Перейти до змісту

Паяльна станція


petlatiy

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть яку станцію краще взяти для ремонту материнських плат і ноутбуків, і де таке добро можна купити.

А взагалі цікавлдять і трафарети і підігрів.

Буду дуже вдячний за корисні поради...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти хотів міст в сучасному ноутбуці (PBF) паялкою за 70 баків переставити, і щоб він після того навіть запрацював ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ще не круто і відносно не дорого. :)

Така собі китайська ІЧ-паялка середньої якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гг ) А модно шас нотіки паять, нє )

Доречі, станція - лише інструмент. І як будь-яким інструментом - нею тре вміти користуватись. Криві руки вгроблять будь-яку станцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Гугла спитати? :)

Перша ж ссилка:

http://www.rom.by/forum/IK_pajalnye_stantsii_Ya_Xun_862D_i_WELDER_T862_-_kto_chto

Короче говоря, куплю лучше хороший фен, чем на это фуфло время тратить.

Ну не буває професійне обладнання дешевим. В кінці-кінців - собі ж дорожче вийде, бо, або клієнту завалиш плату, або станції ці міняти щомісяця тре буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гг ) А модно шас нотіки паять, нє )

Доречі, станція - лише інструмент. І як будь-яким інструментом - нею тре вміти користуватись. Криві руки вгроблять будь-яку станцію.

А ще швидше будь-яку материнку, і не одну. А тоді вже і станцію. А дійсно, щось модно стає нотіки паять. Правда, крім моди, прогресу більше ніякого поки що не видно. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрюх, я вот найближчим часом планую придбати саме ту станцію шо ти постив. Наразі мости паяємо теж і по цінах, значно нижчих кийвських (десь від 1200грн з нотіковський міст). Те, шо розвелось людей, які тупо жарять плати, то херово, бо часто приносять такі екземпляри, шо навіть нема до чого вчепитись, а залишається лише поспівчувати власнику...

От, наприклад:

IMG012.jpg

І такого все більше і більше... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та воно й не дивно. Всі хочуть грошенят заробити, а обладнання, досвіду і розуму в голові, хоча б для того щоб не нашкодити нема на жаль. Я таких рукотворних чудес теж багато бачив. Важко народу зрозуміти, що материнка в 30 разів більша за площею, як плата мобілки, і тут дешевою термодуйкою тільки нашкодиш, а не прогрієш ніфіга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу порекомнедувати хороший флюс - IF8300 і гарну змивку - FluxOff.

Забудьте вже накінець про спиртоканіфоль, ЛТИ-120 та іншу гадость.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інженера старої закалки ше є в запасі, а от нових профі по-пальцям. Здебільшого "дипломщики-корочніки", до яких і я належу, і інші малолітні до******и. Sad but true

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи це в мене хоббі і викидати гроші щей не малі на професійну станцію якось не логічно я ж не заробляти на цьому зібрався , а так для себе...

а щодо флюсу то я згідний різним гівном користуватися то тількі нашкодиш....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покупка такої штуки виправдана якщо є відповідний обсяг робіт.

А так для дому, то краще віднести спеціалісту, а собі зайнятись чимось цікавішим і доступнішим.

Краще добре розбиратись в чомусь одному, чим погано у всьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо для себе, для дому, то можеш спробувати щось на зразок цього зробити - http://www.rom.by/forum/Samodelnaja_IK_pajalnaja_stantsija

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо для себе, для дому, то можеш спробувати щось на зразок цього зробити - http://www.rom.by/forum/Samodelnaja_IK_pajalnaja_stantsija

Дивився я на цю саморобну станцію...

Там дуже багато недоробок, і комплектуючі дорого виходять...

Краще купити китайську воно виходить по ціні майже одинаково тількі геморою зі зборкою і комплекуючими небуде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Станція з звичайного прожектора http://samodelki.org.ua/index.php?newsid=228 дешево і сердито :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Станція з звичайного прожектора http://samodelki.org.ua/index.php?newsid=228 дешево і сердито :)

Дякую, це мене зацікавило...

Думаю спробувати найближчим часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, це мене зацікавило...

Думаю спробувати найближчим часом.

а придбати такі станції можна тут :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є в цьому всьому одне "но" (МІКС вкурсах)- чим більше "ремонтників", тим більше роботи! (власний досвід) Тобто якщо професійно займатись і заробляти на цьому гроші - треба вложитись в обладнання і круто вложитись! Якщо так "сігарєтку щоб було чим в майстерні підкурить" то для ноутів та інших плат з БГА китайська повітродуйка то "саме воно"! Хоча є таланти справжні і "неграньонні алмази" які будівельним фєном таке паяють шо пісєц! (але їх мало) :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...