Перейти до змісту

Стипендія в ЛНТУ


Megaherz

Рекомендовані повідомлення

Ничё страшного, меньше на пиво и сигареты будете тратить...

Та лан. Щоб Вам не дали однієї зарплати. Менше на дорогу тратити будете. Пішком походите :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...
  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь

Знаю що і зараз не доплачують стипендію.Але уже десь 200 грн не доплачують.Обіцяють все доплатити :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде доплата недостающої суми коштів. Я сам студент ЛНТУ. якщо все ж таки доплати не буде то є відповідні інстанції куди потрібно звертатись в таких випадках. погугли на цю тему. знайдеш кілька цікавих статтей про київські ВНЗ і те що їм було за не виплату в повному обсязі стипендій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, а мені прийшла нормальна (730 - 5 =725) грн. Вчусь на магістратурі. Можливо, індексацію вернули, або це тільки для 5го курсу так (зараз знову здаю сесію, зимову здавав,щоб отримати стипендію тільки за лютий)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

для всіх СТУДЕНТІВ Луцького НТУ і не тільки http://perec.in.ua/fools/282/ почитайте при нагоді (особливо коментарі знизу), що б знали де вчитеся і чому там зараз такі ЗЛІ :) викладачі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

можливо хоч саму стипендію піднімуть...

Завтра Кабинет министров Украины будет рассматриваться новую редакцию законопроекта о высшем образовании, предусматривающий повышение стипендии до уровня минимального прожиточного уровня – 1060 грн. с 1 января 2013 года. Об этом сообщил координатор общественной инициативы Студенческая защита Андрей Черных.

Вместе с тем, по его словам, пересматривать решения правительства от 13 июня по индексации стипендий во власти не намерены. «Я общался с заместителем министра Петром Куликовым. Этот вопрос пересматривать в Министерстве образования не видят необходимости», – рассказал он.

Читать полностью на http://news.eizvesti...chnogo-minimuma

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нам стипендію ніколи не підіймуть... зняти знімуть но підняти ніколи))) "мрії")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

То типу підняли?

піднімати мають з 1 вересня. це, очевидно, щось донарахували, наприклад, індексацію за якийсь попередній місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То типу підняли?

піднімати мають з 1 вересня. це, очевидно, щось донарахували, наприклад, індексацію за якийсь попередній місяць.

так і є... за минулий місяць доплатили індексацію. + за серпень видали стипендію з індексацію, звідси й 900 грн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То типу підняли?

піднімати мають з 1 вересня. це, очевидно, щось донарахували, наприклад, індексацію за якийсь попередній місяць.

так і є... за минулий місяць доплатили індексацію. + за серпень видали стипендію з індексацію, звідси й 900 грн :)

саме так)))

а з 1 вересня ніхто вас стипендії не підніме))) мрії мріями але не піднімутЬ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за травень 800+ була

скільки?Оо. мені приходила 730.

мені, якщо бути точним - 717.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні у нас була посвята в студенти) Я поступив на бюджет ЛНТУ, факультет ПЦБ. Обіцяють 750 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого блін це типу інший факультет отримує менше/більше

Доречі по радіо говорили що табачник когось там звільнив за те що стипендії урізали так, що цього року нам можна розраховувати на повну стипендію, тим більш вибори, треба ж повимахуватись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...