Перейти до змісту

Украли велосипед


odna

Рекомендовані повідомлення

Реально січуться всі мобіли які є в радіусі..

их там мульён был....

очень много думать нужно.... а думать ниразу не хочется

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то як не хоцца.. то хай буде вісюк ще один в ментів.. Їм то похер.

Мульйон.. полюбе.. там жеж реально ринок поряд. ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально січуться всі мобіли які є в радіусі..

... дії БС оператора.

1. Якого оператора?

2. Яка кількість мобіл обслуговується одночасно однією БС і скільки їх в радіусі кілометра від старого ринку і скільки в цей час було розмов в радіусі того самого кілометра? січеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можно по записи разговора

Ага, кровавая гэбня пишет все мобильные разговоры;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся штука в тому, що там йде запис із часом (відеонагляд), а оператори чотко січуть час початку і кінця виклику. Я не знаю який радіус, але точно в той проміжок часу +-1хв може бути зроблено не так уже й багато дзвінків (якщо ще взяти до уваги повторюваних, то зовсім до одного-двох номерів відсіятися може). Справа лише у бажанні знайти, нашої міліції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна БС одного оператора одновременно обслуживает до 400 человек, берем трех операторов - 1200, сильно сомневаюсь, но допустим , что в центре города у оператора всего одна БС.

Итого: милиция должна обзвонить и пригласить в горотдел тысячу человек для опознания? Вы наверное шутите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Di, ти гарячкуєш, я ж кажу, що в один проміжок часу, заданий камерою відеоспостереження може бути зовсім мало зафіксованих дзвінків. Лиш я не знаю, чи вигідно міліціянтам узагалі тратити свій час і подавати запит до операторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна БС одного оператора одновременно обслуживает до 400 человек, берем трех операторов - 1200

у меня пальцы болят показывать уже

Эхх... забираз я давеча месячную распечатку разговоров на МТС, типа дата-время-номер-длительность.

На один свой номер.

Печатали 10 минут, 108 листов бумаги мелким шрифтом - один номер!

Теперь понятно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли пограбували банкомат чи банк на Відродження, то мєнти дзвонили до всіх, хто робив дзвінки по мобільному в тому районі і в той час (незалежно від оператора), але це було майже вночі, коли дзвінків небагато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видно, как они постоянно связь поддерживают по мобиле

Di, ти гарячкуєш, я ж кажу, що в один проміжок часу, заданий камерою відеоспостереження може бути зовсім мало зафіксованих дзвінків.

Можна подати запит на кількість зроблених дзвінків в цей проміжок часу через дану БС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роздруківки надаються лише за рішенням суду, тут не той випадок щоб давати такий дозвіл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...