Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
В Хмельницькому є вулиця Бажана (такий поет український).

Сьогодні був свідком кацапського невігластва і маразму. Читаю об'яву щодо продажу квартири. Адреса: "ул. Желанная"....

О боги :)

укрбаш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здаю куточок для студентки в приватному будинку...

...?

"Мне негде жить, и хочу шоб маклер наш уголок на два попроще размєнял"(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1317797578' post='1052459351']

заробітна плата у районі 3000 грн\міс

"У нас на районе не звонЯт, а звОнят..."

Треба переїжджати в їх район))) :D

Сорі, енді)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я не помеляюсь, бачив оголошеня з такею вакансіею на дверях магазину "ЕНТЕР" на вул.Лесі Українки, 28.

:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я клав-клав-клавіші натискав на всіх цінувальників правопису в цій тему.

Падонкоф не сломіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Падонкоф не сломіть.

Тут, как бэ, надо отделять мух от котлет.

Никто падонкофский сленг в этой теме не рассматривает, тутачки высмеиваются выставляются на всеобщий обзор образцы безграмотности и очень большой умственной развитости.

имхо.

:g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді, виглядає так:

Здаэться а оренду гараж, по вулиці 8 березня район напроти миморіалу.Ціна 300 грн/міс.

Ще знайшов таке повідомлення:

Вес 2.7кг косиметика на 4 робота 5 матовий екран хороший якісний звук!! 1700гр всю неадекватну критику залишаємо при собІ!!!!!!

казнить нельзя помиловать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Било сделана профессиональная замена корпуса, обе сторонни в пльонке, задняя сторона телефона (серебристый металлик)- в зади пишет 16gb а там 8gb и очень редкостной (белой) оправе.В таком состоянии бил привезьон из (США)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"слідуючі роботи" взято тут. На борді зявились відомі путінські бойові роботи. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перегляд фільмів у кінотеатрі залишається улюбленим дозвіллям для людей,які можуть насолоджуватися вечір зі своєю сім'єю або партнером перегляду новітніх фільмів голлівудського блокбастера.Взагалі,по всьому світу принято і існує таке правило перегляд фільмів з попкормом і пепсі колою.

О майн Гот :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перегляд фільмів у кінотеатрі залишається улюбленим дозвіллям для людей,які можуть насолоджуватися вечір зі своєю сім'єю або партнером перегляду новітніх фільмів голлівудського блокбастера.Взагалі, по всьому світу прийнято і(й )існує таке правило - перегляд фільмів з попкормом :D і пепсі-колою.

О майн Гот :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лиш за третім разом змогла зрозуміти зміст написаного. Правда, суті окремих слів в даному тексті (виділила) і далі не розумію.

В мене друг віддав волвесту кусок печені і 7 років життя, і йому дали пенка под зад,тому що тотальний мегадіректор вирішив шо он сработался,патаму как не хочет работать (а працював він з 6 до 23).Правда відмічю що він був у торгівлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правде! але для нормальном робот потребно заменить подробно по

телефону!

звони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если на табличке будет написанно:"прадам шупку недораго", жаль мне того,кто купит это

f6b3dd5c94fa543b3fe1f228390610d9.png

ВФЯ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це з серії "Останівка/Зупінка".

А чо, намана, моя жінка українською погано говорить, то постійно виходить "Зупиниться буд-ласка на зупинке"

Спєка нємажлівая, аж гарабци на вєтках папатєлі. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...