Перейти до змісту

Реєстрація


nicktim

Рекомендовані повідомлення

Хто може проконсультувати в питанні реєстрації надувного безмоторного човна? Хто цим в Луцьку займається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо до вечора ніхто з місцевих рибалок не відповість, то запитаю в тестя - він реєстрував свого човна (в Луцьку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо до вечора ніхто з місцевих рибалок не відповість, то запитаю в тестя - він реєстрував свого човна (в Луцьку).

Буду дуже вдячний за будь-яку інформацію!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РЕГИСТР СУДОХОДСТВА УКРАИНЫ классификационное общество ГП, инспекторский пункт

Адрес: 43020, Волынская обл., Луцк, Словацкого ул., 30

Телефон: +380(332)770296

з набережної в сторону підйому до "проміня" направо і прямо метрів 200, металеві ворота з правої сторони, перший поверх. Процедура не легка, два рази проходив.

Доречі який човен ? Можливо не потрібно реєстрацію (вантажопідйомність)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може проконсультувати в питанні реєстрації надувного безмоторного човна? Хто цим в Луцьку займається?

Вы думаете такие лодки надо регистрировать???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може проконсультувати в питанні реєстрації надувного безмоторного човна? Хто цим в Луцьку займається?

Вы думаете такие лодки надо регистрировать???

Наприклад:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це якийсь брєд.Я також хотів купувати такий човник,але якщо це така морока,то краще буду ловити рибку з берега.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це якийсь брєд.Я також хотів купувати такий човник,але якщо це така морока,то краще буду ловити рибку з берега.

Тесть пройшов все: і на права здав, і лодку оформив - він в мене правильний рибак - сіток не визнає, ходить в рейди з рибохороною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тесть пройшов все: і на права здав, і лодку оформив - він в мене правильний рибак - сіток не визнає, ходить в рейди з рибохороною.

дасть Бог i ми всi колись будемо так вiдноситись до рибальства

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дасть Бог i ми всi колись будемо так вiдноситись до рибальства

на Бога надейся, а сам не плошай
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю Барк-280 з електричним двигуном, теж думав реєструвати, але поки нема сенсу. При зустрічах з різними інспекціями документів про реєстрацію малого плавзасобу ніхто не вимагав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що я теж не думав заморочуватись над тією реєстрацією, але поступила інформація від друзів рибалок, що цього року буде посилений контроль до човнів усіх типів. А як рибалити в Боремлі без човна. Це вже трохи не те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...