Перейти до змісту

Этот мир станет лучше, когда не станет меня


ursa

Этот мир станет лучше, когда не станет меня  

64 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Этот мир станет лучше, когда не станет меня.

Представьте, что это ваша фраза. И как думаете, станет ли он лучше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Бачу буду перший! Проголосував за "Да", аргументувати поки не можу, але більш ніж впевнений шо стане краще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Этот мир станет лучше, когда не станет меня.

Представьте, что это ваша фраза. И как думаете, станет ли он лучше?

Урса что за депресняк...хватит людям плохое настроение мастырить.А то НГ на носу, а ты такой кислый как не дозревший лимон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я слишком мал в этом огромном мире, что мое исчезновение могло бы повлиять на него.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та чо там, який дєпрєсняк? Так, затуманений погляд на життя в світлі передноворічної суєти :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу буду перший! Проголосував за "Да", аргументувати поки не можу, але більш ніж впевнений шо стане краще!

Тобі голочки падрєсалі? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій варіант.

Этот мир станет лучше, когда ви всі помрете.

Мир станет лучше когда вымрут все тролли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Этот мир станет лучше, когда не станет меня.

Представьте, что это ваша фраза. И как думаете, станет ли он лучше?

Вывкини "ЭТО" из своей головы!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу буду перший! Проголосував за "Да", аргументувати поки не можу, але більш ніж впевнений шо стане краще!

По принципу: добре тАм, де нас немає??? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим цей світ такий поганий? :rolleyes:

Стане краще тут, погіршає десь - "шо дєлать, шо дєлать???!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1293452091' post='1052276648']

Я начинаю переживать за урсу!

во-во - берем каньячок і шустренько в фанфото

Може краще канабіс - він таки антидепресант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Дедушка Мороз! Убей пожалуйста всех людей , а то за#@$%и!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Этот мир станет лучше, когда не станет меня.

Представьте, что это ваша фраза. И как думаете, станет ли он лучше?

3 роки назад загинув мій найкращий друг, з яким ми дружили з 15 років. Ми читали думки один одного, зідзвонювались по декілька разів на день, їздили разом відпочивати, він мав ключі від моєї квартири, як і я від його, кожний з нас жив сам, ми залишались один в одного ночувати (відносини абсолютно платонічні), я завжди тримала вдома свіжий білий хліб, тому що він навіть макарони їх з хлібом, хоча жила сама і не їла ніякого, він завжди тримав вдома каву певної марки, яку я люблю, він також був юристом,як і я, що нас сближувало ще більше. Це сталось в липні, до того уже два тижні стояла чудова погода - сонце, на небі ні хмаринки, 30 градусів тепла. І знаєш, що було найстрашніше - в день його смерті і в день його похорон і ще тиждень після них стояла така ж сама погода, так само світило сонце, ВСЕ БУЛО ТАК САМО, хоча, здавалось, світ мав би перевернутись. Урса, світу ПОФІГ. Не пофіг тільки близьким, друзям, колегам, для них краще жити.

За 3 роки ні з ким не розмовляла про те, що написала вище, але: перед тим, як накласти на себе руки, він заводив подібні розмови з ближчими друзями: що буде після того, як ми помремо, просив скласти перелік його недоліків в характері, які нам заважають, просив скласти свій психологічний портрет, просив вибачення незрозуміло за що, тільки ніхто не розумів для чого це, і да, він задавався питання, а чи стане світ кращим, якщо ми помремо. НЕ СТАВ.

Якщо забагато тексту, то вибач, спочатку хотіла написати в ПМ, не наважувалась тут, і ще, напевне, пошкодую, але якщо завдяки цьому і реакції форумчан мізки стануть на місце (вибач за грубісь), то не шкодую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что вы все за этот мир так волнуетесь? Я бы лучше за ТОТ поволновался. Все там будем, и хотелось бы, чтоб когда время придет, то оказаться в приятной компании...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема изначально совсем не депрессивная, мрачной ее сделали все отписавшиеся.

Кто сказал, что Дима имел ввиду сейчас и сразу? А может он имел ввиду, когда вы умрете - когда доживете свой век, через 40-50-60-70 лет. :)

А все достали сразу банки с черной краской, и давай разрисовывать топик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема изначально совсем не депрессивная, мрачной ее сделали все отписавшиеся.

Кто сказал, что Дима имел ввиду сейчас и сразу? А может он имел ввиду, когда вы умрете - когда доживете свой век, через 40-50-60-70 лет. :)

А все достали сразу банки с черной краской, и давай разрисовывать топик.

Ну как то желания писать "ой ,Я умру....УРААААА","Всем так станет сразу хорошо когда я оттопырюсь...".Тема в корне не вызывает позитива.

ПС-я вообще собираюсь жить вечно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема изначально совсем не депрессивная, мрачной ее сделали все отписавшиеся.

Кто сказал, что Дима имел ввиду сейчас и сразу? А может он имел ввиду, когда вы умрете - когда доживете свой век, через 40-50-60-70 лет. :)

А все достали сразу банки с черной краской, и давай разрисовывать топик.

Ну тут ще сусідня темка того ж ТС є не менш життєрадісна. "А сколько людей заплачут, когда ты умрешь" називається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да...не дуже хотілося писати, але дурна бабська язикатість таки мене пагубить..Смерть, надгробки, заупокійні, кладовища..Якого хрєна??? Давай ще про нежить і вурдалаків побалакаймо, х*лє?? Мене щас тривожать зовсім інші мислі: шо в дитини соплі по пояс, а завтрій утрєннік, йо-майо, шо в хаті перегоріла довбана проводка і ні одна розетка в залі не фунциклірує, шо скоро свята, а в мене кіт не валявся..НО! Зате не скучно! І хрести не ввижаються. Жити - кльово і яка різниця, що буде потім, нам буде на то глубоко пофіг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, що спонукає автора до таких думок чи просто тем, але в мене колись вони появлялись, якщо була купа вільного часу або серйозні проблеми зі здоров"ям....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПС-я вообще собираюсь жить вечно

... і звать тебе Кащей.

...чи Дункан?

А взагалі-то я думаю, що світ навіть не помітить, що когось з нас не стане. Життя продовжується. На зміну нам прийдуть інші. Такова се ля ві, як кажуть французи. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...