Перейти до змісту

Весь мир держится на женщинах!


difoto

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте, дорогие односельчане, хочу поговорить с вами о наших коровах.

Не могу сдержать поток нецензурной брани, поэтому скажу кратко и без украшений:

для борды куплен новый комп, кмд с ториком там чего-то мутят насчет производительности, чтобы все летало и не падало и тому подобное. Админсостав и ВИПы борды скинулись на железо, спасибо ОРВ за него и за кредит, но...

Исключая тех, кто принимает непосредственное участие в развитии форума (то есть торик, шкодер, я, кмд , зевс... и все остальные, ну вы поняли, да?) на это гребаное железо скинулись три женщины. Вы понимаете?

Я сейчас сумбурно выражаюсь, но вы поняли суть?

Господа "продажники", использующие борду как рекламную площадку, вам не стыдно? И все остальные мужики,

ВАМ НЕ СТЫДНО?!

laska, Liberta, Oksana04 - вам спасибо, а остальным пусть будет стыдно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік, бл№, можна канєшна, толька єсть жеж банковсіє пєрєводи! Ілі налом прощє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені не стидно. Я закинув, скільки міг поки. Зара свята. Потім ще кидану. А на рахунок продажу - піднімали тему про оподаткування товару, що виставляється на торги, дорожчого за певний неоподатковуваний мінімум. Я теж за.

Хто ще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3:2, жінки ведуть рахунок. Де наш нападаючий?

мужики, а ну бігом до терміналу айбокс поповнювати свої тощі WM-кошальки! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще посеред тижня заходив до Торіка і скінув скількі міг на той момент після свят якщо ще небуде повної суми скіну ще скількі зможу. А вот ті хто постояно продає залізо моглиб давно вже скінутись за використання розділу для своєї вигоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рахунок зрівняно, тепер чекаємо на добиваючий удар в ворота наших суперниць (шоб не казали, що ми такі-сякі чоловіки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекаємо на добиваючий удар в ворота наших суперниць

Це буде перший пост від представниць прекрасної статі в цій темі - що означає , що ми

(не казали, що ми ВИ такі-сякі чоловіки)

:P :P :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Nataliya + 100 грн

Зараз ще в дружини стольнік попрошу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все-таки наскільки правдива назва теми! Що б ви без нас робили?

на якісь реквізити Привата мона скинути?

теж цікавить

Так что если вы хотите, чтобы ваш любимый форум функционировал бесперебойно и четко, вот вам волшебное число:

4405885014949090

это, как вы догадались, номер счета в ПриватБанке. Все денежки из этой самой банки пойдут на обеспечение жизнедеятельности борды

:D :D :D(просто пошукати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на якісь реквізити Привата мона скинути?

Для тих, хто не підключений до Приват24, але має бажання скинути із своєї карти ПБ на карту Ді пару гривень, можна це зробити по телефону, з понеділка з 09:00, пишіть в ПП, дам № телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, по-моєму, ти трохи ранувато кіпіш підняв. Не всі живуть на борді. У людей якісь справи бувають. Чесно. А ще буває любий Укртелеком, до якого цілий день не можна підключитись. І ще багато варіантів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, извини, хуйня это все. Админсостав собрал около 200 баксов, не хотели вообще на борде выкладывать, но день ги есть деньги. И ко мне в приват первой ломанулась ласка, потом Либерта потратила полчаса, чтобы отдать денег , ну и напоследок феерично пришла Оксана.

И все сидят и читают, кто сколько дал!

Да это пиздец, мужики! Натурально! Будь я миллионером, я бы сам от каждого по полтиннику дал и написал бы об этом, но я не понимаю, почему на апгрейд в первую очередь дают дамы? Бля!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай торік відпише, шо йому поприходило на WM, не тільки ж Di закидати можна. Може багато хто кинув на реквізити банка, і ше гроші не дійшли. То добре, шо жінки форуму перші скинулись, але ж опять - це завсєгдатаї. Я от кинув як тіко зміг, наприклад, ане після посту Ді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Di, ну, наприклад, я, так? На роботі у п’ятницю (коли Торік запостив про агрейд) у мене тупо не було часу читати борду. Після роботи я пішов по справах, приперся додому опівночі і завалився спати. У суботу займався домашніми і особистими справами, на які не стає часу у робочі дні. В неділю півдня продовжував те, що не встиг у суботу, а потім пішов у гості до друга. І от зараз я вдома, нарешті є час почитати і навіть відписати. І що, мені ломитись кудись відправляти гроші бо зна куди, бо зна кому, щоб їх передали ще бо зна кому, щоб вони потрапили до Роми, чи краще завтра йому особисто вручити на роботі, адже він сидить за півтора метра від мене, і якщо ми обоє протягнемо руки і нахилимось, то навіть не доведеться вставати зі стільця. Так, я лінивий, але не розумію, чому мені має бути соромно. Я взагалі не розумію цієї позиції: ми тут все апгрейднули, скинулись, а ви всі - жадні казли.

Кароч, я не поняв, тобі просто нема чим зайнятись чи ти сексист?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, он просто женщин любит, вот и хвалит :smile3: нормальное мужское желание, а что?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...