Перейти до змісту

Вартість проїзду у маршрутках


iriss

Рекомендовані повідомлення

Одне питання: за чий рахунок будемо автобуси міняти?

Звичайно, зараз це здійснити малореально, але це питання треба було ставити тоді, коли з бусів переходили на Богдан-и, таке питання вже виникало і як бачимо воно вирішилось. До перевізників була поставлена умова і вони її виконали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь
які всі розумні, вікіпедію знають...

Взагалі то рівенб шкільної літератури, а вікіпедія для тих, хто проспав))

Переведу на доступну (те на що натякала Liberta): Ні, синку, то фантасктика (с)

шкільна література була мацже 20 років тому, так що вибачате.

фантастика не фантастика - але на мою думку цілком нормальні вимоги.

принаймі так і має бути у нормальних перевізників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які всі розумні, вікіпедію знають...

ну а смисл давати тобі ссилку на сам твір?

тут "єслі надо обьяснять, то нє надо обьяснять"

шкільна література була мацже 20 років тому, так що вибачате.

і в нас, і в нас...

:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

searcher, наскільки я знаю, ціна на такий автобус, що ви запропонували в рази більше чим на богдан. Але, навіть, й ті богдани багатьма брались в кредит й довго виплачувались. Думаю нам це поки не покишені... хоча, як людині, яка періодично користується громадьским транспортом, мені ваша ідея подобається...

принаймі так і має бути у нормальних перевізників

В теорії ви праві, а на практиці це фантастика. Нажаль((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропонуєте підняти ціни до європейских, але щоб й сервіс такий був?

це як питання з ліцензійним софтом - напрошується одна нецензурщина.

я мав на увазі або розвинути велоінфраструктуру, або зменшити автопарк і, відповідно, витрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я мав на увазі або розвинути велоінфраструктуру, або зменшити автопарк і, відповідно, витрати

Проти збільшення велоінфраструктури нічого не маю проти, хоча великом й не катаюсь.

А от про зменшення автопарку не зрозумів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по яких авто найбільше відсотків поломок - на запчастини.

а не встановлювати, бл%, GPS в маршрутках (як не крути а на ціну квитка впливає).

також відучили б водіїв від перегонів один з одним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також відучили б водіїв від перегонів один з одним

Ось тут солідарний на всі 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого зараз потеплішає будем на велосипедах та пішки на роботу добиратись.

читаю цю фразу у різних варіаціях вже третє підвищення цін на проїзд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю цю фразу у різних варіаціях вже третє підвищення цін на проїзд

ну так велодоріжки почали робити, ще восени бачив пару на прогулянкових велах (без верхньої поперечки, з гнутим рулем і широким сідлом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут солідарний на всі 100%

хм.. зате допомагає швидко добратися до місця призначення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм.. зате допомагає швидко добратися до місця призначення

це якщо ти в маршрутці-переможниці. інакше будеш підсунутий по їх графіку хвилин на 10-15 <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 гривень за проїзд в тій статті? що мені до того, що водій буде в краватці і не лушпатиме сємєчок чи не куритиме. він і так має не курити і не відволікатись на сємєчки\телефон\друзів. я користуюсь транспортом, щоб добратись з точки а в точку б. дешевше буде з друзями брати таксі, ніж отак їздити. луцьк-малесеньке зжате містечко, тернопіль майже в три рази більший по площі. а ціни там нижчі! як на маршрутки, так і на таксі! особливо на таксі! бо вже шось позажиралися всі у нас. майте совість, доходи в місті найменші на західній Україні, а ціни ледь не найвищі! мені в Києві дешевше їздити з пересадками, ніж тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я заплачу 4 грн за проїзд тількі тоді коли, в 7:15 ранку в будній день під час навчального періоду, на зупинці біля ТАМ-ТАМу(в сторону центра) я зможу зайти в маршутку!!!

не ЗАЛІЗТИ не ЗАПХАТИСЬ не ЗАСУНУТИСЬ а саме зайти!!!

А ось мені цікаво, чи посипають десь піском в Європі, підлогу в маршутці зимою? як в нас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я заплачу 4 грн за проїзд тількі тоді коли

Заплатите тоді, коли виставлять ціну в 4 грн, без варіантів. Ось таке воно, реальне життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для Луцька це норма - поплакатися одне одному, обурюватися втіхаря на підвищення цін, минає тиждень-два і всі платять новий прайс, як ніби ніхто нічого і не підвищував :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблему створюють самі ж перевізники. Частину коштів вони приховують від начальства (беруть собі). А потім жаліються, що не вистачає коштів на щось там..

З підняттям тарифів, навіть у 2 рази, ситуація кардинально не зміниться: підприємство електротранспорту так і залишиться з боргами, перевізники ще більше збагатяться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а как по мне то было бы хорошо сделать маршрутки с разной ценой, и разным уровнем сервиса

и что бы перевозчики выходили на тендер со свойе ценой, по которой согласны возить, и отвечать за то что обещали

p.s. основная проблема у нас в том что те кто принимает решение по маршрутками - сами их сервисом не пользуется

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та і сама процедура тендеру, чиста формальність, яка зводиться до хороших відкатів потрібним людям, ех де ж ти Європа....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Один з перевізників в якості стимулу до поліпшення якості запропонував суттєво підвищити вартість проїзду.

Мені вот цей пост сподобався своєю наївністю :)

Ні, ну треба ж таке, перевізник таке запропонував... це щось на кшталт як в басні Крилова "Щука" - як наказати щуку - втопити.

з власного досвіду - працювала в мене колись людина, непогано працювала, але приходилося мені за нею трохи доробляти... вот я й запропонував, давай я буду платити тобі трохи більше, а ти краще працюй.

Ясне діло, погодилася та людина. Я платив більше, але з роботою нічого не змінилося, як було так і залишилося. Такий в наших людей менталітет. Особливо маршрутчики - скільки дай, всеодно буде мало. А причини -відмовки завжди знайдутся, навіть не сумнівайтеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заплатите тоді, коли виставлять ціну в 4 грн, без варіантів. Ось таке воно, реальне життя...

ні, ви не праві, варіантів купа: пересяду на авто:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які всі розумні, вікіпедію знають...

ну а смисл давати тобі ссилку на сам твір?

тут "єслі надо обьяснять, то нє надо обьяснять"

шкільна література була мацже 20 років тому, так що вибачате.

і в нас, і в нас...

:rolleyes:

які Ви всі тут поживші)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, ви не праві, варіантів купа: пересяду на авто :)

Всі пересядуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі пересядуть?

а я про всіх говорив?

хай хто як хоче так і викручується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...