Перейти до змісту

Діти і гроші


laska

Рекомендовані повідомлення

А розкажіть мені, як з дєдушками-бабушками боротись?

У діток

тато-мама, щоб виховувати,

бабусі-дідусі, щоб балувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думаю, що за гарні оцінки потрібно платити...дітям. про вчителів , викладачів і прочу профффесуру мовчу...

не думаю, що за якісь вчинки чи допомогу потрібно платити дітям...

не думаю, шо найкращою нагородою чи подарунком для дитини буде банкнота...не важливо з чиїм портретом.

якшо ви вже виховали таке вот чудо...що буде далі? <_<

ключове слово - виховати. не привчити...не навчити. дати зрозуміти ціну тим грошам (тут писали вже)... щоб дитина робила щось чи приносила гарні оцінки не через те, що там на неї рублі чекають, а через то, що сама того хоче. і коли батьки дають гроші, то вона (дитина) має знати - вони зароблені. це як бонус... а не ціль і мета дитини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А розкажіть мені, як з дєдушками-бабушками боротись?

В моєму випадку з ними боротись не треба, а навпаки заоохочувати :smile-zachot: оскільки це дає змогу придбати якусь необхідну річ, а мала перед купівлею чогось обов"язково порадиться, поки маю право голосу :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наш татко наголошує малим - "Я у вас зараз вкладаю: в навчання, репетиторів, літні школи і так до 23-24 років (по закінченню остаточного навчального закладу). а потім виставлю рахунок!"

Є обов язки - безоплатні: мама пере, годує, друкує, тато допомагає, возить на конюшні-катки, готує; діти - вчаться, слідкують за своїми тваринами, велосипедами, миють посуд, прибирають свої кімнати, бігають в магазин чи аптеку...

І є роботи, що можуть фінансово заохочуватись - допомогти мити машину, попрацювати в офісі чи на виробництві.

Хоча комусь оплата оцінок і спрацює... але у нашому меркантильному світі, хочеться якось по іншому пояснювати дітям цінності розуму, освіченості, науки та праці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сподобався варіант Zheny@, від себе додам:

Дитині треба давати гроші, сума залежить від батьківської спроможності і довіри до своєї дитини.

Я вважаю, що конкретно за щось давати дитині гроші не треба, нехай вона покаже, що здатна на самовдосконалення, самонавчання і моральний ріст, а гроші, як ресурс для подальшого саморозвитку, батьки даватимуть по результатам, заслужено.

Тоді дитина сама вкладатиме гроші в потрібні речі, які у майбутньому зроблять її незалежною, от тоді ми побачимо, який результат дало наше виховання, саме поведінка у незалежному середовищі наших дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а про дітей якого віку тут йдеться? взагалі... якщо в межах ,визначених ТС, то... то може дайте своїм дітям побути ДІТЬМИ?! вони і так зараз швидко дорослішають. не робіть з них з самого дитинства банкірів, підприємців чи по темі - садівників або прибиральників... спочатку навчіть і виховайте у них людяність.хоч якусь. тоді і про славнозвісну "кружку води на старості" можна помріяти. бо за гроші навряд чи ви її у своєї дитини купите <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а про дітей якого віку тут йдеться? взагалі... якщо в межах ,визначених ТС, то... то може дайте своїм дітям побути ДІТЬМИ?! вони і так зараз швидко дорослішають. не робіть з них з самого дитинства банкірів, підприємців чи по темі - садівників або прибиральників... спочатку навчіть і виховайте у них людяність.хоч якусь. тоді і про славнозвісну "кружку води на старості" можна помріяти. бо за гроші навряд чи ви її у своєї дитини купите <_<

самому то скільки ?

Хоч одружений?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самому то скільки ?

Хоч одружений?

самому стільки, скільки в профілі вказано. ні, неодружений.

а яке це має значення? думаєш, при одруженні, кардинально зміниться моє ставлення до дітей, грошей і так далі...і до тієї сторони питання, про яку я писав вище...

не думаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитала, таке враження, що якщо ми даємо гроші дітям, то з них вже і не люди виростуть :unsure:

Навіщо ж так пов"язувати ці дві речі? Хто не дає кишенькових грошей своїм скарбам? Таких не знайдеться. Так що поганого в тому, що я ті гроші дам за щось, а не просто так? Не думаю, що це якось буде травмувати їх психіку в підкормлювати нездоровий егоїзм. Думаю що навпаки: будуть знати ціну їм, а не так, що все з неба падає.

А от якраз ті, що звикли все мати за просто так, потім тяжко відвикають. ІМХО.

Звичайно ж, важливо які слова підібрати, як ті гроші дати, за що, скільки і коли. А головне: поважати їхню думку, розмовляти, пояснювати, і саме головне - любити. :)

В тоді виростуть наші дітки нам і всім навколо на радість=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, неодружений.

а яке це має значення? думаєш, при одруженні, кардинально зміниться моє ставлення до дітей, грошей і так далі...і до тієї сторони питання, про яку я писав вище...

не думаю

Повір. Зміниться ВСЕ.

Твої гроші - стануть сімейним бюджетом.

Тримати на руках чужих дітей - зовсім не те, що тримати власних.

А про те, щоб їх виховати (тих дітей) - то мистецтво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самому то скільки ?

Хоч одружений?

самому стільки, скільки в профілі вказано. ні, неодружений.

а яке це має значення? думаєш, при одруженні, кардинально зміниться моє ставлення до дітей, грошей і так далі...і до тієї сторони питання, про яку я писав вище...

не думаю

сміюся...сцюююююю... ну навіть не знаю, шо сказать. Чувак, ЖИВИ, поки дітей нема. А після одруження поговорим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо батьки виховали свою дитину так, що для неї існує тільки матеріальний стимул, то варто його використовувати, за умови відсутності інших, але слід також враховувати, що цим батьки ще більше привчають дітей до матеріальних вигод, а відтак не дивуйтеся коли в старості за кружку води від вас чекатимуть гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитала, таке враження, що якщо ми даємо гроші дітям, то з них вже і не люди виростуть :unsure:

Навіщо ж так пов"язувати ці дві речі?

Думаю, таки не зовсім уважно читали, бо мова якраз і не про те.

А про те, що

Не треба підміняти виховуване усвідомлення необхідності деяких дій прагненням до грошей.
(с) Хороша стаття, рекомендую і про кишенькові гроші також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо батьки виховали свою дитину так, що для неї існує тільки матеріальний стимул, то варто його використовувати, за умови відсутності інших, але слід також враховувати, що цим батьки ще більше привчають дітей до матеріальних вигод, а відтак не дивуйтеся коли в старості за кружку води від вас чекатимуть гроші.

Також не дивуйтесь, коли в старості ту кружку води навіть і за гроші не захочуть піднести, бо не в грошах справа, справа в стосунках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитала, таке враження, що якщо ми даємо гроші дітям, то з них вже і не люди виростуть :unsure:

Навіщо ж так пов"язувати ці дві речі?

Думаю, таки не зовсім уважно читали, бо мова якраз і не про те.

А про те, що

Не треба підміняти виховуване усвідомлення необхідності деяких дій прагненням до грошей.
(с) Хороша стаття, рекомендую і про кишенькові гроші також.

Звісно не треба ставити головний акцент на грошах. Але ж якщо їх використовувати розумно, то й шкоди немає, а тільки користь. Та й на майбутнє їм не завадить знати як господарювати з грошиками. Ми ж не в 12-ому ст. живемо. Без них ніяк :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо батьки виховали свою дитину так, що для неї існує тільки матеріальний стимул, то варто його використовувати, за умови відсутності інших, але слід також враховувати, що цим батьки ще більше привчають дітей до матеріальних вигод, а відтак не дивуйтеся коли в старості за кружку води від вас чекатимуть гроші.

Також не дивуйтесь, коли в старості ту кружку води навіть і за гроші не захочуть піднести, бо не в грошах справа, справа в стосунках.

Хоч хтось уважно прочитав першу половину речення. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...