Перейти до змісту

Каток "Снігова королева"


PavelS

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 343
  • Створено
  • Остання відповідь

каток удался

Не те слово :D

Дякую всім присутнім ;)

Ми не накатались, але таки накатілі... :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не, слабо, шось не "накаталася"

Кусік до Сочі сили береже)))

Ударім бордовськими тулупами по олімпійській дєровні :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ні, сезон завершено.

До речі, ми з Пашею метикували, що при сильному бажанні можна організувати поїздку в Рівне. Тим більше, що Паша на колесах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Привіт всім Бордівчанам!!! Нерешті сталоь :0123: те чого всі любителі ковзанів чекали з нетерпінням після закриття ковзанки на реконструкцію.... 24 вересня, тобто учора Відбулось урочисте відкриття нового сезону у " Сніговій Королеві". Такщо як кажуть наші сусіди "Льод тронулся" :0123: на рахунок цін на цей сезон у мене поки що інформації немає, але адміністрація заявляє що в цьому сезоні закуплені нові ковзани, гарантують якісне льодове покриття і комфортні умови відпочинку. Так що Велкам , всі бажаючі які хочуть по справжньому відчути що таке Ковзани, Лід і отриманій від цього Позитив, :ok: можете сміливо гуртуватись у цій темі.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім Бордівчанам!!! Нерешті сталоь :0123: те чого всі любителі ковзанів чекали з нетерпінням після закриття ковзанки на реконструкцію.... 24 вересня, тобто учора Відбулось урочисте відкриття нового сезону у " Сніговій Королеві". Такщо як кажуть наші сусіди "Льод тронулся" :0123: на рахунок цін на цей сезон у мене поки що інформації немає, але адміністрація заявляє що в цьому сезоні закуплені нові ковзани, гарантують якісне льодове покриття і комфортні умови відпочинку. Так що Велкам , всі бажаючі які хочуть по справжньому відчути що таке Ковзани, Лід і отриманій від цього Позитив, :ok: можете сміливо гуртуватись у цій темі.... :)

ціни тобі нема за гарні новини з самого ранку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УРААААААААААААААААААААААААААААААА!!!! :_42:

Можу в понеділок, середу, п"ятницю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заглянула ...Жужжить машинка, що не може не радувати :)

post-2742-0-63184500-1317035953_thumb.jp

Ціни лишились ті самі.

Сьогодні перепад температур суттєво відчутний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Маю змогу,час і бажання сходити Сьогодня на каток. У кого є таке ж бажання не соромтесь відписуйтесь.... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрив для себе сьогодня сезон ходив на 19 годину , дуже класно було кататись бо було мало людей десь чоловік 15, попередній захід був в рази два більшим, порадувв стан льодового покриття і тепло в роздягальні. :smile-zachot: також по присутніх було видно що також і оновлено ковзани які видають на прокаті. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрив для себе сьогодня сезон ходив на 19 годину , дуже класно було кататись бо було мало людей десь чоловік 15, попередній захід був в рази два більшим, порадувв стан льодового покриття і тепло в роздягальні. :smile-zachot: також по присутніх було видно що також і оновлено ковзани які видають на прокаті. :rolleyes:

слідуючий раз зви......і я піду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збираюсь согодня знов відвідати каток. :0123: У кого є таке саме бажання пишіть ,дзвоніть :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каток, другий сезон

Никому не кажется, что давно со счёта сбились?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каток, другий сезон

Никому не кажется, что давно со счёта сбились?

А это уже неважно. Главное, что ты снова в теме :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проходящие мимо и мы, идущие следом,

В полёте лет глядящие в зеркала...

Мы хотели б жить долго, но я знаю, что скоро

Ангел Сна поднимет нас в небеса...

Но нам нравится здесь...

И мы хотели бы остаться здесь...

Но, увы, нам... уже... пора лететь... ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли там наступна здибанка чи так толком і не збиралися? Бо я вже хочу покататися, але щось компанії бачу нема :g12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...