Перейти до змісту

Важлива музика


silia

Рекомендовані повідомлення

Пропоную розповісти які пісні для вас мають якесь особисте значення, відповідають стилю життя чи вашому настрою і чому саме ці пісні.

В мене на даний момент це:

Король и Шут - Дурак и молния (Я як герой пісні бігаю за мрією яка такаж малодосяжна як і блискавка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

н-да... открываешь незнакомым людям самое сокровенное..

а вдруг кто-нить плюнет в душу? как потом верить в то, что еще есть хорошие люди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да пофіг що плюне, гірше ніж є вже наврядчи стане (Я про настрій)

Да і я вже привик незважати на таке, чого і всім бажаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Пісня Pain - Fade Away. Там в тексті пишеться "не давай мені руку допомоги, я все рівно її не візьму" і так в житті складається. А ше Фейд Евей - це згаснути прочь. В мну теж виникає таке бажання деколи :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Yagun

А может, он правильно делает - типа вникает в историю развития нашего сообщества...

:smile3:

LOL

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Музика має величезний вплив на наш психологічний стан ! Раджу багато музики не слухати, це погано впливає. І поменше слухайте всякої "кислоти", "тяжкенького" і тд., тп. =) Така музика може сильно психологічно "давити".

О, можу навести приклад з свого життя. Мені часто буває "погано", особливо зранку, сам не знаю чого (веду поганий спосіб життя), тому я слухаю веселу музика (в основному "ска", "рок-н-рол", чи просто "рок", інколи і тяжче, але веселе), зразу настрій піднімається. Хоча довго так не можна, бо будь яка музика "щось" залишає. Навіть класикою довго насолоджуватись не можна. =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Музика має величезний вплив на наш психологічний стан

Я раз слухав одну пісню 6 годин поспіль :) . Це було так тягово. Audioslave - Yesterday Comes Tomorrow. Там гарно грають в пісні і вона чудова. :)

Раджу багато музики не слухати, це погано впливає.

В кожного свої мірки... якшо музика приємно впливає, то її можна хоть цілий день слухати, просто не думати "вот ця пісня вже 100 раз крутиться, блін" :)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Музика має величезний вплив на наш психологічний стан ! Раджу багато музики не слухати, це погано впливає. І поменше слухайте всякої "кислоти", "тяжкенького" і тд., тп. =) Така музика може сильно психологічно "давити".

О, можу навести приклад з свого життя. Мені часто буває "погано", особливо зранку, сам не знаю чого (веду поганий спосіб життя), тому я слухаю веселу музика (в основному "ска", "рок-н-рол", чи просто "рок", інколи і тяжче, але веселе), зразу настрій піднімається. Хоча довго так не можна, бо будь яка музика "щось" залишає. Навіть класикою довго насолоджуватись не можна. =)

По твоїм словам від музики можна нанести травму психологічному стану! Ну я слухаю брутальну музику типу брутал дез метал, дезгрінд ну ше не здурів! музика може зашкодити та яка від якої ви почуваете дизкомфорт! А мене пре Метал вот я і слухаю його сутками і нічого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По твоїм словам від музики можна нанести травму психологічному стану! Ну я слухаю брутальну музику типу брутал дез метал, дезгрінд ну ше не здурів! музика може зашкодити та яка від якої ви почуваете дизкомфорт! А мене пре Метал вот я і слухаю його сутками і нічого!

Зашкодити музика може будь яка, не все що нам подобається є корисним. =)

Мене теж "пре" всякий "тяжкенький" музончик, але з часом (обслухавшись, а це можна зробити) ... буде поганенько. =) І музика має величезний вплив на психіку, стиль мислення і тд. =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Музыка имеет огромное влияние на психику и подсознание человека.

Стоит ли говорить, что я в юношеские годы чуть было не порезал себе вены во времена очень тяжелой депрессии (тсссссс - об этом никому!!!) под Moby - Why does my heart feel so bad? :) Слава Богу, песня закончилась и я как-то отошел... И нож в сторону отложил от греха подальше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в основному слухаю класику і грандж, типа бітлів, флойда, АС/ДС, Діп Пьорпол і т.д. але щось останім часом під сів на трешняк, зараз на плеєрі тільки слухаю ПАНТЕРУ, ух вони лабають, зараз в колонках Юрай Хіп гоцає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухаю музику завжди. Інколи навіть коли сплю. Криша зїхала. Багато моїх знайомих кажуть, що мені давно пора лікуватись (особливо коли я їм намагаюсь цитувати Ніцше і Канта :smile3: ). Але плював я на них всіх. Без музики точно жити не зможу, зламаюсь. Вона підтримує мене. Навіть коли в плейлісті лежить лише одна пісня ТОЛа - "Tidy", вона тримає мене. Одного слова за всю пісню "выгребай!" мені вистачає, щоб знаходити в собі сили.

Зараз слухаю тільки групу Кіно - "Звезда по имени Cолнце", "Група крови", "Пачка сигарет", і т.д. і т.п.

А так... пісні про мене іще не написано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я згідний шо музика впливае на людину но я не думаю шо із-за неї може поїхати дах ну це хіба шо у вас вже до цього був якісь психічний розлад ( можливо дипресія як вище було сказано)! А від прослухування брутал дез чи грайндкор в людей які не пристосовані до такого стиля (не стикалися навіть з похожими стилями) реально може розболітись голова я на віть сам провіряв на моему знайомому.

ЗІ: Останім часом слухаю Chimaira, Sadist, Fleshgore ну і нетільки........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогічно і я, без музики, якось слабо уявляю своє теперішнє існування....з 2002 року в моєму плей-листі завжди присутній ДиДюЛя, який слава богу, постійно працює, і створює щось нове!

А те що музика здатна впливати на підсвідомість людини - це факт!

Людей, сьогодні, лікують музикою цілком успішно.

В основі багатьох східних медитаційних практик лежить - звук!

Важливо що ми слухаємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, в принципе музыка и позитивно влияет (позитивно даже в большинстве случаев) на человека. Например, когда человек влюблен...

Вот у меня на звонок любимой девушки стоит все тот же Moby - Dream about me.

Очень красивая песня о любви. Со смыслом...

Вот первые строчки, поются нежным женским голосом:

Babe

Oh dream about me

Lie

On the phone to me

Tell me no truth

If it hurts bad

There's enough in my life

To make me so sad

Just dream about

Colour fills our lives

Just dream about

Some one else tonight...

ЗЫ: Строчки в моей подписи - тоже Moby :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була одного разу в житті у мене страшенна депресія, я кілька днів слухав тільки Бумбокс - Зима та Linkin Park - My December. Клинило мене тоді сильно, тим більше, що надворі зима була...

Зараз все залежить від того, з якої ноги прокинусь. Можу цілий день блюз слухати, а можу Слот. Чи марши німецькі. Або блек... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сказав соліст групи Ролін Стоунс Мік Джагер " я ше не зустрічав людини яка не слухае музику, кожен слухає її в різній кількості але слухають всі, музика вже в нашій підсвідомості і ми без неї нікуда!"

( тут я написав не дословно шо він сказав но смисл основний передав).

Музика не тільки має лікувальні властивості вона ще може відкривати очі нам на певні речі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Музика не тільки має лікувальні властивості вона ще може відкривати очі нам на певні речі!

Во це слова справжнього рокера. В мене багато раз було шо музон міняє відношення до проблем, до життя. Для мене кожна нова рок-група, це як новий погляд на світ, нова філософія :smile3: З попсою такого небуло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене кожна нова рок-група, це як новий погляд на світ, нова філософія :mdr:

Незнаю є просто групи з яких філосовів не вийде які співають заради грошей а є групи з написаними для них текстами, а прочитавши їх можна побачити купу брєду! "Кожна група це нова філософія" для мене це не так! В кожного погляди різні і спорити я не буду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухаю музику завжди. Інколи навіть коли сплю. Криша зїхала. Багато моїх знайомих кажуть, що мені давно пора лікуватись (особливо коли я їм намагаюсь цитувати Ніцше і Канта :) ). Але плював я на них всіх. Без музики точно жити не зможу, зламаюсь. Вона підтримує мене. Навіть коли в плейлісті лежить лише одна пісня ТОЛа - "Tidy", вона тримає мене. Одного слова за всю пісню "выгребай!" мені вистачає, щоб знаходити в собі сили.

Зараз слухаю тільки групу Кіно - "Звезда по имени Cолнце", "Група крови", "Пачка сигарет", і т.д. і т.п.

А так... пісні про мене іще не написано

Ну от є теорія, впринципі доказана практично.. Що музика (коливання, якщо можна) впливають на кристалічну будову води. Там оці програми де показували як змінюється склад води при дії на неї різних стилів і тд. Так ось людина складається на 3/4 з води. По цій теорії людина, що слухає 'тяжкі' стилі музики постійно піддається руйнуванню (негативній зміні) на клітинному рівні.

Це просто теорія, особисто я не слухаю - так що поділитися враженнями не можу. :smile3: хоча в молодості багато чого проходить непомічено...

Для мене кожна нова рок-група, це як новий погляд на світ, нова філософія ^_^

Незнаю є просто групи з яких філосовів не вийде які співають заради грошей а є групи з написаними для них текстами, а прочитавши їх можна побачити купу брєду! "Кожна група це нова філософія" для мене це не так! В кожного погляди різні і спорити я не буду!

Виховуюючись скажем по одній філософії (ті самі поняття суспільства) винайти свою, тобто повноцінно незалежну філософію неможливо. В музиці філософії як такої бути не може - це просто висловлення своєї думки, щодо вічних речей, які пояснити неможливо. Філософію я трактую як любов до мудрості (найвищого блага духовного розвитку), а те про що говорите ви - це полеміка.

Музика не тільки має лікувальні властивості вона ще може відкривати очі нам на певні речі!

Треба просто не ходи з закритими очима, вот і все вирішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вода має кристалічну будову? якшо чесно то я був впевнений, що вода це рідина. Ну вода з милом - рідкі кристали, чи.... хм. ну ладно.

А взагалі-то після року моя улюблена музика - це Вівальді (тільки не смійтесь), а ще взагалі люблю класику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через форми кристалів можна дізнатися, яку інформацію несе з собою вода. Коли вода замерзає, частинки води зчіплюються разом, щоб утворити ядро кристалу. Це ядро поступово розростається, і, коли воно набуває шестикутної форми, з’являється видимий кристал води.

Цитата з http://greenparty.ua/?p=c&c=0&cp=&id=111

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі-то не хочу розводити флейм про воду, але!

При впливі агресивної (акцетую увагу на агресивності музики. рок - не завжди агресивний) музики формуються неправиліні кристали льоду під чс замерзання води. Це іще не дає змогу стверджувати, що дана музика впливає деструктивно на клітинному рівні при нормальному стані людини.

Хоча тут досліджувати і досліджувати. І навіть якщо мене вбиває прослуховування важкої музики, я усе одно її слухати не перестану. Нехай це буде моєю поганою звичкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я і не казав що повністю згоден з теорією. У мене на це і на музику вцілому свої погляди, пояснювати які немає сенсу.

Насам перед музика для людей, а не навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...