Перейти до змісту

Аптеки Луцька


Dream

Рекомендовані повідомлення

ціни постійно змінюються, здебільшого ідуть вверх, а зараз тим більше. В когось є на залишку препарат по старій ціні, а в когось уже свіжозамовлений по новій ціні. А іноді може бути таке, шо наприклад купляєте 5 баночок йоду -- 2 вам продають по одній ціні, а 3 по іншій))), бо 2 було в залишку по старій ціні, а 3 уже з нової портії по новій ціні, хоча вони ідентичні))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 138
  • Створено
  • Остання відповідь

Найдешевша аптека в Луцьку 100% Волиньфарм на рівненьській перед мостом,Аптека №27 М. Луцьк, вул. Рівненська, 55

А ще на Перемоги,18 є аптека Волиньфарм і ще одна є, але не знаю де саме, в цих аптеках діє соціальна програма, ціни нижчі приблизно на 10%

Закуповувався в волиньфармівських аптеках, десь з лютого вони Значно підняли ціни (наприклад декасан коштував 23 з чимось став 29 з чимось) при чому той самий декасан українські ліки. На гостинці волиньфармівська аптека, а через стіну ще одна аптека, я був свідком коли в цю аптеку зайшла бабця звернулась до фармацефта і сказала що в волиньфармі ціна "зі знижкою" є вищою ніж в цій аптеці (переконався сам, вже не пам'ятаю які ліки купував, зайшов в фарм і ціна "зі знижкою" була вища десь на 4 грн. при вартості препарату десь 30 грн.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще на Перемоги,18 є аптека Волиньфарм і ще одна є, але не знаю де саме, в цих аптеках діє соціальна програма, ціни нижчі приблизно на 10%

ось список аптек в яких діє соціальна програма,

Аптека №27 на розі вул. Мазепи - вул. Рівненська

Аптека №36 Перемоги 18

Аптека №61 Львівська 61а

там Ви зможете придбати ліки за мінімальними цінами, консультації про наявнісь ліків Ви можете отримати в робочий час за телефоном 0332-77-99-нуль-нуль в робочий час, або у будь якій аптеці діє довідка про наявність та ціни на ліки по всій мережі аптека "Волиньфарм"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж треба обдзвонити аптеки

Саме тому я й створив цю тему.

А це займає трохи часу

економія вона така - економиш гроші, але витрачаєш час.

У результаті таких маркетингових досліджень витратиш немало часу та, мабуть, зіпсуєш нерви

ні разу не псувались нерви - люди "на іншому кінці проводу" з задоволенням консультують. Жодного разу не стикався з хамством.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найдешевша аптека в Луцьку 100% Волиньфарм на рівненьській перед мостом,Аптека №27 М. Луцьк, вул. Рівненська, 55

А ще на Перемоги,18 є аптека Волиньфарм і ще одна є, але не знаю де саме, в цих аптеках діє соціальна програма, ціни нижчі приблизно на 10%

Закуповувався в волиньфармівських аптеках, десь з лютого вони Значно підняли ціни (наприклад декасан коштував 23 з чимось став 29 з чимось) при чому той самий декасан українські ліки. На гостинці волиньфармівська аптека, а через стіну ще одна аптека, я був свідком коли в цю аптеку зайшла бабця звернулась до фармацефта і сказала що в волиньфармі ціна "зі знижкою" є вищою ніж в цій аптеці (переконався сам, вже не пам'ятаю які ліки купував, зайшов в фарм і ціна "зі знижкою" була вища десь на 4 грн. при вартості препарату десь 30 грн.).

Повністю згідна, саме про ці аптеки (туди і я ходила кожної неділі вже рік). Тому і написала - де тепер купувати? Сьогодні спеціально купила ліки у Здоровенькі були (7% недільна знижка) і ті самі ліки Волиньфарм центральна аптека на волі4, попередньо скориставшись пенсійною карткою 7% узявши із собою матір. І на диво - Волиньфарм оказався дешевший препарат - не 84 а 79 грн., що для мене наприклад є суттєвим, т.я. ліків купуємо багато. Але ситуації загальної це не змінює - ціни реально завищені, провела моніторинг цін а аптеках Києва через інтернет - і ось чудо, цей самий препарат коштує від 50 гривень! 35 гривень накрутки - ось бізнес на крові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На замітку: Українців убивають кодеїнові таблетки від кашлю

........

Встановлено, що до топ-5 найбільш продаваних препаратів на основі цієї речовини входять

«Пенталгін» (ОДО "ІнтерХім"),

«Солпадеїн» (GlaxoSmithKline Consumer Healthcare),

«Кодтерпін» (ОДО "ІнтерХім"),

«Кодетерп» (ТОВ "ХФП «Здоров'я народу») і

«Кодарин» (Vivimed Labs Ltd для ROWTECH LTD).

Причому роздрібний продаж “Кодтерпіну” (ОДО "ІнтерХім") зростає шаленими темпами. Якщо в 2009 році було продано вроздріб 4 млн. упаковок, то в 2012-му - 14 млн. Це і не дивно – ціна однієї упаковки препарату на 10 пігулок в Україні складає близько 25 грн. Напрошується рекламний слоган: «Наркотична смерть – легально і дешево».

..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://vfp.com.ua/ "Волиньфармпостач"

тут можна подивитись наявність ЛЗ та адресу/телефон аптеки (цін нажаль немає бо це можна розцінити як інтернет торгівлю лікарськими засобами що заборонено законами України), ціну можна взнати по телефону.

знижки є для пенсіонерів, ветеранів і т.д. це, звичайно не "10% на все в неділю", але якщо подумати що роблять з ціною перед знижкою ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі, можу допомогти з пошуком дефіцитних ліків, звертайтесь (прошу, не треба писати якщо шукаєте анальгін чи фармацитрон)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі, можу допомогти з пошуком дефіцитних ліків, звертайтесь (прошу, не треба писати якщо шукаєте анальгін чи фармацитрон)

мене цікавить. пишу в пм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Трошки обновив топікстарт.

Наберуся наглості і попрошу запропоную ТС доповнити тему адресами/телефонами цілодобових аптек. :)

Причина наглості: Коли захворів малий, то прийшлося пошукати методом наукового тику по луцьким аптекам, які з них цілодобові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трошки обновив топікстарт.

Наберуся наглості і попрошу запропоную ТС доповнити тему адресами/телефонами цілодобових аптек. :)

Причина наглості: Коли захворів малий, то прийшлося пошукати методом наукового тику по луцьким аптекам, які з них цілодобові.

Напиши які ти знаєш - з задоволенням доповню. ;)

Про між іншим, завжди хочеться на фразу "хочу попросити..." сказати "проси". :) Часом так і роблю і дивлюсь на реакцію. :)

"Аспіринка" на перемоги напроти "Інкобанку" згорнулась.

Оця "Аптека №22; пр. Перемоги, 18; 233955 "Аспіринка"" ? Щось не пригадую де Інкобанк на Перемоги, а Аспіринка там була одна. Може замість VAB-у зробився Інкобанк, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напиши які ти знаєш - з задоволенням доповню. ;)

Про між іншим, завжди хочеться на фразу "хочу попросити..." сказати "проси". :) Часом так і роблю і дивлюсь на реакцію. :)

Щось не пригадую де Інкобанк на Перемоги, а Аспіринка там була одна. Може замість VAB-у зробився Інкобанк, нє?

Аптека "Беладонна", на пр. Грушевського, біля залізничного вокзалу

Аптека №10, по вул. Бенделіані, біля Колібрісу

Взагалі Гугл-карти приємно здивували після оновлення. Хоча можна і свою карт у забабахати :)

п.с. Інкомбанк = Західінкомбанк :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по стороні 5 школи за зупинкою перед мостом в сторону ТАМ-ТАМу в 5поверховому будинку

Цілодобова "ЕКО" по конякіна напроти супермаркету "НАШ" на виїзді з Федорова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Шукав "Еко-аптеки" і знайшов сайт Управління охорони здоров'я Луцької міської ради. :)

"Еко-Аптеки"

Товариство з обмеженою відповідальністю "Західна фармацевтична компанія"

м.Луцьк, вул. Степана Бандери, 14

283397, 283398

Аптека №2

м.Луцьк, вул.Конякіна, 11А

Аптека №3

м.Луцьк, вул. Воїнів Інтернаціоналістів, 2

Аптека №4

м.Луцьк, пр-т Соборності, 22, "Салют"

0503755928

І спеціально, щоб внутрішній пошук борди видавав це повідомлення наверх, пишу сікрєтне слово drugstore

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Аптечні склади на вул.Львівській - 28-35-59. Там ліки найдешевші в Луцьку.

Велике Вам спасибі за корисні контактні дані!

Таблетки ,які в аптеках на пр. Волі коштують 220-235 грн, на Львівській - 199.7 грн

За умови,що упаковочки вистачає на 5 днів - різниця суттєва!

Ще раз дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova, тому посту вже майже 4 роки - багато води втікло... )

Неодноразово дзвонив по різних телефонах і ті ліки, що я шукав на той момент, жодного разу не були найдешевшими на тих складах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з чого б це на складах ліки мають бути найдешевшими. зрозумійте, в час коли всі ліки дорожчають (на складі запас постійно рухається) найдешевші ті які довго лежать (старі поставки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Порт-Сіті відкрилась цілодобова аптека Здоров"я. Ось їх сайт http://mega-apteka.com/

Ціни нижчі, ніж у Ківі. Я останнім часом була в Ківі постійним клієнтом, але навіть при знижці 7% ціна тут все одно вища, ніж в аптеці Здоров"я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova, тому посту вже майже 4 роки - багато води втікло... )

Неодноразово дзвонив по різних телефонах і ті ліки, що я шукав на той момент, жодного разу не були найдешевшими на тих складах.

я телефонувала по вказаному номеру вчора ввечері ,різниця на упаковці - 20-35 грн ,дивлячись де купувати

а з чого б це на складах ліки мають бути найдешевшими. зрозумійте, в час коли всі ліки дорожчають (на складі запас постійно рухається) найдешевші ті які довго лежать (старі поставки).

а чому на складах біля Варшавського ринку іграшки дешевші,ніж в магазинах аналогічні моделі???

на упаковці є термін придатності ,можна побачити на скільки вони старі

наприклад,зараз я купую таблетки за 220 грн ,яких вистачає на 5 днів і термін придатності до 2018 року

як на мене,нехай термін придатності буде на кілька років меншим і ціна приємніша

раніше я не звертала увагу на ціну ,заходила в найближчу аптеку і купувала необхідне

але коли треба не одна і не три упаковки недешевих ліків,то шукаєш де вигідніше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому на складах біля Варшавського ринку іграшки дешевші,ніж в магазинах аналогічні моделі???

на упаковці є термін придатності ,можна побачити на скільки вони старі

наприклад,зараз я купую таблетки за 220 грн ,яких вистачає на 5 днів і термін придатності до 2018 року

як на мене,нехай термін придатності буде на кілька років меншим і ціна приємніша

раніше я не звертала увагу на ціну ,заходила в найближчу аптеку і купувала необхідне

але коли треба не одна і не три упаковки недешевих ліків,то шукаєш де вигідніше!

не треба порівнювати. це зовсім інші речі

1. іграшки зі складу вибивають на касовий апарат? дотримані умови зберігання? є всі необхідні документи, ліцензії?

по цій причині ЛЗ зі складу не продасиш, всеодно треба через аптеку

2. іграшки на склад беруть великими партіями, по 100, 100 шт і т.д. бо так дешевше. вартість ліків в постачальника не міняється від величини партії, отже немає резону закуповувати великі партії які будуть лежати

3. а термін придатності не впливає на вартість ЛЗ.

формування ціни на ЛЗ в роздрібі регулюється державою (мовчу про приватних ...), але в дистриб'юторів не регулюється. як так? звідти проблеми. + долар виріс ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...