Перейти до змісту

До яскравого велосипедиста! чудік)


Tiguan

Рекомендовані повідомлення

Динамівці всі цілі і з телефонами!!!

вот и замечательно

кстати, про велоформу топикстартер вообще ничего не говорил. и мне кажется, что тему он создал just for lulz - повеселиться над тем, как мы тут в межсезонье грыземся от скуки.

теперь про сам телефон. если он действительно существует, предлагаю топикстартеру передать его либо президенту Di, либо ответственному лицу, например odna, либо просто кому-то из наших активистов в удобной локации. во-первых, так намного больше шансов на то, что телефон вернется к хозяину. во-вторых, раз уж топикстартер публично признался в рукоприкладстве и создал тему именно в велоразделе, то видимо он считает ответственными за инцидент некоего гипотетического райдера, любого из нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив сьогодні схожого наїздника в центрі, синя майка, синя рама з написом трек, їхав на червоне світло поміж пішоходами і поїхав в сторону вул.Л.Українки. Можливо він, вух не бачив. Так чомусь пригадав перший пост)))

тим наїздником був я . яке ж то я правило порушив? приїхав до світлофору і поміж людьми виїхав на тротуар на швидкості 10-15 км\год?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так само, їду до цума, а потім на переході повертаю на Лесі. Да, це пішохідна вулиця, але я там їду повільно і два раза мене один і той самий лєксус чуть не збив. Але лєксусам я дзеркала не відбиваю, страшно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив сьогодні схожого наїздника в центрі, синя майка, синя рама з написом трек, їхав на червоне світло поміж пішоходами і поїхав в сторону вул.Л.Українки. Можливо він, вух не бачив. Так чомусь пригадав перший пост)))

тим наїздником був я . яке ж то я правило порушив? приїхав до світлофору і поміж людьми виїхав на тротуар на швидкості 10-15 км\год?

Пішохідний перехід ти повинен перетинати, як пішохід, ведучи вел в руках. Хоча, якщо в потоці пасажирів і на червоне світло (для водіїв), то не критично. Мені один чудік переїжджав дорогу на вєліку, також на переході, правда на нерегульованому, в районі кільця Львівська/Володимирська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Di: Насправді Лесі Українки не пішохідна вулиця, а вулиця зі знаком 5.33 "пішохідна зона", який говорить про те, що на ній обмежений рух транспортних засобів з перевагою в русі пішоходів.

Раніше я сам помилявся і доказував не знаючи теми :)

26. РУХ У ЖИТЛОВІЙ ТА ПІШОХІДНІЙ ЗОНІ

26.1. Пішоходам дозволяється рухатися у житловій та пішохідній зоні як по тротуарах, так і по проїзній частині. Пішоходи мають перевагу перед транспортними засобами, але не повинні створювати безпідставних перешкод для їхнього руху.

...

26.3. У пішохідну зону

zn_5_33.gif

в'їзд дозволяється лише транспортним засобам, що обслуговують громадян і підприємства, які розташовані у зазначеній зоні, а також транспортним засобам, що належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, чи автомобілям (мотоколяскам), позначеним розпізнавальним знаком "Інвалід"

dop_7.gif

, якими керують водії-інваліди. Якщо до об'єктів, розташованих на цій території, є інші під'їзди, водії повинні користуватися лише ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішохідний перехід ти повинен перетинати, як пішохід, ведучи вел в руках. Хоча, якщо в потоці пасажирів і на червоне світло (для водіїв), то не критично.

Скажу за себя - я спешиваюсь на переходах. Но, если в этом НЕТ НЕОБХОДИМОСТИ, то я еду. Например, если красный, но не перекресток и пешеходов нет - еду. Почему? Вопрос даже не в разгильдяйстве. А в том, что не только в моих интересах, как можно скорее добраться до конечной точки, покинуть дорожное движение. Это уже принципиально. Именно из чрезмерной осторожности, по городу передвигаюсь, НА СКОЛЬКО ЭТО ВОЗМОЖНО, быстро, при этом, стараясь никому не создавать проблем.

ПС: На сколько я знаю, есть у водителей негласный кодекс, по которому, они иногда нарушают правила, в ситуациях, когда следование правилам несет большую угрозу, чем нарушение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПС: На сколько я знаю, есть у водителей негласный кодекс, по которому, они иногда нарушают правила, в ситуациях, когда следование правилам несет большую угрозу, чем нарушение.

Это не негласный кодекс. Это прописано в ПДД.

2.14. Водій має право:

...................

е) відступати від вимог законодавства в умовах дії непереборної сили або коли іншими засобами неможливо запобігти власній загибелі чи каліцтву громадян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это не негласный кодекс. Это прописано в ПДД.

2.14. Водій має право:

...................

е) відступати від вимог законодавства в умовах дії непереборної сили або коли іншими засобами неможливо запобігти власній загибелі чи каліцтву громадян.

Значит, я там это и видала))

А в негласном кодексе что-то другое...))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив сьогодні схожого наїздника в центрі, синя майка, синя рама з написом трек, їхав на червоне світло поміж пішоходами і поїхав в сторону вул.Л.Українки. Можливо він, вух не бачив. Так чомусь пригадав перший пост)))

тим наїздником був я . яке ж то я правило порушив? приїхав до світлофору і поміж людьми виїхав на тротуар на швидкості 10-15 км\год?

ну якщо бути справедливим і чесним так як і більшість форумчан на даному форумі, то перше що ти порушив то є проїзд забороняючого сигналу світлофора, адже Ви є рівноправними членами дорожнього руху що й і автомобілісти, наприклад більшіст велосипедистів стверджують, що зупиняються на світлофорах, а ти взяв і підмочив їхню репутацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Так чим ця історія закінчилась? Якщо перший пост не видумка, то принаймні тел мав опинитись у Di і "шукати свого власника". Інакше - фантазія і нуль віри наїздів на недобросовісних велосипедистів, повна реабілітація двоколісів. А це не завжди так. Прошу прояснити ситуацію. :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все это пахнет не чисто.Если история правдивая то почему нашедшему телефон не позвонить по номерам в этом телефоне(мама,тещя,брат,жена и т.д.)и не отдать.телефон просит код?он что получается ходил с выключенным телефоном? что то тут не то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...