Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Тока с карпаратіва коїй буфф в щоу клабі "7" (я буф там впервиє, в віду відсутності нізменних жівотних інстінктофф), жаль що бухло було все для класік трудяг (шампунь, порошок вайн, коніна хз якої маркі, да НеМірОff). Нічо такого, но лічна поправив здоровя....ееее...200 грам абсентіка + самБука дамам (Наталі нічаво ні жаль, вот такой Харошій чілавег Наталі, сложний характер, но єслі узнать ближче очень раніма как впрочем фсе дефушкі) + Pure white widow тіпа такої . Йопта народ падаюча звезда виконує бажання, уж кому як не мені про це Вам расказивать. Буквально за 30 мін до корпоратіфкі курнув вище згадуваної пурпурної белой вдовушкі, увідел звязду падаючу, загадал желанійо...і тут виграл сертіфікат на 300 грн в фокстроте (мелоч, но мож кому нада, отдам 3а 200 грішек налом). Вот так, спасіпа і прівет стойкій ріпятам на летніку, пацан сказал - пацан зделал 1 бут. шампусіка подогнал, вани мерзли зверху бо на 1 год у нас дійство з планом розішлись. Но угощали нас гвітлейном а я їх абсентом, нормусь рібята - хоч жаль їх...на дядю работать у 11 год вечора на сквазняку (летнік клаба "7") не в кайф .

Кто хател нашол сібе пару, коєкому самі лезлі (скромность превише всього) проста знают, що красівим я всьо що імею отдам, мать тереза йопьта хоть і скарпійон по гараскопу. Ет так, я люблю красівих, ані любят міня....закон збереження енергії должен бить саблюдьон, правда ініногда пріходітца шуршать купюрами, які всефо ліш пиль в потоке часу. Єсть тіпа 3 весчі які бесценні, ет время, возможность і чота треттє, вот треттє как раз і єстть то чо у міння так многа що міняю на час і вазможность.

Ну что всем спокі, я на процудури лікування ОРГАніЗМу, пішу в полном уме. С любоффю фсем сущщім, ваш Zibers.

P.S. Где достать, купіть, вименять, узнать і т.д. не імею понятія....подарок від людей которим помог в нужний момент чем мог. Так что творі дабро, сторіцей вернеться.

І пацани, не работайте в празнік, грех да сірі не дремлют на ловцов свабоди. Ізвеніляюсь за слог і ашібкі. На клаве онлі дойч роскладка, угадую по памяті букви, шуткую, навмисно так я.....

Не зміг себе стримати скопіював весь шедевр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Dream , я це зрозумів зразуж після того як написав той пост,

Я бачив як VeryFate спілкується нормальною мовою мене просто дивує як можна спілкуватись звичайною мовою і "албанскім".

Просто до цього моменту я зустрічав лише албанський.

Тока с карпаратіва коїй буфф в щоу клабі "7" (я буф там впервиє, в віду відсутності нізменних жівотних інстінктофф), жаль що бухло було все для класік трудяг (шампунь, порошок вайн, коніна хз якої маркі, да НеМірОff). Нічо такого, но лічна поправив здоровя....ееее...200 грам абсентіка + самБука дамам (Наталі нічаво ні жаль, вот такой Харошій чілавег Наталі, сложний характер, но єслі узнать ближче очень раніма как впрочем фсе дефушкі) + Pure white widow тіпа такої . Йопта народ падаюча звезда виконує бажання, уж кому як не мені про це Вам расказивать. Буквально за 30 мін до корпоратіфкі курнув вище згадуваної пурпурної белой вдовушкі, увідел звязду падаючу, загадал желанійо...і тут виграл сертіфікат на 300 грн в фокстроте (мелоч, но мож кому нада, отдам 3а 200 грішек налом). Вот так, спасіпа і прівет стойкій ріпятам на летніку, пацан сказал - пацан зделал 1 бут. шампусіка подогнал, вани мерзли зверху бо на 1 год у нас дійство з планом розішлись. Но угощали нас гвітлейном а я їх абсентом, нормусь рібята - хоч жаль їх...на дядю работать у 11 год вечора на сквазняку (летнік клаба "7") не в кайф .

Кто хател нашол сібе пару, коєкому самі лезлі (скромность превише всього) проста знают, що красівим я всьо що імею отдам, мать тереза йопьта хоть і скарпійон по гараскопу. Ет так, я люблю красівих, ані любят міня....закон збереження енергії должен бить саблюдьон, правда ініногда пріходітца шуршать купюрами, які всефо ліш пиль в потоке часу. Єсть тіпа 3 весчі які бесценні, ет время, возможность і чота треттє, вот треттє как раз і єстть то чо у міння так многа що міняю на час і вазможность.

Ну что всем спокі, я на процудури лікування ОРГАніЗМу, пішу в полном уме. С любоффю фсем сущщім, ваш Zibers.

P.S. Где достать, купіть, вименять, узнать і т.д. не імею понятія....подарок від людей которим помог в нужний момент чем мог. Так что творі дабро, сторіцей вернеться.

І пацани, не работайте в празнік, грех да сірі не дремлют на ловцов свабоди. Ізвеніляюсь за слог і ашібкі. На клаве онлі дойч роскладка, угадую по памяті букви, шуткую, навмисно так я.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивує як можна спілкуватись звичайною мовою і "албанскім".

Многих ещё удивляет, как можно разговаривать на украинском языке, а печатать на русском. , например я вообще на русском не разговариваю, но пишу на нём.

То же из албанским...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SADIST - я проста ржу німагу.

Смех і радость нада несті людям і соответсвенно саблюдать норми - де можні, а де ні.

До того ж ти не знаєш що за калічеством часу в бане я тут в 5 лідероф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того ж ти не знаєш що за калічеством часу в бане я тут в 5 лідероф.

знайшов чим хвалитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0152: видихай.

А то магу із широків штанов достать ісчо 1 предмет гордості, но зачем оно вам, іспитувати таке почуття як заздрість. Пишіть молча о другом, сорвусь і орять па новой срок матать :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Многих ещё удивляет, как можно разговаривать на украинском языке, а печатать на русском. , например я вообще на русском не разговариваю, но пишу на нём.

То же из албанским...

Я також можу українською і російською спілкуватись , а пишу от з помилками, але не хочу.

Смех і радость нада несті людям і соответсвенно саблюдать норми - де можні, а де ні.
Продовжуй в тому ж дусі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

" Тип ЦП DualCore AMD Athlon 64 X2, 2600 MHz (13 x 200) 5000+

Системна плата Asus M2A-MX (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)

Вiдеоадаптер ATI Radeon X1200 Series (700 Мб) інтегрована

Дисковий нагромаджувач SAMSUNG HD161HJ (160 Гб, 7200 RPM, SATA-II)

кардрідер , модем adsl D-link 2500 u

Монiтор BenQ FP737s-D [17" LCD] (15154007)"

Дисковий нагромаджувач - начебто і по нашому))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цьому сайті не побачив ні однієї внутрішньої ссилки! Тільки на зовню. А ви, як ті, хто займається розкруткою сайтів, мали б знати, що чим більше ссилок на зовню, тим гірше для такої сторінки та сайта вцілому.

Я, канєшно, не спеціаліст у вебі, тому не знаю, де та зовня, і чому так погано на неї ссилатись.)

То же из албанским...

"То же и с албанским", пане бібліотекар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При подачі заявкі вказуйте дані вашого Iphone
При винекненні запитань, звертайтесь за порадами на вище вказаний @-адрес.
в ноуті немає 3 кнопок можна обійтись без них замінити стоїть 150 грн все остальне працює
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да там все оголошення зе бест

продам воздушку 5.5 mm майже нова в комплекті пулі і смазка до них

зробляна в німечені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плять....я вообще то думал, что Моторолла создала эту тему для исправления ошибок..... а для смеха непаханное поле ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плять....я вообще то думал, что Моторолла создала эту тему для исправления ошибок..... а для смеха непаханное поле ))))

просто эта тема яркая иллюстрация выражения из твоей подписи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Поменяю телефон Samsung GT-S5570 os android 2.3.6 CyanogenMOD,на дорожчий

телефон на os android з доплатой,скину фото для людей которие заинтересование

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я вже ставив в друкарні на стоянку авто . Правдо тільки кошкі обсцикають та по машинах пригають , мені лічно поцарапали.Краще навпроти швейна фабріка там теж можна домовитись (там хоть собаки).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Відповідь у личці" в одній із будівельних тем

:)http://www.google.co...a7iKivCA&zoom=1

лычки — специальные знаки различия, в виде нашивных либо прицепных полосок или уголков (шеврон), на погонах служащих младшего состава, например сержантов.

Лычки размещаются на погонах военнослужащих и сотрудников милиции, курсантов учреждений военного и полувоенного типа, работников РЖД, метрополитена и др.

Были введены в России в 1843 году для определения чинов унтер-офицерского состава. Одну лычку носил ефрейтор, 2 — младший унтер-офицер, 3 — старший унтер-офицер, 1 широкую — фельдфебель, широкую продольную — подпрапорщик.

В ВС СССР с 1943 года использовались галуны («лычки») для обозначения званий военнослужащих младшего командного и начальствующего состава.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это писала, видать, спортсменка ;)

Забавно знаки препинания, ко всему прочему, разбросаны:)

Срочно продам ШОССЕРА ,,MOON,,

Рама алюмінєва...'''MOON'''

Довж.рами54см...

Ширина руля 44см..ручки карбон.

Запчастини всі SRAM RIVAL..

Вилка карбон...

Шатуни 170...(50-34)

касета на 10 ланцюг sram ps 1070

Втулки на пром підшибниках AMBROZIO,і обода тоже самї назви

Резина вікторія

Запчастини мало шо в користуванні можна сказати що нові,рама тоже в класному стані,обшим велосипед у класному стані і суперово біжить..Вага 8кг,8.400.

ПС: эту темку раньше не видала. Я б ее лучше какими-нибудь "Ляпами" назвала. Или есть такая?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эту темку раньше не видала

велкам. :)

Я б ее лучше какими-нибудь "Ляпами" назвала. Или есть такая?

Є "Приколи Луцька". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...