Перейти до змісту

Украли велосипед


odna

Рекомендовані повідомлення

6-го февраля, днем, из магазина Велозона, который на Сатром рынке, был выкраден подростковый велосипед, черно-салатового цвета, Comanche INDIGO DS 24", с задним амортизатором. Украден был двумя молодыми людьми, похоже на то, что они братья.

Возможно, мелькнет где, дайте знать, хотя б, мне - О5О5394224

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33-й район палить. Але наврядчи вони будуть на ньому тут вигицувати. Поїде він у Рівне чи інше найближче місто на барахло. Треба палити на вело форумах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яке барахол підліткового 24" вела???

так десь продадуть, цілим. за гривень 100...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заяву в міліцію? А яким чином "украли"? Троси були? Їх відімкнули? Перерізали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, так это, видео в студию

а байк наверняка найдется случайно, вплоть до велопробега. ребенку же не скажешь, типа "байк пижженый, не катай на нем по улице"

мое мнение - байк тиснули нарки, сразу и скинули его в обмен на дозу :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма, ти взрослий человек, но судиш тупими стереотипами. Які нарікі, яка доза - от коли я спру твій вел і поміняю на стакан Афгані або АК-47 то це буде відповідати 100% твоєму посту. Наркоми вже давно сидять на заміниках, які прибирають ломку але не створюють ейфоріїї, а хто продовжує губити себе підуть тирити кастрюлі по сусідам.

А тут "Велозана" прийшли 2 брата-наркомана і такі ж були обкайфовані що продавці не відігнали, а любязно подарували вел :closedeyes:

Якщо дужжжже хочеться а денех нет - можна стирить і бути готовим до наслідків, сурових наслідків, в майбутньому, десь там, на якомусь велопробізі будуть ходити дружинікі і провіряти серійні рам, або ловити на дорозі, кричати злодій і т.д.

І от я катаю, катаю і підходить рило - "А покажи номер", а сходу в ебальнік нада - многа всякіх там схем відібрати чужу власніть.

Стирили, недогляділи - з ким не буває, і в мене тирили. Тепер стимул є пильніше пасти коня незлим тихим оком.

Я запитую - многа велов крадених найшли ?

Вот і не нада

post-6231-0-73964100-1297197978_thumb.gi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Витя, ты же вроде не ребенок, но наверняка ножницы по металлу или пассатижи в кармане не носишь. имела место подготовка, а также отвлекающий маневр, насколько я понимаю ситуацию

сама кража представляется мне бесцельной. вот ты так стройно пишешь, поясни мне логически, накуя в феврале двум дылдам красть яркий детский велосипед? импульсивный поступок? младший брат попросил? взяли друг друга на слабо? я вот чет не вьезжаю

свою же идею я озвучу прямо тут. если дело дойдет до того, что Таню обяжут уплатить Велозоне стоимость велосипеда, я готов помочь деньгами. скажем, скромной суммой в 200 гривен. произойти ведь может действительно с каждым. кто-то еще поддержит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:lol: Ет ж нада, як у воду...я ношу кусачкі, викрутку, а іноді і кусок алю труби, калібр до шунка і направляюча до комакса замість звичайного брелка для ключів...кароч інструмент якійсь да є в кармані, звичка.

Так, є заплановані і імпульсні кражі, а це ніпанятна. Можливо з цікавості, чи мали купувати а тут бери і йди бо продавці захоплені справами, що і зробили - підалися імпульсу.

Чи я вигадав ? Запитували ж про трос, перекусили ? Крайній вел - тоді заплановано, і без різниці який - хош розовий трьохколеснік для маленьких.

Не обяжут, якби мене так змушували проплатити хоч 30 хв простій виробництва за вісяк бази....я був би рабом з першого разу. А випадкі були вісяків, іноді від моїх кривих ручок.

Кароч - вел скоріш за все хер найдьош :( , можливо іпучій случай аукнеться злодіям і зловить їх дядя Стьопа-Поліцай.

До речі заява подана ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається ті ... що вкрали не будуть обтяжувати себе роздумами, а просто заженуть його за недорого і скоріше всього в Луцьку. Враження таке, що якби там лежали, скажімо, ковдри то вони б потягли ковдру, а кусачки мали з собою, бо йшли чимсь поживитись, а на ринку багато хто товар прив'язує.

А шум піднімати треба: а раптом завтра комусь з нас запропонують купити саме цього ровера, крім того кожен ще раз задумається про безпеку свого байка і вже тим падлюкам буде трохи важче жити.

Shkoder. Згідний, з кожним може статись. Підтримаю матеріально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобсчем, просьба была одна - маякните, чуть шо. Спасибо за поддержку. Надеюсь, несмотря на печальный опыт, найдется и обойдется.

Естессна, все было сделано, как пологается в таких ситуациях - и собака с милицией, и заява. Даже есть запись видеонаблюдения.

Вижу, мне и оправдываться нужно, что е"""лом не счелкала, а меня тупо провели. Подготовились отморозки. Не из тех, что берут, что плохо лежит. Подошли раз, присмотрелись, после уже под видом клиента и последний визит - конкретно по делу, с инструментом.

Велосипеды, КОНЕЧНО ЖЕ, стоят все пристегнутые и под присмотром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сукі реально. що тут ще скажеш. Подумайте Танюш.. як діяти в ситуаціях, коли дійсно ти відлучаєшся з магазину в павільйон. Це твій прямий обовязок доречі.. коли прийшли люди і просять показати ще модель чи іншу ростовку то ти закриваєш магазин і йдеш з ними.. в звязку з тим, що ти там ОДНА !!! Рахую, що ти все зробила правильно. На майбутнє.. наглядати за велами про твому відлученні має або охорона, або інша людина яка за це буде відповідати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот, как это делалось.

Главные герои - двое на дальнем плане в начале ролика. Один в темной куртке без капюшена и в шапке, второй - в темной куртке с капюшеном.

http://www.youtube.com/watch?v=P0STf3yFcyA

пс: только мне показалось, что угонщик с велосипедом на ты?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cцуко, я їх не знаю, но дибіли редкосні.

Є шанс, найти вел шукаючи тіпочків. Поки сезон (вело, совпадіння) по типу одягу хоча б, вік + опис, форотобот ?, Танюш згадай мелоч якусь - в кожного є друзі, поширення інформації про купівлю вела за понти денех дасть більший результат.

Радий старатися коли увели свій вел :(, не хазяйській.

Накриває...

Но вел святоє, їх варують ті хто в дитинстві не мав свого. Адназначна - власний соц експерімент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Танюш згадай мелоч якусь - в кожного є друзі, поширення інформації про купівлю вела за понти денех дасть більший результат.

Я с памятью не дружу особо. На видео больше, чем я могу вспомнить :blush:

Шпийон с меня никакой. Я ж и пропажу не сразу обнаружила...

Конечно первого отморозка, если увижу снова, то узнаю, скорей всего.

Другие соц-эксперименты показывают, что иногда воруют и те, у кого, вообще, все есть.

Но обязательно чем-нибудь обделенные.

Я смонтировала часть видео, самую информативную. Есть и с других камер видео, например, как первый тикает следом за вторым. Или, как второй на велосипеде по дороге уезжает и встречются они, по видимому, за углом, на Медведьева. Видно, как они постоянно связь поддерживают по мобиле

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо цих уродів знайдуть менти, що мало віриться, то їм можуть непогано впаяти, за організовану крадіжку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така тема.. що менти можуть піднянти переговори по мобільному телефону в певний період і впевному місці. Якщо є заява... то вони в принцтпі зобовязані це зробити. Але якщо є можливсть "нажати" на них.. то так і треба зробити. На рахунок мобіл в радіусі дії знаю 100%

З.І. Ті камери.. з такою роздільно.ю здатністю.. по ходу.. до дупи.. Єдина тема.. це коли сидить охорона і пасе.. крутиться якийсь штрех блія велів.. прийшли запитали "Чьо нада?". Або один січе за камерами і другому зразу по рації... зловили б реально на гарячому. Ну і в ментуру зразу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така тема.. що менти можуть піднянти переговори по мобільному телефону в певний період і впевному місці. Якщо є заява... то вони в принцтпі зобовязані це зробити. Але якщо є можливсть "нажати" на них.. то так і треба зробити. На рахунок мобіл в радіусі дії знаю 100%

Нереально. Треба номер, або ІМЕІ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...