Перейти до змісту

Поїздка на аеродром в Крупу 2010


fedot

Час і дата  

16 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Створюю нову тему - так швидше.

Отже, шановні, є наступна інформація. Для того, щоб поїхати в Крупу на аеродром, потрібно визначити точний день і час, кількість автомобілів, мені потрібні також моделі і ДНЗ. Я пишу відповідну заяву, заношу до людини, людина дає "добро", дзвонить до охорони і нас пропускають. Коштуватиме це задоволення 15-20 гривень з машини, оплата при поданні заяви. Тож визначаємося - і вперед)) Мій телефон у підписі, якщо кому потрібно.

В темі відписуйтеся, кому не хочеться світити ДНЗ тут - відсилайте в ПП. За результатами вивішу місце та час збору коштів на "квитки"))

Сподіваюся, до того чоловічка можна буде додзвонитися завтра, бо, думаю, поїдемо все ж в неділю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чего туда ехать ? Напишите хотя-бы цель поездки !

Иди отсюда, мальчик, не мешай! (с) "Бриллиантовая рука".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, шановні...Поїздка відбудеться завтра, за розрахунками можна буде вирушати о 10:30 плюс-мінус яких хвилин 10.

Всіх бажаючих прошу бути на Київському Майдані, напевно на парковці "Волиньтабак" до 09.40...Звідти поїду підписувати заяву, тож знатиму точну кількість машин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чего туда ехать ? Напишите хотя-бы цель поездки !

Иди отсюда, мальчик, не мешай! (с) "Бриллиантовая рука".

Не умничай ! Это не доска приватных объявлений а открытый форум ! Будь добр указать суть сбора а не разгонять не посвящённых !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не умничай ! Это не доска приватных объявлений а открытый форум ! Будь добр указать суть сбора а не разгонять не посвящённых !

Коротко - поганяти автівками по снігу на аеродромі, де є місце і нема перешкод. Хтось хоче безпечно спробувати/вивчити своє авто на снігу "на межі" - зносу, розвороту, повороту, гальмування, прискорення...Хтось просто - "дурку" поганяти. Десь так, коротше.

Капец, шош так неожиданно :( :( Хочаб за декілька днів попередили ...

Ну я ж відписувався по мірі настання подій, голосування приліпив...Ви, батєнька, ходяєте десь)))) Заходьте часом на хфорум))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не умничай ! Это не доска приватных объявлений а открытый форум ! Будь добр указать суть сбора а не разгонять не посвящённых !

Коротко - поганяти автівками по снігу на аеродромі, де є місце і нема перешкод. Хтось хоче безпечно спробувати/вивчити своє авто на снігу "на межі" - зносу, розвороту, повороту, гальмування, прискорення...Хтось просто - "дурку" поганяти. Десь так, коротше.

Капец, шош так неожиданно :( :( Хочаб за декілька днів попередили ...

Ну я ж відписувався по мірі настання подій, голосування приліпив...Ви, батєнька, ходяєте десь)))) Заходьте часом на хфорум))

Всё предельно ясно !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чего туда ехать ? Напишите хотя-бы цель поездки !

Иди отсюда, мальчик, не мешай! (с) "Бриллиантовая рука".

Не умничай ! Это не доска приватных объявлений а открытый форум ! Будь добр указать суть сбора а не разгонять не посвящённых !

ТИЦЬ СЮДИ Тут є частина фото\вражень з минулорічної ганялки поганялки :)

Ну, а ганяти\розганяти ніхто нікого і не думав... футка такой просто внізапоно прішол в мой башка :blink:

Навпаки буду радий познайомитись з форумними автоводами.

Ось тільки відносно завтра... щось не впевнений також що вийде...

Велике свято, купа похресників... :0092: а на пів годинки 2 круги зробити щось не дуже цікаво... Але постараюсь все ж таки...

Взагалі хто виявив бажання на завтра поганяти то? :0095:

2 fedot: зорієнтуй будь ласка в кількості... :0060:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТИЦЬ СЮДИ Тут є частина фото\вражень з минулорічної ганялки поганялки :)

Ну, а ганяти\розганяти ніхто нікого і не думав... футка такой просто внізапоно прішол в мой башка :blink:

Навпаки буду радий познайомитись з форумними автоводами.

Ось тільки відносно завтра... щось не впевнений також що вийде...

Велике свято, купа похресників... :0092: а на пів годинки 2 круги зробити щось не дуже цікаво... Але постараюсь все ж таки...

Взагалі хто виявив бажання на завтра поганяти то? :0095:

2 fedot: зорієнтуй будь ласка в кількості... :0060:

От тому як би і не на обідню пору, а на ранок.

На цю хвилину статистика

2 машини -100%

1 - 95%

2 - під питанням, якщо зранку будуть завтра, то їдуть.

1 - якщо встигне вчасно повернутися з відрядження, можливо приїде прямо в Крупу, йому по дорозі.

Ну і ти визначаєшся)) Взагалі зрозуміло буде всьо завтра зранку. Але поїздка буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїзд відбувся, всім присутнім дякую за участь, усім відсутнім - ви таки гарні веселощі пропустили))

Чудово поганяли, ідеальна погода, практично ідеальне покриття, сніг, під ним навіть лід - коротше суперово))) Фото-відео матеріали будуть орієнтовно у Вівторок. Можна планувати наступну поїздку, вже напевно із шашличком)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, да.... Гарно провели час, побісились, поганяли ми ще з Федотом підкачались :)

Дякую, за гарний день.

з.і. Номера не буду замольовувати :smile3:

post-351-0-79934800-1292763526_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте планувати на наступні вихідні ;)

Дуже шкодую, що не зміг з вами поїхати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хех, вчасно ми з"їздили, сьогодні погодка мягко скажем нельотна. І на вихідні наврятчи випогодиться.

з.і. Де там фоторепортаж ? ) Чи не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, срочно міняй аву, а то дуриш народ - я всьо по городу видивляюсь голубого жужика, а він виявляється зовсім не голубий. :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, срочно міняй аву, а то дуриш народ - я всьо по городу видивляюсь голубого жужика, а він виявляється зовсім не голубий. :0001:

Ну - темно-синій))) Як побачиш, то не спутаєш))

fedot оце так твій агрегат змінився!!!!

Кілька місяців натхненної роботи, допомога хороших друзів (серед них окрема подяка Opel95 за допомогу в форсуванні двигуна) і мрії переходять в реальність)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий точно не сплутаєш, язик навіть не повертається таке авто "запором" назвати. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круто. По доброму заздрю. Коли ще збираєтесь?

Думаю, що після Різдвяних свят, хоча не виключено, що десь між НР та Різдвом спробуємо - якщо бажаючі будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...