Перейти до змісту

Стипендія в ЛНТУ


Megaherz

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь

на скільки я розумію не виплатити індексацію. так, наприклад, в січні відсоток становив 24,6, тобто 590*24,6%=145,14, додайте до 590 грн і виходять ваші 735грн. думаю виплатять в наступних місяцях. нам в ВНУ виплачували навіть через кілька місяців після закінчення універу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага,виплатять...."доженуть і ще раз виплатять".... :blush: смутно віриться при нинішних то чиновниках....

А якось чула Азаров обіцяв підвищити і нараховувати типу тринадцяту стипендію,на зразок тринадцятої зарплати.... :0046:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на скільки я розумію не виплатити індексацію. так, наприклад, в січні відсоток становив 24,6, тобто 590*24,6%=145,14, додайте до 590 грн і виходять ваші 735грн. думаю виплатять в наступних місяцях. нам в ВНУ виплачували навіть через кілька місяців після закінчення універу.

В мене теж була така думка, але справа в тому, що законом встановлено: "підвищення грошових доходів громадян у зв'язку з індексацією здійснюється з першого числа місяця, що настає за місяцем, в якому офіційно опубліковано індекс споживчих цін." Цей індекс інфляції ще в січні був оприлюднений в "Урядовому кур'єрі", а значить, що в лютому до стипендії вже мала б додатися надбавка за індексацію. Ніпанятна :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Індексація має бути. Так казали в бухгалтерії ЛНТУ!!! Мені здається, гроші є... Просто їх в оберті залишили. Комусь % капають.

Осталося пів року і на... Хоча, на першому курсі перша стипендія 139 грн. Радості не було меж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осталося пів року і на... Хоча, на першому курсі перша стипендія 139 грн. Радості не було меж...

Ой і я пам"ятаю ті часи.... :g05: а радості скільки тоді було,та й вроді тих 140 грн вистачало на довше а ніж теперішніх 500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не виключено, що скоро приводів для радості стане менше.

http://vlasti.net/news/119836

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не виключено, що скоро приводів для радості стане менше.

http://vlasti.net/news/119836

Ну да, "жить стало хорошо, жить стало веселей!"..... :wacko::0100:

Так,якщо приймуть реформи Табачника то наш рідний політєх під статус "університет" по ходу не попадає...То тоді не те що за стипендію, а й за сам диплом варто задуматись... :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

затронь студента - піпец всій владі :naezd:

я думаю, вони догадуються...... просто спочатку говорять про скорочення "піпєндій" і тд... а потім БАЦ :blink: і всім на 100 грн більше!!!! подвійна КРАСОТА для влади!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивіться тут Моя ссылка.

Не знаю як у ВНУ, а у ЛНТУ, де я навчаюсь всі мовчки проковтнули це неподобство.Всі ми знаємо, що це спланована акція "наших можновладців".

Ці недоплачені 150 грн. помножити на n - ну кількість студентів-державників і маємо n-ну суму "money", які пішли в "оборот".

В березні, я впевнений нам все виплатять, стипендія+індексація+індексація (лютий), проте сам факт обману залишається.

"Табак" сказав, що збій у системі відбувся, і ще якусь "відмазку" придумав.

Я звертаюсь до студентів ЛНТУ і ВНУ, не можна спокійно ставитись до таких "лохотронських" виступів цієї влади.

Сьогодні вони не додали стипендії, завтра не дадуть людям пенсій.Якщо ми вважаємо себе свідомими громадянами, активними молодими людьми, намайбутнє згуртуємся і організуємо прояв непокори.

Волинь - земля повстанців.

Чому інші вузи звернулись за допомогою до М.Томенка? ЛНТУ - мовчить.

Набридло бачити, як ректор боїться слово сказати "ПРОТИ".

Він тремтить перед нинішньою владою, бо хоче ще хоч трохи втриматись у кріслі як ті "тилові" щурі.

Маймо повагу один до одного, поборімся самі за своє майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я отримала 490 із можливих 650(ВНУ) :angry2:

У бухгалтерії обіцяли доплатити недорахування або після 8 березня, або із наступною стипендією у березні(також були чутки, що підвисять стипндію ще на 100 грн крім того)

на рахунок трійок ніяких повідомлень не поступало...

до того ж, такі зміни можуть вноситися тільки на початку семестру і повинні привселюдно оголошуватися (на рівні деканату завжди про це знають)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як у ВНУ, а у ЛНТУ, де я навчаюсь всі мовчки проковтнули це неподобство.Всі ми знаємо, що це спланована акція "наших можновладців".

Ці недоплачені 150 грн. помножити на n - ну кількість студентів-державників і маємо n-ну суму "money", які пішли в "оборот".

В березні, я впевнений нам все виплатять, стипендія+індексація+індексація (лютий), проте сам факт обману залишається.

"Табак" сказав, що збій у системі відбувся, і ще якусь "відмазку" придумав.

Я звертаюсь до студентів ЛНТУ і ВНУ, не можна спокійно ставитись до таких "лохотронських" виступів цієї влади.

Сьогодні вони не додали стипендії, завтра не дадуть людям пенсій.Якщо ми вважаємо себе свідомими громадянами, активними молодими людьми, намайбутнє згуртуємся і організуємо прояв непокори.

Волинь - земля повстанців.

Чому інші вузи звернулись за допомогою до М.Томенка? ЛНТУ - мовчить.

Набридло бачити, як ректор боїться слово сказати "ПРОТИ".

Він тремтить перед нинішньою владою, бо хоче ще хоч трохи втриматись у кріслі як ті "тилові" щурі.

Маймо повагу один до одного, поборімся самі за своє майбутнє.

Повністю підтримую! :smile-zachot:

У нас студенти зажди мають багато претензій, але як до діла, то ніхто і слова нікому не скаже...всі чогось чи когось бояться. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ректор ЛНТУ Божидарнік Віктор Володимирович, радник Гетьмана УРК з питань освіти і науки у Волинській області, – генерал-полковник УРК.

Можливо це суб'єктивна думка, проте який він генерал-полковник УРК?

Він ледь піднімається на 2-й поверх у свій кабінет, старий, хворий і товстий, а бавиться в козаків.

Влаштував далеко не погане життя своїм дітям,які за рахунок університета робили собі дисертації і безтурботне майбутнє.

Хто навчається в ЛНТУ, мене хоч трохи зрозуміє, стеля тече в лекційних аудиторіях на Львівській, в тамбурах під час дощу води більше ніж навулиці, а БожидарнікИ купують авто і будують котеджі, і чхати вони хотіли, що студентам зменшили стипендії.Ми для нього "бидло", так як і для Януковича всі люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви серйозно вірите, що остання ланка притримала гроші на місцях, будучи підконтрольною і 100% розкритикованою студентами? Та за таке їх же зверху отмахать можуть, особливо якщо ці дії не були узгоджені :) В нас був декан з метою описати найближче майбутнє бакалавра і між іншим повідомив, що 75% профінансувала держава, чекаємо ще 25% і коли контрактники почнуть платити в бухгалтерію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас студенти зажди мають багато претензій, але як до діла, то ніхто і слова нікому не скаже...всі чогось чи когось бояться. <_<

Да нє думаю, что боятся... Просто лично мне те 150 грн нє здєлают погоди, додали их или нет... И стоять на морозє в -10 с плакатами както не очень хочетсО :)

Хотя таких как йа всетаки меньшенство, так что думаю просто нет лидєра... А наш мєнталитєт (инициатива тр*хаєт инициатора сами понимаєтє)...

Хто навчається в ЛНТУ, мене хоч трохи зрозуміє, стеля тече в лекційних аудиторіях на Львівській, в тамбурах під час дощу води більше ніж навулиці, а БожидарнікИ купують авто і будують котеджі, і чхати вони хотіли, що студентам зменшили стипендії.

Да лааадно, прям таки на голову во время пари капаєт? Пришел, отсидел две пари и адьйо)) Вообще ЛНТУ крутой ВУЗ, где еще во время лекции можна пойти кофейку попить? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ничё страшного, меньше на пиво и сигареты будете тратить...

Я спортсмен, не п'ю і не курю.На роботі працюю, але зайві 150 грн. не завадять.Для мене це принципово.....не знаю як для Вас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...