Перейти до змісту

Мікс, повери мені гроші!


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Не люблю я такої катавасії... але .... виходу не бачу(((

Три тижні тому mix_forever запропонував мені допомогу - привезти потрібний ноутбук.

Через день після домовленості онлайн, я привезла йому на офіс завдаток. Ноут мені він пообіцяв на 6 січня. Шостого січня Мікс був в офф. Турбувати не стала. В понеділок він сказав, що приїхав не той ноут - потрібно поміняти. Ну що ж - буває.

Домовились, що в понеділок він поверне "нетого", в середу забере потрібного і в четвер я нарешті отримаю бажане.

В четвер я написала йому - у відповідь ігнор. В пятницю він написав, що хворий і нічого не забрав в перевізника. Ну, що ж - буває. В понеділок Мікс ще хворів. А в вівторок, після моїх довгих і нудних надоїдань йому в аську і по інших можливих та меможливих засобах звязку, сказав, що ноута немає, типу так вже вийшло. Чому? Пояснити не може. Ну, що ж - буває)))).

Я попросила повернути мені завдаток і привезти самому мені на офіс - томущо мій вільний час з його робочим не співпадає. Він пообіцяв привезти їх мені в середу.

Сьогодні п"ятниця. mix_forever мене неперевершено ігнорує.

Завтра маю забирати товар, що замовила в "Розетці" - потрібної суми, через чудового бордівця не вистачає.

МІКС, поверни мені 500 гривень!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1295620645' post='1052293203']

а шо за ноут, якщо не вельми великий секрет?

В суботу має прийти отаке чудо:

http://rozetka.com.ua/samsung_n143_np_n143_dp02ua/p118764/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1295620645' post='1052293203']

а шо за ноут, якщо не вельми великий секрет?

такий http://rozetka.com.ua/dell_inspiron_1545_1545wt450x2c320dspurple/p116832/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Мікса я замовляла Делл,

Після того, як він не прийшов (а я хотіла саме, щоб був фіолетовий) вирішила замовити на ту суму нетбук і фотик))) В хазяйстві не зашкодить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підняли бучу із-за нічого

Я б так не сказав, якщо ти порядний і відповідальний продавець, то поверни гроші за будь-яких умов в найкоротші терміни або поясни клієнту особисто при зустрічі чому не можеш виконати обіцяне. моє велике ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не люблю я такої катавасії... але .... виходу не бачу(((

Три тижні тому mix_forever запропонував мені допомогу - привезти потрібний ноутбук.

Через день після домовленості онлайн, я привезла йому на офіс завдаток. Ноут мені він пообіцяв на 6 січня. Шостого січня Мікс був в офф. Турбувати не стала. В понеділок він сказав, що приїхав не той ноут - потрібно поміняти. Ну що ж - буває.

Домовились, що в понеділок він поверне "нетого", в середу забере потрібного і в четвер я нарешті отримаю бажане.

В четвер я написала йому - у відповідь ігнор. В пятницю він написав, що хворий і нічого не забрав в перевізника. Ну, що ж - буває. В понеділок Мікс ще хворів. А в вівторок, після моїх довгих і нудних надоїдань йому в аську і по інших можливих та меможливих засобах звязку, сказав, що ноута немає, типу так вже вийшло. Чому? Пояснити не може. Ну, що ж - буває)))).

Я попросила повернути мені завдаток і привезти самому мені на офіс - томущо мій вільний час з його робочим не співпадає. Він пообіцяв привезти їх мені в середу.

Сьогодні п"ятниця. mix_forever мене неперевершено ігнорує.

Завтра маю забирати товар, що замовила в "Розетці" - потрібної суми, через чудового бордівця не вистачає.

МІКС, поверни мені 500 гривень!

Взагаліто, у випадку укладання договору, в якому присутній завдаток, сторона, яка ухиляється від виконання договору має сплатити іншій стороні штраф. Тобто, якщо покупець дав завдаток 500 грн і потім відмовляється купувати обумовлений товар належної якості, він втрачає завдаток. Якщо ж продавець взяв завдаток 500 грн і не виконує договірних обовязків, він має повернути завдаток 500 грн і сплатити на користь покупця таку ж суму - 500 грн штрафу. Тому поки покупець ще "добрий", краще вернути гроші і попросити вибачення.

П.С. Нікого не хочу образити, але так передбачено щодо завдатку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаєте там був договір?

Договори можуть укладатися і письмово і усно.

Як було у цьому випадку,мені не відомо.

Особисто я на суму понад 100 грн обовязково вимагав би розписку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підняли бучу із-за нічого

Буча проти Мікса піднімається неперший раз. Підтверджую, з ним такі ситуції бувають. Правда в моєму випадку, також після створення аналогіної теми тут, ситуація розрулилась позитивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивні люди :unsure: всім не подобається, але купляють всеодно в нього. Іронічне "чому" :)

Пропаганда його послуг на форумі діє на слабкі уми :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мікса вже понад добу на борді не видно. В асьці теж. Раніше з ним такого не траплялося. Сподіваюся, з ним все добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1295638657' post='1052293396']

о, сильний ум атписався :)

взагалі не розумію нафіга починати флейм розводити -

ладно моторолка, її ще можна зрозуміти -

ну а решту оцього словесного сміття - капєц не розумію

а самомилуванням можна деінде зайнятися.

Нехай пробачать мене інші учасники форуму і адміни, але висловлюся трохи не по темі "Моторола - Мікс"

Хто б ще писав про флейм!

Без "5 копійок" цього товариша не обходиться половина тем на форумі.

В тему, чи ні - пише свої "умоізрєчєнія".

Звичайно, це форум! Форум - це спілкування! Тобто, якщо людина створила тему, інші можуть її підтримати свої повідомленнями!

Але "вриватися" і починати усім вказувати, хто що має робити - це схоже на манію!

Якщо ти роздаєш гроші "на право - на ліво" - твоє право. Роздавай на здоровя. і у своїх повідомленнях так і пиши. а не чіпляйся до слів інших!

А по темі скажу, впевнений питання Моторолки вирішиться! Збої бувають в усіх. На місці Мікса я б повернув гроші і як моральну компенсацію презентував коробку цукерок, або зводив на каву для того. що б "зберегти обличчя".

Успішного вирішення питання і лишитися хорошими друзями!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моротолко - не валнуйсь, будуть тобі рублі. Ти ж не [censored], не побіжиш в ментовку маляву рісовати. Вдруг "парень якій ішов к успеху" прорахувався десь, забухав, захворів іль проблеми посерйозней.

Мікс це колесо з гульою, гладко, гладко, бац - горбік.

Знала б, не зверталась. А так, чосувчтвую, я тож без рубльоф, пасеяло мойо зарплатную кардь :closedeyes:

2 Скорп. Не тузи лоха нд, ума йому не прибавить, а рублі все одно буде кашлять, хоче він чи ні ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мікса просто фізично не було в місті. Щиро вибачаюся. Гроші свої моторолка отримає в понеділок + моральну компенсацію.

В кожного бувають вльоти. Вот я якраз і влетів. причому на дуже велику суму і теж з людиною з борди.

В тої людини ше є час до понеділка шоб повернути і мою техніку, яку я давав на ремонт як підряднику, і гроші за ту техніку, яка так і не працює.

Вибачаюсь перед всіма, кого підвів, я не спецом. Просто підвели мене дуже сильно і тре було розрулювати то всьо.

З.І. Зевс, вампірич, ladm і всі, в чиїх нотіках мали мінятись мости та відяхи - до кінця слідуючого тижня все буде готово.

З.І.І. Любителям повийожуватись і поумнічати - щиро бажаю вам ніколи так не влітати :) Досвід не з приємних, але то все ж таки досвід. Надалі до вибору субпідрядника буду відноситись серйозніше.

В принципі отаке селяві. Хто там ше ображений - пишіть. не стримуйте себе. Стервятники по одному не літають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mix коли повернеш материнку і память яку ти тіпа виміняв на "робочу" вже 2 місяці ти трубки не береш типу паяєш :naezd: , здається ти взагалі совість втратив :smile-zachot:, можу тобі нагадати клієнта телефон як потрібно чи допоможу забанити в розділі продаж так на 1/2 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему можна закривати. Мікс щиро вибачився. Завдаток повернув, ще й з солодкою компенсацією.)

Ну, як після цього на нього ображатись?.... Не можна))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...