Перейти до змісту

Фильм о человеке, который нашел нестандартный способ избавлять Украину от гопников


Рекомендовані повідомлення

Не оцінила. :closedeyes:

Не можна вбивати людей просто так, нехай вони і сволота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"В домашних условиях метанол можно отличить следующим способом: свернуть из толстой медной проволоки спираль и накалить ее на огне до свечения; при опускании спирали в метанол следует выделение очень резкого запаха формальдегида, этанол такого эффекта не дает."(конец цитаты)

Але бидлу цього не збагнути...

а я оценил,их никто не принуждал пить тот метанол,сами себе и вырыли яму... может это и жестко, даже жестоко, но это жизнь, а не детский садик...имхо...

Он идёт на убийство не по тому, что ему нравится убивать, он просто ловец на живца, естественный отбор, лично у меня нет наклонности к гопничеству, если я захочу выпить, просто пойду и куплю себе спиртного в нормальном заведении, поэтому уверен, что для меня не представляет никакой опасности этот человек, а вот быдло.. такое быдло… сволочи, и соответственная смерть, как говорится..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"С таким контингентом поступать надо еще жоще...

Нормальные пацаны не будт отжимать у людей покупки и есть то что отжали...

Мужик правильно делает...быдло нужно истреблять из нашего мира...

И тем более он же не заливает им в горло эту бурду...они самовольно берут и пьют её и, кстати, украденную... "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо бояниста трафогонна інфобомба. Сповідь цього дріфтера в txt гуляла по-мережі ще півроку тому, але реальних свідчень отруєння когось - там метанолом Harddriver не бачив, хоча моніторить "акумулятори новин" кожного дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сповідь цього дріфтера в txt гуляла по-мережі ще півроку тому, але реальних свідчень отруєння когось - там метанолом Harddriver не бачив, хоча моніторить "акумулятори новин" кожного дня.

Так дело не в том, на реальных фактах этот ролик сделан,или же чья то выдумка, дело в правильности,или же в неправильности таких действий... тут надо читать (смотреть) между строк (кадров)... имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Філософські думки, але ж надворі ХХІ сторіччя, а правила життя так і лишились з ХVIII-го..

Ролік знятий для рейтингу переглядів на yuotube, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Более гуманный способ обращения с ними

http://www.youtube.com/watch?v=oHjdyrS0RRs

кто из них прав, решайте сами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли мене років 8 тому, збили з ніг посеред ночі майже під власним підїздом, розквасили обличчя, намяли боки і т.д. і лише через те, що я був з дорожньою сумкою (я повертався з відрядження), у якій навіть не було цінних речей та обновок - я щиро пожалкував, що у металічній фляжці з залишками коньяку не було ціаніду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Более гуманный способ обращения с ними

кто из них прав, решайте сами...

А що тут думать, бидло розуміє тільки силу. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Более гуманный способ обращения с ними

http://www.youtube.com/watch?v=oHjdyrS0RRs

кто из них прав, решайте сами...

пацик в чорном не лез а тот второй получил что хотел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А я думаю, що бидло не вбивати треба, а знімати для них такі фільми! Ефективніше))) Масс-Медіа на то і "масс".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю, що бидло не вбивати треба, а знімати для них такі фільми! Ефективніше))) Масс-Медіа на то і "масс".

Ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю, що бидло не вбивати треба, а знімати для них такі фільми! Ефективніше))) Масс-Медіа на то і "масс".

думаєш, зрозуміють? нова раса? гопнік-інтєлєктуал... одне, що може бути повчальним у таких фільмах, так це те, щоб вони бачили - їх теж "мочать".

це до них доходить швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю, що бидло не вбивати треба, а знімати для них такі фільми! Ефективніше))) Масс-Медіа на то і "масс".

думаєш, зрозуміють? нова раса? гопнік-інтєлєктуал... одне, що може бути повчальним у таких фільмах, так це те, щоб вони бачили - їх теж "мочать".

це до них доходить швидше.

Ну а як вони побачать шо їх мочать? Ці знання не передаються спадково))) А так наглядно видно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...