Они идут домой из последних сил, надеясь на встречу со своими близкими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шото я хз.....Не сподобався мені цей фільмец з Фарелом...

Gordost.i.slava.2008.RUS.BDRip.XviD.AC3.HQCLUB.avi

Re_krut.DVDRipDivXRus..avi

sortirovka.2009.hdrip.avi

The.New.World.2005.RUS.HDRip.XviD.AC3_by_TakedaSun.avi

Undina.2009.DUAL.BDRip.XviD.AC3.-HQCLUB.avi

Zalech.Na.Dno.V.Bryuge.2008.DUAL.BDRip.XviD.AC3.-HELLRAiSER.avi

Ось ці сподобались більше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піаніст.

Геніальний фільм Романа Поланського, удостоєний «Золотої пальмової гілки» на Каннському кінофестивалі 2002 року, трьох «Оскарів», включаючи за найкращу режисеру і кращому акторові — Едріену Броуді.

Прочитавши інформацію про цей фільм одразу захотілося його подивитися.

Дуже майстерною є гра головного героя.

Всемирную известность Эдриену Броуди принесло исполнение роли польско-еврейского музыканта Владислава Шпильмана, в драматическом фильме Романа Полански «Пианист». Что примечательно, актёр предпочёл участие в этой картине главной роли в фильме «Пёрл Харбор». В ходе подготовки к съёмкам в кинокартине «Пианист» Эдриен Броуди заучивал на фортепиано сочинения Фредерика Шопена и похудел на 13 кг.

За эту роль он получил похвальные отзывы критиков и в 2003 году был удостоен нескольких номинаций и наград, включая «Оскар», став самым молодым актёром — обладателем этой премии (ему было 29 лет) и первым актёром, который в пятёрке номинантов обошёл четырёх уже «оскароносных» коллег — Дэниэла Дэй-Льюиса, Майкла Кэйна, Николаса Кейджа и Джека Николсона; а также «Сезар», став единственным американским актёром, получившим эту премию.

Дивилася цей фільм на днях до 4 ранку і досі мене не полишає думка про німецького офіцера, який допоміг Шпільману, а сам загинув в сталінських таборах. Шпільман, як людина, що найбільше мала б цінувати життя і бути вдячною за порятунок, по суті нічого не зробив для пошуку свого рятівника, хоча в кінці фільму зазначено прізвище та ім"я німця :(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачепила сцена де він грав німецькому офіцеру...

Даний фільм входить в десятку моїх улюблених фільмів :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію чьому йому дали 5 із 10 як на мене нормальний фільм, ну 7 із 10 - особиста оцінка.

бо фільм рідкісне фуфло... я от не розумію, як такі фільми взагалі до прокату доходять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо якби ти його дивився не зараз а в 2002 році то він би став трохи не самим кращим твоїм фільмом.

А взагалі фільм фантастика тому на любителя, якщо тобі не сподобались мавпи не ругань весь фільм. А кажеш "фільм рідкісне фуфло" то обосновуй ЧОМУ ти так вирішив :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо якби ти його дивився не зараз а в 2002 році то він би став трохи не самим кращим твоїм фільмом.

А взагалі фільм фантастика тому на любителя, якщо тобі не сподобались мавпи не ругань весь фільм. А кажеш "фільм рідкісне фуфло" то обосновуй ЧОМУ ти так вирішив :glare:

фільм дивився у рік виходу і враження на мене він справив негативне. до чого тут мавпи? :blink: обосновувати я нікому нічого не збираюсь. не подобається моя думка - проходимо повз неї :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...