Перейти до змісту

Стипендія в ЛНТУ


Megaherz

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні у нас була посвята в студенти) Я поступив на бюджет ЛНТУ, факультет ПЦБ. Обіцяють 750 грн.

Напевно мало бути: факультет будівництва та дизайну, а спеціальність ПЦБ :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні у нас була посвята в студенти) Я поступив на бюджет ЛНТУ, факультет ПЦБ. Обіцяють 750 грн.

Напевно мало бути: факультет будівництва та дизайну, а спеціальність ПЦБ :0159:

ой, вибачаюсь) саме так. Не відійщов ще від тої дикої жари, під якою нас тримали більше 2-х годин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні у нас була посвята в студенти) Я поступив на бюджет ЛНТУ, факультет ПЦБ. Обіцяють 750 грн.

Напевно мало бути: факультет будівництва та дизайну, а спеціальність ПЦБ :0159:

ой, вибачаюсь) саме так. Не відійщов ще від тої дикої жари, під якою нас тримали більше 2-х годин

а вкінці ще і водою покропили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

нема стипендії . видно влада боїться шо отримавши гроші студенти поїдуть до Києва на новорічні канікули

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, ЛНТУ, не підведи мене... київські студенти завтра виходять на страйк, сьогодні ЛПЕ не випустило тролейбуси, страйкують... Ну Ви ж то мої студенти і "потомки", так сказать, не мовчіть, не давайте себе дурити. Ніякі майдани на казначейство не впливають, так що степендію мали нарахувати і то галіма атмазка -- заважав євромайдан. Так що будьте солідарними, підтримайте колег і не давайте дурити себе. Намьйок поняли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, ЛНТУ, не підведи мене... київські студенти завтра виходять на страйк, сьогодні ЛПЕ не випустило тролейбуси, страйкують... Ну Ви ж то мої студенти і "потомки", так сказать, не мовчіть, не давайте себе дурити. Ніякі майдани на казначейство не впливають, так що степендію мали нарахувати і то галіма атмазка -- заважав євромайдан. Так що будьте солідарними, підтримайте колег і не давайте дурити себе. Намьйок поняли?

ні :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дитина вчиться у Львові. Їм вчора ввечері стипендію виплатили. От вони то точно вийшли б на вулиці. І без додаткових закликів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сестра вчиться в ЛНТУ - сьогодні стипендію отримала. Все нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора(25) була в вну, сьгодні(26) в лнту - інфа була відома ще з 20 числа

правда причина затримки хз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю питання, якщо ця сесія закінчується завтра то відповідно після нового року вже буде рахуватись як ніби почався наступний семестр так?

І з новим семестром я нарешті знову зможу отримувати "халявку" від держави, ато минулої сесії за одного заліка :( все пішло під три чорти. Цього ж разу все добре, навіть я б сказав, що все чудово по оцінках.

Іншими словами, коли я отримаю стипендію, в січні чи вже в лютому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Іншими словами, коли я отримаю стипендію, в січні чи вже в лютому?

в лютому. в січні стипендія платиться ще за результатами попередньої сесії, а наступне призначення з 01.02.14

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ЛНТУ в січні вже "нова" стипендія, інфа з деканату

шось не дуже достовірна твоя інфа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...