Перейти до змісту

Приміряючи обличчя


solnishko

Рекомендовані повідомлення

Лицемерие — отрицательное моральное качество, состоящее в том, что заведомо безнравственным поступкам (совершаемым ради эгоистических интересов) приписываются псевдоморальный смысл, возвышенные мотивы и человеколюбивые цели. Это понятие характеризует образ действий, с точки зрения соотношения его действительного социального и нравственного значения и того значения, которое ему пытаются придать. Лицемерие противоположно честности, прямоте, искренности — качествам, в которых проявляется осознание и открытое выражение человеком подлинного смысла его действий. Зачастую под лицемерием понимают клевету и негативные высказывания в адрес отсутствующего на момент обсуждения субъекта, тогда как в присутствии этого субъекта ему выказывают уважение.

Я часто читаю пости на борді, і ловлю себе на думці, що борда - це якась узагальнена спрощена модель суспільства. (правда, обмежена користувачами нету, але менше з тим..) Чи варто вірити тому, хто більше всіх волає про свою прямоту і чесніть?

Людина - створіння - пристосуванець, одиниці скажуть в очі особі , яка користується авторитетом, що ця людина - не людина, а мудило(для прикладу, товариші, для прикладу :D ) І то, тих одиниць, що висловляться чесно, будуть підозрювати в душевному нездоров"ї. І от, де та межа, яка розділяє просту життєву необхідність лицемірити (на роботі перед шефом, чи ще деінде) і тупо підлість з підступністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одиниці скажуть в очі особі,яка користується авторитетом, що ця людина - не людина, а мудило

Причины такого поведения человека в реале и в виртуальном пространстве - я могу целую лекцию прочитать (пока нет времени на это)

Если одним предложением то так: если авторитет мудрый, он спросит "Почему именно такое мнение о нём сложилось" выслушает, и либо опровергнет либо согласится с выводами.

Но, большинстве случаев результат такой:

1.На работе - прессинг,увольнение.

2.На улице - прессинг,травля,мордобой.

3.В виртуальном мире - вечный бан, который может перекинуться на улицу.( см пункт 2)

Делайте выводы, господа.

Кстати, серые кардиналы существуют и по сей день...

ЗЫ: Борда ещё санаторий отдыха

Борда ещё санаторий отдыха.

Вы посмотрите на большую политику и бизнес, почему стреляют и прессуют людей, да потому что они посмели сказать лоб, что кто то мудак, ну в бизнесе немного свои нюансы…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

терпіти не можу лицемірів!! а їх тут єсть кілька штук. фу!!

казала в лоб в реалі і так.

і тепер шо? тепер я - хамка :smile-zachot:

маю чудову альтернативу "сказати в лоб "-- забити болт. це якщо треба. якщо наприклад на роботі :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

терпіти не можу лицемірів!! а їх тут єсть кілька штук. фу!!

казала в лоб в реалі і так.

і тепер шо? тепер я - хамка :smile-zachot:

маю чудову альтернативу "сказати в лоб "-- забити болт. це якщо треба. якщо наприклад на роботі :smile3:

Є різниця між "сказати правду в очі" і формою цього висказування. Можна просто висловити свою думку на те, що ти вважаєш неправильним в людині, а можна її носом в недолік тикнути, тим самим образивши. Але це вже залежить від цілі яку переслідує критик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є різниця між "сказати правду в очі" і формою цього висказування.

саме про це думала))) а тут вже все від людини залежить, від її внутрішньої культури. Тим не менше, доводилося стільки раз стикатися з ситуацією:

от стоїш ти з людиною на коридорі, іде повз спільна знайома.

Знайома №1 - Свєточка, яке чудове плаття!!!

Знайома №2 - Дякую, купила в бутіку за 800грн.

Знайома №1 - Ти знаєш, і недорого..Це ж натуральний шовк?

Знайома №2 - ТАК...Франція..(іде щаслива далі)

Діалог зі мною (скоріше, монолог) :

Знайома № 1 фу, Мля..бєзвкусіца..насунула на квадратну сраку синтетичне гівно, яке 2 п"яних китайця строчило на ручній машинці і ваабража...

І як можна за ПЛАТТЯ 800 грн. віддати??? вона, що? любовніка собі завела..Правільно про неї баби кажуть, шо шмара..

Апять таки висновок: набери в рот лайна і заплюй їй очі..ой, блін...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим не менше, доводилося стільки раз стикатися з ситуацією:

Як добре працювати не в жіночому колективі :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як добре працювати не в жіночому колективі

Ну, это всё относительно, я непосредственно работаю каждый день в коллективе, который состоит исключительно из женщин (8 человек), смею утверждать, что мне очень повезло, одно удовольствие :g15::)

Дело не в том, мужчина или женщина, дело в человеке )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дело не в том, мужчина или женщина, дело в человеке )))

Ой не завжди! Мужчина за моєю спиною не коментуватиме плаття як розповіла solnishko. Якщо він нормальний, звичайно :lol: Я знаю, що з кожного правила бувають випадки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

набери в рот лайна і заплюй їй очі..ой, блін...

От тільки свій рот паскудити не варто. ;)

Як добре працювати не в жіночому колектив

А взагалі і серед чоловіків лицемірів достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мужчина за моєю спиною не коментуватиме плаття

ет да...він , скоріше, коментуватиме розмір грудей і робитеме ставки на те, якого кольору у тебе трусики :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він , скоріше, коментуватиме розмір грудей і робитеме ставки на те, якого кольору у тебе трусики

Це під визначення лицемірства не підпадає :lol:

Зачастую под лицемерием понимают клевету и негативные высказывания в адрес отсутствующего на момент обсуждения субъекта

:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він , скоріше, коментуватиме розмір грудей і робитеме ставки на те, якого кольору у тебе трусики

Це під визначення лицемірства не підпадає :lol:

Зачастую под лицемерием понимают клевету и негативные ??? высказывания в адрес отсутствующего на момент обсуждения субъекта

:D:g05::mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи варто вірити тому, хто більше всіх волає про свою прямоту і чесніть?

Не варто. Хто дійсно має або володіє чимось ніколи волати про це не буде, це і так проявиться мовчки, за вчинками. Знаю декількох бордівців і в житті, деяких знаю досить добре, так от є особистості, які тут, на борді, і в реалі мало чим відрізняються, вони відповідні своїй суті, а є ну прооосто кардинальна відмінність, фу, і тут стає противно, (згідна з Іванкою) чесно, просто гидко. Взагалі в житті мені дуже тяжко змовчати і бути терпимою в спілкуванні з лицемірами, хочеться отак підійти і зірвати ту маску притворства, особливо коли відчуваєш людей, навіть коли вони ще мовчать, а ти нутром їх чуєш. Через це в мене частенько :blush: бувать конфлікти, ну не вмію я і не можу терпіти їх, згладжувати гострі кути, промовчати там де треба, випалюю все прямо в очі, більше тет-а-тет, в компанії намагаюсь менше, просто із поваги до оточуючих та із жалю до тих же лицемірів. Просто дивишся і думаєш, ну невже їм так добре, постійно ті маски носити, бути постійно кимось, а не собою... І, якщо чесно, то не вважаю свою прямолінійність за щось хороше, життя показує, що швидше навпаки - недолік, а може швидше незручність А інколи буває й так, що думаю чому я не така як той лицемір, вигідно було б... але ні не хочу, краще буду кимось недолюблена, недопонята, але буду собою, краще працювати над собою, вдосконалюватись.

А ще існує така річ, можна добром розрушити маску лицемірів, бо часто за ними знаходяться бідні люди, які потребують допомоги.

Бажаю собі і Вам на життєвій стежині зустрічати менше брехунів і лицемірів, а більше справжніх, чесних і добрих людей. :0074:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви менi вибачте,але лицемiри всi,але подiляются вони на двi категорii: перша- тi що добре маскують свое лицемiрство i друга- тi що погано маскують, от других ми й вважаемо справжнiми лицемiрами, бо ,в силу рiзних причин(наприклад малого розуму), вони маскуются гiрше вiд нас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є різниця між "сказати правду в очі" і формою цього висказування.

саме про це думала))) а тут вже все від людини залежить, від її внутрішньої культури. Тим не менше, доводилося стільки раз стикатися з ситуацією:

от стоїш ти з людиною на коридорі, іде повз спільна знайома.

Знайома №1 - Свєточка, яке чудове плаття!!!

Знайома №2 - Дякую, купила в бутіку за 800грн.

Знайома №1 - Ти знаєш, і недорого..Це ж натуральний шовк?

Знайома №2 - ТАК...Франція..(іде щаслива далі)

Діалог зі мною (скоріше, монолог) :

Знайома № 1 фу, Мля..бєзвкусіца..насунула на квадратну сраку синтетичне гівно, яке 2 п"яних китайця строчило на ручній машинці і ваабража...

І як можна за ПЛАТТЯ 800 грн. віддати??? вона, що? любовніка собі завела..Правільно про неї баби кажуть, шо шмара..

Апять таки висновок: набери в рот лайна і заплюй їй очі..ой, блін...

і як ти вчинила у даній ситуації? кого підтримала? кому в очі правду сказала? <_< кого вважати лицеміром?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви менi вибачте,але лицемiри всi,але подiляются вони на двi категорii: перша- тi що добре маскують свое лицемiрство i друга- тi що погано маскують, от других ми й вважаемо справжнiми лицемiрами, бо ,в силу рiзних причин(наприклад малого розуму), вони маскуются гiрше вiд нас

Та Ви не плутайте лицемірство і мімікрію. Мімікрія запрограмована природою, для видів які інакше вижити не можуть. Людина може і без цього, корисного способу. Але часто вдається до нього. Не лише для того щоб вижити. Хтось дуже гарно вихований,і тому не каже правду в лице. Хтось боягузливий. А хтось відчуває особливу насолоду в маніпулюванні: я сьогодні тобі розказую про те яка ти гарна, а завтра буду твоїм знайомим казати яка ти погана - і тоді і тоді я хороша і права, а вони ні. То і є лицемірство. Підле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А деякі лицемірять , бо хочуть, щоб у відповідь їх також похвалили)

Ай, да "льстітє", тільки не підло :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не плутайте лицемірство і мімікрію

дарагая, ти не путай сітуацію з блядством(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не плутайте лицемірство і мімікрію

дарагая, ти не путай сітуацію з блядством(с)

Ну тобі краще відомо що по чому. Дарагой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...