Перейти до змісту

Аптеки Луцька


Dream

Рекомендовані повідомлення

Панове, будьте добрі, не перетворюйте тему в торгівельний майданчик. Перейдіть в пп, будь ласка. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 138
  • Створено
  • Остання відповідь
Сьогодні гуляла містом, побачила аптеку, в якій раніше не бувала (біля драмтеатру). Думаю, дай зайду, куплю ліки потрібні. Замовила лише дві ампули, витягнула гроші (50 грн.) з того розрахунку, що ціна ампул десь 15-17 грн., а мені кажуть - з Вас 54 грн... Це яка накрутка на тих ампулах має бути...

Як варіант, один препарат може бути від різних виробників і ціна може відрізнятися в рази. Я б не поспішав без вияснення нюансів звинувачувати заклад в здирництві.

Препарат один і той самий, виробник той самий! Думаю, що той препарат вони закупляли ще в лютому, коли ціни були захмарні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Подорожник", мережа аптек.

вул.Лесі Українки, 36 ---- 726173, 067 3733412

пр.Соборності, 42а ---- 771375, 067 3252227

вул.Сенаторки Левчанівської, 4 ---- 067 5558015

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На данний момент зі всіх обзвонених аптек, які є в Луцьку, самі дешеві - це нововідкриті аптеки "Бажаємо здоров'я". Адреси і телефони

г.Луцк, ул. Конякина, 12Б (0332) 77-10-13 с 8-00 до 21-00

г.Луцк, пр-т Соборности, 11а (094) 830-04-43 с 8-00 до 21-00 без перерыва и выходных

. В середньому на 10-15% ціни нижчі ніж в самій дешевій аптеці Луцька. Аптекі нові, тому як довго збережуться такі малі ціни - не відомо. Дзвоніть по телефонах, Вам скажуть ціну та наявність, щоб дарма не йти. До цього, до речі користувались geoapteka.com.ua - по цінах ніколи не брешуть, та по наявності також. Але поки користуємось аптеками "Бажаємо здоров'я". Варто спробувати, останні пару разів закупляємось тільки там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, не знаю. Кілька разів при порівнянні цін в аптеках біля "Гостинця" найдешевше виходило в аптеці біля пошти. "Бажаємо здоров'я" була ледь не найдорожчою. Якщо пам'ять не підводить, то порівнював ціни на Х'юмер 150.

Зараз хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди купую ліки в аптеці "Бажаємо здоров'я", яка знаходиться на Конякіна. Недавно треба було купити ліки зайшов в аптеку на Конякіна сказали немає, але передзвонили в іншу їхню аптеку на Гостинці, там були ці ліки і ціна їхня 237 грн. Перед тим, як купувати я зайшов в сусідню аптеку Волиньфарм і запитав ціну - 163 грн. От вам і найдешевша аптека, різниця 74 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я для того і дав телефон, щоб дзвонити на рахунок цін. Ми брали сироп від застуди, назву не пам'ятаю, то ціна була в районі 120 грн, коли найнижча була в аптеці в там-тамі за 150, аналогічно брали для лікування там таблетки ціна 190 грн, коли найдешевша в подорожнику була 215 грн. Тому перш ніж йти по аптеках, особливо, коли ліків багато або це не щось простеньке та дешеве - дзвоніть у найближчі, які біля Вас. Ми завжди так робимо, і друзі і знайомі також так роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найдешевша Волиньфарм, Рівненська,55, соціальна, широкий асортимент, найнижчі ціни, ввічливі та грамотні працівники. 0503755048

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраща мережа - Здоровенькі були! На Бойка, навпроти майдану.

Но не найдешевша, іноді нема потрібних дорогих ліків кажуть під замовлення. Перевагу надаю аптеці шо напроти фуршету біля північного ринку. Наявність ліків постійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

привіт

для лікування хвороби лайма призначили антибіотик сульбактомакс (ніби так, якщо правильно розпізнали почерк лікаря) або як сказали в одній з аптек підійде український аналог цефтрактам (під замовлення в аптеці 'подорожник' 88грн та укр аналог 44грн за один флакон) дешевше ліки тяжко віднайти по аптеках луцька..

якщо можете допоможіть або підкажіть чи це хоч ті ліки для лікування цієї недуги..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

привіт

для лікування хвороби лайма призначили антибіотик сульбактомакс (ніби так, якщо правильно розпізнали почерк лікаря) або як сказали в одній з аптек підійде український аналог цефтрактам (під замовлення в аптеці 'подорожник' 88грн та укр аналог 44грн за один флакон) дешевше ліки тяжко віднайти по аптеках луцька..

якщо можете допоможіть або підкажіть чи це хоч ті ліки для лікування цієї недуги..

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

привіт

для лікування хвороби лайма призначили антибіотик сульбактомакс (ніби так, якщо правильно розпізнали почерк лікаря) або як сказали в одній з аптек підійде український аналог цефтрактам (під замовлення в аптеці 'подорожник' 88грн та укр аналог 44грн за один флакон) дешевше ліки тяжко віднайти по аптеках луцька..

якщо можете допоможіть або підкажіть чи це хоч ті ліки для лікування цієї недуги..

 
нічого не розумію
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт

для лікування хвороби лайма призначили антибіотик сульбактомакс (ніби так, якщо правильно розпізнали почерк лікаря) або як сказали в одній з аптек підійде український аналог цефтрактам (під замовлення в аптеці 'подорожник' 88грн та укр аналог 44грн за один флакон) дешевше ліки тяжко віднайти по аптеках луцька..

якщо можете допоможіть або підкажіть чи це хоч ті ліки для лікування цієї недуги..

відповідь може вам дати лише лікуючий лікар. Так як не всі лікарські засоби можна замінити, навіть якщо там вказана та ж діюча речовина, і навіть в тих самих дозах, це зовсім не означає що препарат буде діяти та як і імпортний аналог.... Є такі поняття як терапевтичний ефект, біодоступнісь, фармакокінетика..... І ці всі розділи можуть сильно відрізнятись у різних аналогів.... Лікар звичайно може бути зацікавлений у назначенні саме цього препарату відповідноі фірми, але ваш лікуючий лікар і тільки лікар!!! може вам дозволити замінити препарат на відчизняний... оскільки тільки він бачить ефект від лікування різними препаратами. І як би вам гарно не розказували в аптеках міста що інший препарат такий же самий, не вірте.... якщо він і справді такий же то лікар вам неодмінно дозволить замінити на більш дешевий. А то можна і в просак попасти , купите більш дешевий препарат (але ж це теж не малі гроші) у випадку якщо від нього не буде ефекту на який чекаєте, прийдеться купувати імпортний дорожчий. Або ж навіть прийдеться перейти на ще дорожчий і сильніший антибіотик, оскільки попередній (відчизняний) не дав ефекту але дана група вже використовувалась.... САМОЛІКУВАННЯ І САМОЗАМІНЯННЯ МОЖЕ ШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВЬЮ І ВАШОМУ ГАМАНЦЮ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт

для лікування хвороби лайма призначили антибіотик сульбактомакс (ніби так, якщо правильно розпізнали почерк лікаря) або як сказали в одній з аптек підійде український аналог цефтрактам (під замовлення в аптеці 'подорожник' 88грн та укр аналог 44грн за один флакон) дешевше ліки тяжко віднайти по аптеках луцька..

якщо можете допоможіть або підкажіть чи це хоч ті ліки для лікування цієї недуги..

відповідь може вам дати лише лікуючий лікар. Так як не всі лікарські засоби можна замінити, навіть якщо там вказана та ж діюча речовина, і навіть в тих самих дозах, це зовсім не означає що препарат буде діяти та як і імпортний аналог.... Є такі поняття як терапевтичний ефект, біодоступнісь, фармакокінетика..... І ці всі розділи можуть сильно відрізнятись у різних аналогів.... Лікар звичайно може бути зацікавлений у назначенні саме цього препарату відповідноі фірми, але ваш лікуючий лікар і тільки лікар!!! може вам дозволити замінити препарат на відчизняний... оскільки тільки він бачить ефект від лікування різними препаратами. І як би вам гарно не розказували в аптеках міста що інший препарат такий же самий, не вірте.... якщо він і справді такий же то лікар вам неодмінно дозволить замінити на більш дешевий. А то можна і в просак попасти , купите більш дешевий препарат (але ж це теж не малі гроші) у випадку якщо від нього не буде ефекту на який чекаєте, прийдеться купувати імпортний дорожчий. Або ж навіть прийдеться перейти на ще дорожчий і сильніший антибіотик, оскільки попередній (відчизняний) не дав ефекту але дана група вже використовувалась.... САМОЛІКУВАННЯ І САМОЗАМІНЯННЯ МОЖЕ ШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВЬЮ І ВАШОМУ ГАМАНЦЮ....
дякую, сьогодні запитає поради в лікаря..

справа в тому місяць назад лікувалась 14днів імпортними ліками потрачено 3 тисячі грн і не помогло.

зараз лікування 28днів 1 ампула 90грн приблизно 5тисяч грн і не відомо чи поможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

привіт

для лікування хвороби лайма призначили антибіотик сульбактомакс (ніби так, якщо правильно розпізнали почерк лікаря) або як сказали в одній з аптек підійде український аналог цефтрактам (під замовлення в аптеці 'подорожник' 88грн та укр аналог 44грн за один флакон) дешевше ліки тяжко віднайти по аптеках луцька..

якщо можете допоможіть або підкажіть чи це хоч ті ліки для лікування цієї недуги..

відповідь може вам дати лише лікуючий лікар. Так як не всі лікарські засоби можна замінити, навіть якщо там вказана та ж діюча речовина, і навіть в тих самих дозах, це зовсім не означає що препарат буде діяти та як і імпортний аналог.... Є такі поняття як терапевтичний ефект, біодоступнісь, фармакокінетика..... І ці всі розділи можуть сильно відрізнятись у різних аналогів.... Лікар звичайно може бути зацікавлений у назначенні саме цього препарату відповідноі фірми, але ваш лікуючий лікар і тільки лікар!!! може вам дозволити замінити препарат на відчизняний... оскільки тільки він бачить ефект від лікування різними препаратами. І як би вам гарно не розказували в аптеках міста що інший препарат такий же самий, не вірте.... якщо він і справді такий же то лікар вам неодмінно дозволить замінити на більш дешевий. А то можна і в просак попасти , купите більш дешевий препарат (але ж це теж не малі гроші) у випадку якщо від нього не буде ефекту на який чекаєте, прийдеться купувати імпортний дорожчий. Або ж навіть прийдеться перейти на ще дорожчий і сильніший антибіотик, оскільки попередній (відчизняний) не дав ефекту але дана група вже використовувалась.... САМОЛІКУВАННЯ І САМОЗАМІНЯННЯ МОЖЕ ШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВЬЮ І ВАШОМУ ГАМАНЦЮ....

 

дякую, сьогодні запитає поради в лікаря..

справа в тому місяць назад лікувалась 14днів імпортними ліками потрачено 3 тисячі грн і не помогло.

зараз лікування 28днів 1 ампула 90грн приблизно 5тисяч грн і не відомо чи поможе

 

 

якщо все ж таки наполягатимуть на імпортному, можу допомогти з ціною.... де 80 знаю точно , можливо і дешевше.... пишіть в приват..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dimon каже:

привіт

я не лікар і навіть не фармацевт (я програміст), тому не можу з впевненістю сказати для чого ті ліки, але вікіпедія пише https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B5%D1%84%D1%82%D1%80%D1%96%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%BE%D0%BD :

Цефтріаксон застосовується при інфекціях, що викликані ... хвороба Лайма ...

Цефтріаксон ... входить у склад комбінованого препарату «Сульбактомакс»

на рахунок ціни. у нас він також коштує 87+ грн, але є в Луцьку (тобто, не під замовлення)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dimon каже:

привіт

я не лікар і навіть не фармацевт (я програміст), тому не можу з впевненістю сказати для чого ті ліки, але вікіпедія пише https://uk.wikipedia.org/wiki/Цефтріаксон :

Цефтріаксон застосовується при інфекціях, що викликані ... хвороба Лайма ...

Цефтріаксон ... входить у склад комбінованого препарату «Сульбактомакс»

на рахунок ціни. у нас він також коштує 87+ грн, але є в Луцьку (тобто, не під замовлення)

дякую,

попередній антибіотик емсеф індія (цю країну виробник ніхто не радить)

1000мг цефтриаксону 14 денного введення в/в не поміг.

зараз те ж саме сульбактомакс індія тільки цефтріаксону 1000 мг, сульбактаму 500 мг.

людині мучитись 28 днів, а результат не відомий..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу допомогти з пошуком

лікувальних  шампунів ducray elution (Дюкрей елюсьон) та ducray kelual DS (Дюкрей Келюаль ДС).

ducray elution можу купити декілька.

 

В Луцьку були в гедеон ріхтер аптеках (Волиньфарму), але зараз нема, ще в деяких буває, але часто ціни кусаються.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IropS, Дюкрей взагалі в продажу бачила в Волиньфармі (як Ви і писали), "Докторі" (біля Просвіти), в мережі "Ківі" і в "Здоров'я" (якщо не помиляюсь) в Порт Сіті. В Волиньфармі ціна дійсно суттєво менша, тому, думаю, було б логічно зробити у них замовлення напряму.

Якщо хтось знає, де можна купити дешевше в інтернеті, теж послухаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • 1 місяць потому...

знайшов дві цікаві аптеки: ціни через нет значн дешевші, а забираєш в Луцьку на місці (десь до години формують замовлення)

http://mega-apteka.com/ (в порт сіті)

http://apteka911.com.ua/ (аптека оптових цін: просп. Грушевського навпроти обласної лікарні)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...