Перейти до змісту

Обережно! В ТЦ “Караван” виявлено фальшивий банкомат


snikey

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Що це за форум?, що ви тут один одного брудом обливаєте, за компом засиділись, а ну бігом в спортзал пар випустити!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я то думаю, чого мені з температурою, кашлем, нежиттю і хворим горлом після розгрузки 80 шт. упсів APC і доставки їх лабіринтом підвалу на склад із підступною сходинкою на вході, не вистачає! Спортзалу! А то, бачиш-но, я за компом засидівся. Всьо, побіг. А є нічні спортзали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я то думаю, чого мені з температурою, кашлем, нежиттю і хворим горлом після розгрузки 80 шт. упсів APC і доставки їх лабіринтом підвалу на склад із підступною сходинкою на вході, не вистачає! Спортзалу! А то, бачиш-но, я за компом засидівся. Всьо, побіг. А є нічні спортзали?

з такими захворюваннями 80 упсів розгрузити, Після цього тобі вже спортзал не допоможе.

Сиди дальше за компом і роздавай лящі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чьо налетіли? Ніясна. Судити цілу тему лише по її назві? Прочитав назву теми і почалось:

-альо Люсь, ет я. ти чула шо в Каравані поставили ложний банкомат?

-Зіначка? ти щас упадьош! У всіх Луцьких ТЦ стоять фальшиві банкомати!

Ну і т.д. Людина Вас попереджає шо будьте обережні коли знімаєте гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно бути останнім лохом щоб у банкоматі без назви банку намагатися зняти гроші. ВСІ банки одразу і здалека себе ідентифікують і рекламують. Корпоративні кольори, вивіски, знаки і т.д. Зазвичай люди шукають "свій" банкомат, банкомат банку, що обслуговує картку!

Кожен, хто прочитав назву теми - подумав, що мова йде саме про Луцький ТЦ "Караван", а вже в статті ясно сказано, що то в Києві. Мені особисто нас*ати, що там в Києві, я там грошей по банкоматах не знімаю. Зазвичай їду з готівкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маразм крепчал, деревья гнулись - зато ребята оттянулись.

166180.jpg

p.s. чи не магнітні бурі часом вплинули на ріст агресивності і падіння толерантності в темі.

p.p.s. сорі за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. чи не магнітні бурі часом вплинули на ріст агресивності і падіння толерантності в

УСІХ ТЕМАХ форуму

p.p.s. сорі за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ріст агресивності і падіння толерантност

люди, любіть один одного!! (а то вбю н*х))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно бути останнім лохом щоб у банкоматі без назви банку намагатися зняти гроші. ВСІ банки одразу і здалека себе ідентифікують і рекламують. Корпоративні кольори, вивіски, знаки і т.д. Зазвичай люди шукають "свій" банкомат, банкомат банку, що обслуговує картку!

Кожен, хто прочитав назву теми - подумав, що мова йде саме про Луцький ТЦ "Караван", а вже в статті ясно сказано, що то в Києві. Мені особисто нас*ати, що там в Києві, я там грошей по банкоматах не знімаю. Зазвичай їду з готівкою.

Вот вам лаконичный, краткий и ёмкий ответ, не надо оскорблять друг друга.

Моё мнение таково:Название форума какое? Борд Луцк юа. какой смысл копипастить темы, не имеющие отношение к нашему городу?вот например, вчера в Бердичеве выявили группу мошенников, И ШО ? мне надо сразу создавать здесь топстарт на эту тему? зачем? кому оно интересно?

По поводу банкоматов:лично я всегда (!!) снимаю деньги у проверенных автоматов, и никогда (!!) не бросаюсь к первому попавшемуся, тем более, если он установлен где то в подземке, или же на коком то базаре.. имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ем, таким макаром який смисл обговорювати що сайт вілкс пресують, що у Москві були масові заворушення, що хтось їде у Бердичів, що в Києві простий водій зняв відео як його зупинив міліціонер і виложив його на ютуб. А?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ем, таким макаром який смисл обговорювати що сайт вілкс пресують, що у Москві були масові заворушення, що хтось їде у Бердичів, що в Києві простий водій зняв відео як його зупинив міліціонер і виложив його на ютуб. А?

дам ответ: в данном случае надо рассматривать целесообразность и полезность создаваемого конкретного топстарта.Все более менее нормальные люди и так знают, что такое банкоматы, и какую угрозу они таят в себе.

Много человек отписалось здесь, но кому то принесла пользу информация о том, что где то в Киеве поставили подделный банкомат? кому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дам ответ: в данном случае надо рассматривать целесообразность и полезность создаваемого конкретного топстарта.Все более менее нормальные люди и так знают, что такое банкоматы, и какую угрозу они таят в себе.

Много человек отписалось здесь, но кому то принесла пользу информация о том, что где то в Киеве поставили подделный банкомат? кому?

Значить не всі. Є ж такі що попались.

А раптом і у нас десь поставлять банкомат, що без комісії буде видавати кошти різних банків (там так було написано)?

Будемо знати - НАЙ@БУЮТЬ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Норм тема !

Потрібно знати , що в світі робиться , хоча краще це взнавати через Google.com =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема створена для того, щоб проінформувати громадян про можливу загрозу гаманцям громадян.

Не кожний має інтернет, що слідкувати за останніми подіями, а ЗМІ частенько пропускають такого роду інформацію.

впевнений, що кожен з нас чув про те, що когось підключили по "акції" на контракт від МТС, чи про те, що на колись на Варшавці стояли лохотронщики, чи про обманутих вкладників "МММ", чи як в "бабульок" пенсії видурювали спеціалісти з ПФ... можливо хтось так як і я, вчора почув про те, що в одному з луцьких відділень Приватбанку директор "киданув" депозитчіків на 3,5 млн гривень, проводивши всі документи поза касою у своєму віп- кабінеті, а потім і слід його пропав(до речі, як і всі його родичі)... і ще мільйони історій!

Цей топік, просто історія про те, як не попастись на черговий гачок злочинців. Розкажіть це своїй бабусі, дідусю, дітям, родичам, друзям, що вони також про це знали. Яка різниця, Київ чи Луцьк, люди всюди однакові. Чи ви також впевнені, що їх чи Вас ніколи ніяка падлюка(літературне) ніколи не обдурить?

Хто володіє інформацією, той володіє світом

P.S. Головний спеціаліст Департаменту карного розшуку МВС України, автор книжки ”Український лохотрон” розповів, які види шахрайства процвітатимуть 2011 року.

Питання, для кого і для чого він написав таку книгу, якщо ми всі такі розумні, аж букви з носа "торчать"? Трата свого часу, сил та досвіду, чи людині не було що робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема створена для того, щоб проінформувати громадян про можливу загрозу гаманцям громадян.

Не кожний має інтернет...

:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема створена для того, щоб проінформувати громадян про можливу загрозу гаманцям громадян.

Не кожний має інтернет...

:rolleyes:

Це було до

Розкажіть це своїй бабусі, дідусю, дітям, родичам, друзям, що вони також про це знали.

:P

А ще тут писали про таких.

Є такі що мають інет, але крім кАнтакта і тому подібного ніфіга в ньому не смислять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всього лише одне слово у заголовку - і половини постів тут не було б. Ніхто б нікого не ображав. От у чому мораль.

П. С. Слово "Київ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сердечно прошу модераторів добавити словосполучення "в Києві" в назві теми. і агресія пропаде, і толерантість виросте в рази, і словоблудство закінчиться :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АААА! В Луцьку в "Каравані" фальшивий банкомат??? Який?? Я одним користувався!!! Гроші вкрали!!!! Треба карточки перевірити!!!!

Це перша реакція. Топікстартер, "фільтруй" назви тем правильно, а то і "кондрашка" схопити може ненароком (читачів, а потім можливо писаку за спричинені моральні страждання нізащо ніпрощо). Ти ж не журналіст "жовтого" видання, сподіваюсь. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...