Перейти до змісту

Головна будова області – храм Всіх святих землі Волинської


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні, 10 січня, в обласну державну адміністрацію завітали представники духовенства краю, аби поздоровити колядками владців та їхніх підлеглих із Новим роком та Різдвом.

«Різдво – подія історична. Христос – реальність, яка прийшла до вас», – сказав насамперед митрополит Луцький і Волинський УПЦ Ніфонт. Він закликав присутніх до смирення, адже саме ним Христос переміг усе зло. Владика Ніфонт побажав усім здоров’я, земного щастя, бадьорого настрою, успіхів у праці, аби настав мир та спокій над Україною. За його словами, видно як наша держава потрошки піднімається в очах світу.

Окрім того, Ніфонт вручив голові ОДА Борисові Клімчукові та голові Волиньради Володимиру Войтовичу сувеніри із Вифлеєма – ракушку із зображенням Різдва. У свою чергу, владці відплатили духівникам вдячними словами та «конвертами вдячності».

У своєму виступі Борис Клімчук зазначив, що 2011 – рік форсованого будівництва храму Всіх святих землі Волинської. Мовляв, на це йтимуть всі зусилля і це – головна будова області.

http://vip.volyn.ua/news/kl-mchuk-nazvav-golovnu-budovu-oblast-khram-vs-kh-svyatikh-zeml-volinsko-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з нагоди цієї заяви першої особи осбласті цікавить таке:

якщо він просто дасть свої гроші і допоможе з пожертвами на будівництво- це ок.

якщо за бюджетні- ну ізвінітє.

А взагалі тут є ще декілька конфесій християнських, та й інших релігій. Чи для них це будова №1?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю буде як в Києві де 11 бюджетних лямів отстєгнулі на "московський" храм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ненада чвар. Мир бразерс

220px-Pacyfa.svg.png

Это символ перевернутого, а затем сломанного креста Иисуса Христа. Обозначает ненависть и презрение к христианству. Также известен, как «символ мира» (пацифизма) с 1958 года, но до этого символ использовался и используется людьми занимающимися оккультизмом, как символ побежденного христианства. Некоторые люди носят этот символ, даже не подозревая, что он означает.

А також В славянских рунах:

9127bc32a45f.jpg

Мир. Форма руны Мир суть образ Древа Мира, Мироздания. Символизирует также внутреннее Я человека, центростремительные силы, стремящие Мир к Порядку. В магическом отношении руна Мир представляет защиту, покровительство богов.

56f70e274383.jpg

Чернобог . В противоположность руне Мир, руна Чернобог представляет силы, стремящие мир к Хаосу. Магическое содержание руны: разрушение старых связей, прорыв магического круга, выход из любой замкнутой системы.

Так що хай строять сотню храмів, це не спасе від того як Судьба кине кості, і протянуть кості чинуші с богослужителями як не крути :0084: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що хай строять сотню храмів, це не спасе від того як Судьба кине кості, і протянуть кості чинуші с богослужителями як не крути .

ща буде релігійний срач))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як я знаю, так там будують Храм Андрія Первозванного

це нижній храм буде так називатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1294682790' post='1052284894']

імхо, це якраз один із тих випадків, коли будувати храм набагато вигідніше, ніж мати його побудованим.

даруйте, якщо образив чиї релігійні пристрасті.

ти не переживай, ми нєканонічьниє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевне тих храмів скоро буде більше як аптек і барів. Це ж здається той храм, на місце будівництва якого приїздив тонкий політик і московський патріарх Кирил. Звиняйте, але таке враження, що для деяких політиків будівництво храмів це спосіб сподобатись віруючим громадянам, а для духовенства - прибутковий бізнес. імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій, ти ходиш до храмів частіше, ніж раз у рік? Якщо ні, я би попросив утриматись від роздумів про кількість і затребуваність храмів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте, шановний, але куди я скільки разів ходжу, і як і про що мені думати, це моя особиста справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так само як і скільки храмів будувати справа тих, хто туди ходить, і на то гроші дає.;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кантока то чия буде? Московська чи Київська? і взагалі храми мають будувати за пожертви вірян та спонсорів а не за бюджетні кошти, а ті кошти які призначаються на це будівництво нехай краще віддадуть в дитячі будинки, закуплять необхідне обладнання в лікарні(якого не вистачає або вже застарівше).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кантока то чия буде? Московська чи Київська? і взагалі храми мають будувати за пожертви вірян та спонсорів а не за бюджетні кошти, а ті кошти які призначаються на це будівництво нехай краще віддадуть в дитячі будинки, закуплять необхідне обладнання в лікарні(якого не вистачає або вже застарівше).

будуть вам і дитячі будинки і лікарні, чекайте.... Ось куди йдуть людські гроші Наместник Лавры: «Мерседес» - это не роскошь, а средство передвижения

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Церква російського патріархату. І храм буде такий же. Гроші - тут все ясно. Від кого прийдуть і куди підуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас же є поки що чинний Закон України Про свободу совісті та релігійні організації

І стаття 5, цього закону Відокремлення церкви (релігійних організацій) від держави:

В Україні здійснення державної політики щодо релігії і церкви належить виключно до відання України.

Церква (релігійні організації) в Україні відокремлена від держави.

Держава захищає права і законні інтереси релігійних організацій; сприяє встановленню відносин взаємної релігійної і світоглядної терпимості й поваги між громадянами, які сповідують релігію або не сповідують її, між віруючими різних віросповідань та їх релігійними організаціями; бере до відома і поважає традиції

та внутрішні настанови релігійних організацій, якщо вони не суперечать чинному законодавству.

Держава не втручається у здійснювану в межах закону діяльність релігійних організацій, не фінансує діяльність будь-яких організацій, створених за ознакою ставлення до релігії.

Усі релігії, віросповідання та релігійні організації є рівними перед законом. Встановлення будь-яких переваг або обмежень однієї релігії, віросповідання чи релігійної організації щодо інших не допускається.

Релігійні організації не виконують державних функцій. Релігійні організації мають право брати участь у громадському житті, а також використовувати нарівні з громадськими об'єднаннями засоби масової інформації.

Релігійні організації не беруть участі у діяльності політичних партій і не надають політичним партіям фінансової підтримки, не висувають кандидатів до органів державної влади, не ведуть агітації або фінансування виборчих кампаній кандидатів до цих органів. Священнослужителі мають право на участь у політичному

житті нарівні з усіма громадянами.

Релігійна організація не повинна втручатися у діяльність інших релігійних організацій, в будь-якій формі проповідувати ворожнечу, нетерпимість до невіруючих і віруючих інших віросповідань.

Релігійна організація зобов'язана додержувати вимог чинного законодавства і правопорядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. На папері в нас багато що є. І перед законом всі рівні, і медицина безкоштовна, і освіта... І церква від держави відокремлена. Тільки як вибори поближче, то на релігійних почуттях громадян починають грати мало не всі політики. І мало не всі патріархи з батюшками агітують за тих політиків, при правлінні яких, на їх думку, церкві буде комфортніше здійснювати свою місію в суспільстві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До нас в Колки, ще за часів свого правління, губернатор всія Волині Бондар приїжджав, відкривав початок будівництва храму підпорядкованого Київському Патріархату. Хоча давно у нас діє церква під проводом МП (перероблена з католицького костьолу). І тоді гроші обіцяв на її будівництво із обласного бюджету і всіляку підтримку влади.

Так і не добудували.

А я взагалі не проти будівництва церков. Неважливо яких. Там наших дітей і нас самих нічому поганому не навчать. Перевірте самі. Тіко без фанатизму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слова губернатора про "всі зусилля" можна по різному трактувати, я не думаю що він мав на увазі фінансування з бюджету, мало того не думаю, що "зусилля" взагалі будуть мати місце...

Можете закидати мене камінням, але вважаю, що цей Храм саме на такій стадії будівництва, на якій необхідно "тому, кому потрібно".

Була б їм потреба звести його швдко, повірте, давно б лунали дзони із дзвінниці.

Хоча вважаю, що цей Храм будова дійсно монументальна, як для Луцька це точно, проект дуже гарний, наскільки мені відомо він буде найвищий на західній Украіні, правда якщо за час будівництва, не з"явиться вищий "швидкобуд" іншої конфесії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...