Перейти до змісту

Епідемія віруса грипа


Darkraven

Рекомендовані повідомлення

difoto, у Вас ще всі здорові?

А у мене чотирирічний син кашляє, температурить. В дитячу поліклініку додзвонитись неможливо, народу біля реєстратури тьма. Я подіставала всі запаси ліків які тільки є вдома. Дочка шиє марлеві маски. Але я не знаю чи вистачить тих засобів і що я зможу ще купити в аптеці, якщо дитині ще щось призначать.

А так ні - я не панікую. Мені просто страшно. :(

У мене вже всі здорові, я перехворів пару днів дома, навіть у баню з друзями не пішов , аби їх не заразити. З ліків вживав лише смоктунці від горла та чай з лимоном і мед.

А вам радив би не боятись, а викликати лікаря, на крайній випадок брати таксі та їхати у лікарню. А за ліки - не хвилюйтесь: раз знайшли час дописувати тут, знайдете час знайти і ліки. Хоча б навіть тут, на борді. Єслі шо - пишіть в приват, є в мене один дуже поважний бордівський фармацевт ;)

Нє надо бояцца! Ситуація нехороша, але , порізавши палець, кричати, що вам руку відтяло - якось по-дитячому, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 650
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Народ, та заспокойтесь ви нарешті. Дістає потроху. Ще й ви паніку тут здіймаєте. :angry: Зробіть ДЛЯ СЕБЕ, улюблених, пару запобіжних засобів і сидіть тихо. Це грип, а не чума. :excl: Хіба минулих років не лікували його? Так, цей підступніший, згоден. Але ж руки помити добре з милом, носа промити солоною водичкою після походу "до людей" кожен може і все ок. Вчора, наприклад, в дитячій поліклініці була масса викликів, але справжній ГРИП (сезонний чи Каліфорнія - невідомо) підтвердили лише приблизно у десятку випадків, і то (на жаль) в більшості випадків у приїжджих з Рівного, Тернополя, Львова підлітків-студентів. Отаке. Цибулька, часничок, "пальне" (червоне вино гомеопатичними дозами), вітамін "ЦЕ" - профілактика. Ліки від грипу і грз - ЛИШЕ при хворобі. Особисто я сиджу вдома (вихідний), не лякаюсь, але й не зневажаю профілактикою. На роботу маску вдягну (специфіка роботи - робота з людьми). І Ви будьте здорові! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"пальне" (червоне вино гомеопатичними дозами) :) чего то стихи Саши Башлачёва вспомнились : Спим да пьем, сутками и литрами, не поём, петь уже отвыкли мы" )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно, а МОЗ краины дает вот такие цЫфири

область хворих госпіталізовано

Волинська 2419 208

Разом 184919 7383

жуткие цифры , правда? Мы все умрем! -Жодних сумнівів.

Для сомневающихся Оперативна інформація щодо захворюваності на ГРВІ/ГРИП станом на 1.11.2009

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы все умрем! а ты надеялся жить вечно ?:) конечно, что все умрём, это только вопрос времени )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"пальне" (червоне вино гомеопатичними дозами)

Ну це зовсім несерйозно. Шмурдяк і в півміри не признаєм. :D Лікуватись так лікуватись

:0085:

Вчора бачив пару екземплярів, які аж занадто старанно продезинфікувались.

:friday::0037:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, якщо це дійсно затіяно *звідти* (багатозначно показую пальцем догори) в політичних цілях, то це добре аж по двох причинах:

1) до виборів це має закінчитись

2) як закінчиться, має залишитись хоч трохи електорату - для участі в виборах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як закінчиться, має залишитись хоч трохи електорату :D:D оптимистично, однако....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаві роздуми по темі тут і тут

З.І. від того ж автора - про статистику в медицині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(02:44:02 PM) Дівчинка: блін, я в шоці. Сестра приїхала з Польщі. Каже: виперли їх хазяї, пересрали. Почули що в Україні такий вірус. Українців відразу витурюють звідти. По радіо через 5 хв кожні:

в Україні 80 тис людей померло від вірусу

, і ще вмирають. Каже, поляки аптеки похлєще як в нас скуповують. Вони ж немають права ложну інфо давати. Сцикуни всрані

(02:44:16 PM) Я: ггггггг

(02:44:23 PM) Я: там тож лапи гріють на цьому

(02:44:26 PM) Я: 80 тис ? О_о

Дайош паніку! Власті скривают!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Меняю 10 повязок и немного начатую аксолиновую мазь на БМВ 7й серии не старше 2004 года...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://learn.genetics.utah.edu/content/begin/cells/scale/

расслабьтесь, вот вам пять минут релакса: посмотрите, насколько вирусы мельче рисового зернышка и даже хромосом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://learn.genetics.utah.edu/content/begin/cells/scale/

расслабьтесь, вот вам пять минут релакса: посмотрите, насколько вирусы мельче рисового зернышка и даже хромосом :)

Таке мале, а яка зараза! Ще й живуча яка! Гадство, одним словом. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(02:44:02 PM) Дівчинка: блін, я в шоці. Сестра приїхала з Польщі. Каже: виперли їх хазяї, пересрали. Почули що в Україні такий вірус. Українців відразу витурюють звідти. По радіо через 5 хв кожні:

в Україні 80 тис людей померло від вірусу

, і ще вмирають. Каже, поляки аптеки похлєще як в нас скуповують. Вони ж немають права ложну інфо давати. Сцикуни всрані

(02:44:16 PM) Я: ггггггг

(02:44:23 PM) Я: там тож лапи гріють на цьому

(02:44:26 PM) Я: 80 тис ? О_о

Дайош паніку! Власті скривают!

Цікаво по якому радіо таке передають. На онеті станом на 02.11.09 14:39 було тільки таке: "Sześćdziesiąt siedem (67) osób zmarło dotychczas wskutek epidemii grypy na Ukrainie - poinformował wiceminister zdrowia Ukrainy Wasilij Lazorisziniec.". Оригінал статті тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меняю 10 повязок и немного начатую аксолиновую мазь на БМВ 7й серии не старше 2004 года...

Молодца :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво по якому радіо таке передають. На онеті станом на 02.11.09 14:39 було тільки таке: "Sześćdziesiąt siedem (67) osób zmarło dotychczas wskutek epidemii grypy na Ukrainie - poinformował wiceminister zdrowia Ukrainy Wasilij Lazorisziniec.". Оригінал статті тут.

Баба бабі сказала, куй його знає

від панікерів ще й не такого можна почути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йапонамаць. Оце шухер. А ніхто не може додуматись до того, хо люди самі виноваті?

Раніше як тіко катар чи ше яка зараза то як лікували? Прально! - Сиділи дома, пили пігулки ,кутались в теплого коца і всьо. Всі були ізольовані!!! А шас - як тіко сопля потекла - званить на швидку, хай забирають в інфекційку. А інфекційка то така, цуко, одні з грипом, інші з ГРЗ, треті ше з якоюсь чумою і всі друх друга перезаражають своіми бацилами. Вот і виходить ніібацо епідемійо, якої і не було би, аби декому то було не вигідно (на сході ж ніхт не заслаб, нє :) )

Опшем, приняли всі по паро таблеток парацетамола (від ГРЗ), ше по паро таблеток від грипа і сидим дома (ну в розумних межах, допоки температура і т.п. не зашкалюють). тоді "епідемійо" само собой рассосеццо.

Ну або - танцуєм на палубє тонущего корабля!!! Ля-ля-ля-ля-ля :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке мале, а яка зараза! Ще й живуча яка! Гадство, одним словом. ;)

Зато красивая гадость :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увага! Україні приходить п*здєц.В Україну занесли невідому хворобу. Симптоматика: дибілізм, заторможенність, паніка, массове одягання шарфів на ї*альнік, намордніків на писок, психоз при чуєнні звуків кашлю, віра в Великих Магів-Целителів які літають на вертольотах і розбризкують чарівні, мега-убер-супер еффективні ліки від Свинячого Грипу АH1N1. 

Анамнез: хвороба починається при прослуховуванні, перегляді ЗМІ, спілкування з уже зараженими представниками людської раси, починається паніка, массове скуповання усіх ліків в аптеках, пох*й від чього, главне купити (особливо массово почали рокуповувати давно вже застоявшіся на складі аптеки препарати типу "пурген", массове поїдання часнику та цибулі (і заробляння різного типу гастритів) і росповсюдження чуток по типу "іспорчений телефон" (тіпа в мене захворів друг свата брата сестри мого батька по маминій лінії, температура - лопає градуснік, очі вилазять з орбіт, відпадають ноги, вуха скручуються в трубочку, руки вигинаються на другу сторону, тіло приймає колір гнилого банану, хоча насправді тіп кашляє бо курить дох*я).

супер !!!! :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украинский центр гриппа и респираторных инфекций Министерства здравоохранения надеется на завершение регистрации министерством двух вакцин от гриппа А(H1N1) в ноябре. Вторую волну эпидемии гриппа ожидают в январе-феврале.

Об этом сообщил директор Украинского центра гриппа Александр Гриневич.

"Сейчас на регистрации находится две вакцины против пандемического гриппа. Я надеюсь, что регистрация будет в ноябре, и мы сможем вакцинировать людей этой вакциной", - сказал он.

При этом Гриневич затруднился уточнить названия препаратов, а также их ориентировочную стоимость, отметив, при этом, что они один из них произведен в Канаде, а второй - в России.

дуже цікаво, як це Директор Українського центру грипу затрудняється озвучити назви вакцин і інфо про них??? ппц :(

таке враження, шо народ дійсно хочуть на***ти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На середину дня 2 листопада в Україні внаслідок епідемії грипу померло 67 осіб. Першопричиною усіх цих смертей є вірус грипу АH1N1. Однак свинячий грип підтверджено у 22 осіб.

Про це на брифінгу заявив перший заступник міністра охорони здоров’я Василь Лазоришинець.

Водночас Лазоришинець зазначив, що наразі тривають лабораторні дослідження.

Як інформує "Українська правда", за його словами, при цьому підтверджених випадків захворювання на свинячий грип – 22.

"Ми маємо підтверджену інформацію, що це свинячий грип, і всі смерті – однотипні і підходять під цю картину. Патологоанатомічна експертиза ще проходить, і висновок буде після того, як будуть опрацьовані гістологічні матеріали", - сказав Лазоришинець.

02-11-2009 15:20

http://www.lvivnews.info/news/5193.html

А люди то помирають... :ohmy::ohmy::ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жизнь вообще опасная штука - в день на Украине умирает более 200 человек!

Как страшно жить!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже пошла мода на повязках смайлы рисовать, типа улыбка дракулы, или же раскрытая пасть льва.. и стильно и безопасно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...